Sinds zaterdag heb ik een vaginale schimmelinfectie. Vrijdag avond vollop (flink ruige) gezelligheid in de slaapkamer met manlief gehad En binnen 24 uur was daar die schimmel... Nu heb ik een pilletje fluconazol gekregen van de huisarts. Maar ik twijfel nog of ik hem nu al zal nemen, of dat ik nog even afwacht of de schimmel toevallig vanzelf weer wegtrekt. Ik vind het geen probleem om medicijnen te gebruiken. Maar stel dat die schimmel over een weekje toch vanzelf weer weg zou zijn, dan laat ik mijn lichaam liever met rust om het zelf op te lossen. Hebben jullie hier ervaring mee? Trok een vaginale schimmelinfectie bij jullie uiteindelijk vanzelf weg? En zo ja, hoe lang duurde het voordat de schimmel helemaal weg was?
Ik wil niet eens weten of het vanzelf over gaat. De laatste keer heb ik er een dag 3 mee gelopen en heb toen de huisarts gebeld. Vond die 3 dagen al een ware hel, laat staan dat ik wil afwachten of het ooit vanzelf over gaat.
Hier altijd na een ab kuur een schimmel infectie maar die gaat nooit vanzelf weer weg. Misschien dat je man ook even een kuurtje nodig heeft.
kan het geen gevolg zijn van de gezelligheid? dat je een beetje beschadigd bent daar? heb het zelf iig wel eens dat na een wilde avond het wat gaat kriebelen en irriteren. als je 100% zeker bent dat het schimmel is dan gaat dat idd niet zomaar over
Gaat niet vanzelf weg. En gezien je bericht zou ik voor je man ook even een behandeling regelen want hij heeft er geen last van maar besmet jou wel keer op keer zolang hij het heeft.
Het komt inderdaad door de gezelligheid. Ik was behoorlijk geschaafd en opgezwollen, om het zo maar te zeggen. Dat heb ik wel vaker na zo veel gezelligheid. Daarom dacht ik eerst dat het gewoon geirriteerd was daar beneden en dat het vanzelf weg zou trekken, zoals gewoonlijk. Maar de jeuk werd steeds erger, en toen begon het te branden. Dat doet het normaal nooit. En de zwelling werd ook steeds erger. Toen hebben we er een spiegeltje bij gepakt en zijn mijn man en ik op onderzoek uitgegaan. Eerst zagen we niks bijzonders, maar toen bewoog ik even en konden we dieper naar binnen kijken, en toen kwam er ineens allemaal typische witte vlokkerige afscheiding tevoorschijn. Gatver de gatver, dat beeld krijg ik nu nooooooit meer uit mijn hoofd!
Bij mij wel. Ook toen het naar aanleiding was van gezelligheid. Is dan volgens mij meer dat de hele balans verstoord is. Ik heb het gewoon aangekeken 2 weken, goed met koud washandje zonder zeep schoongehouden, niet overdreven poetsen, katoenen ondergoed en toen was het weg.
2 weken...pffff nou als je een echte schimmelinfectie hebt dan kijk je het echt niet ff 2 weken aan :O
Als je erg gevoelig bent voor schimmel infecties, kun je ook knoflook capsules gebruiken (ga je niet van uit je mond ruiken )
Nee gaat niet vanzelf over. En als je het lang genoeg laat zitten dan gaat het door je hele lichaam zitten en word je er flink ziek van!
Poeh als het echt een schimmelinfectie is zou ik niet wachten!! Ik word na een dag jeuk al helemaal gek!! Je kunt ook moeilijk ongegeneerd gaan lopen krabben .
Medicijnen gebruiken!! Mezelf ooit zo opengekrabd en geschuurd dat ik niet meer kon plassen alleen onder de warme straal van de douche of in bad..
Volgens mij gaat het niet over, het kan wel verdwijnen, maar dan zitten de bacteriën op "sluimer stand" Ervaring mee en na het tabletje nooit meer last van gehad.
Ik wacht niet om te kijken of het over gaat. Als ik iets aan voel komen (vaak na een menstruatie..) dan smeer ik direct wat Daktarin erop. Meestal is het dan snel weg.
Je kunt ook zo'n vaginale capsule nemen. Die kun je tegenwoordig bij de drogist kopen. Hoef je ook geen medicijnen te slikken. Zou er wel wat voor nemen, echt niet fijn zo'n schimmel tussen je benen tenzij je sinterklaas bent.
Als ik het idee heb dat ik een schimmelinfectie krijg / heb gebruik ik eerst een of twee dagen lactacyd voor speciale gelegenheden. Dat helpt vaak voldoende en dan gaat het vanzelf over. Maar ik zou er geen 2 weken op wachten
Heb t bijna elke maand rond mijn eisprong. Soms gebruik ik zalf of zo'n pil en soms kijk ik t aan Heel irritant