Goedemorgen, Idd, iedereen zijn wel spannend.. Mezelf, ik heb nog even last van mijn onderbuik steken. Maar ook waterige slijm afscheiding voor nod.
Welkom nieuwe dames, ik ga jullie zo snel mogelijk toevoegen aan de lijst. Ik doe dit altijd gewoon op mijn telefoon maar die ben ik tijdelijk kwijt...ik heb hem in de wc laten vallen.... Nu heb ik een leentelefoon waar je echt niet blijvan wordt als je beter gewend bent haha! Straks als ik weer thuis ben, kan ik mijn tablet gebruiken.
Je zou idd zeggen met zo'n lange lijst moet dat wel lukken!! Hier zo'n 3 dagen flink lage buik en rugpijn gehad en in mn liezen. Vandaag dacht ik dat het over was maar voel nog licht pijnlijk in m'n lies en gevoelig met opstaan en gaan zitten..... Hoop maar wel dat m'n ei al ergens is gesprongen en dat dit "naweeën" zijn 😂😅
Wat denken jullie hiervan? Bovenste van gisteravond rond 6 uur, onderste van vanochtend. Testjes zijn op dis 2 verschillendem nieuwe lading komt vandaag maar zou mijn piek gisteravond laat of vanacht kunnen zijn geweest of zou hij nog moeten komen?
Lastig te zeggen... De linker test is niet super donker, ik weet niet of je normaal gesproken wel hele donkere testlijntjes hebt rond je piek? Ik zou wel gewoon doortesten, misschien vannacht meenemen als mogelijke piek?
Balen emetje, wat een ellende die ovulatie testen he. Ik idd denken dat ie afgelopen nacht is geweest zou toch doortesten! Het zijn ook 2 verschillende ovutesten misschien dat daar ook verschil in zit. Ik heb deze keer ook die van zwang en kids gebruikt maar dan de dipstick, die waten echt fijn. Ze blijven nu ook netjes licht na de eisprong. Ben nu dus ook gestopt met testen omdat mijn temp ook bevestigd heeft dat ie is geweest. Wellicht is tempen ook iets voor jou?
Emetje ik kan me niet voorstellen dat je je piek gemist hebt op zo'n korte tijd. Dat je dan twee verschillende testen doet mag niet uitmaken, ze zijn allebei niet positief. Balen zeg! Hopelijk komt hij snel! Burns dat moet je niet doen! Je telefoon in de wc gooien Loveex, heb je digitale ovulatietesten gedaan? Zo niet, heb je dan een foto? Ik ben wel heel benieuwd hoor..... En durf je geen zw testje te doen? Nieuwe dames, welkom allemaal! Hier: gisterochtend toch een positieve ovutest Ik moest een hele dag werken (van 12:00 tot 0:30! Zul je altijd zien dat het laat wordt als het echt even niet uitkomt ) Manlief sliep al toen ik thuiskwam maar heb hem wakker gemaakt dus mn eitje is benut! Vanavond nog een keertje denk ik, en dan ga ik ook op het wachtbankje. Mijn nod zal dan wel net buiten de lijst vallen, op 1 december
Ja indd.. alleen heb ik wisselende werktijden wat tempen denk ik lastig maakt of niet? Had gisterochtend al een wat duidelijkere streep en die dan gisteravond. Test nog maar even voor het geval hij nog niet geweest is. Wel een tikje frustrerend dit haha
Ohh wat fijn dat je piek geweest is! Haha en goed dat je m nog benut hebt gisteravond wij houden gewoon om de dag aan voor de zekerheid of ik moet ineens mn piek vinden haha
Hallo Dames...mag ik me ook bij jullie aansluiten? Heel veel succes allemaal!! De wachtweken zijn echt te spannend.
Hey meiden, Sorry voor het komende detail maar na 10 rondes heb ik weeral eens een symptoom dat ik nog niet gehad heb in de vorige cyclussen Ik zit nu 2-3 dagen na mijn eisprong en daarjuist bij het toiletbezoek veeg ik af en was dit echt een ENORME vloed aan witverlies (zowel brokjes, als wat slijm en veel lopend wit), veeg nogmaals af en opnieuw is dit enorm veel dik witverlies... Normaal heb ik elke dag kleine streepjes witverlies in onderbroek na mijn eisprong maar dit is soms amper zichtbaar en nu echt abnormaal veel Zijn er nog meiden die dit al eens hebben gehad?
Welkom Osmosis! Ik heb dat vorige maand gehad Chromie. Helaas betekende het in mijn geval niets. Ik heb het idee dat mijn borsten minder gevoelig worden dus ik zie het somber in deze maand.
Ja Leenislief ik lijk af en toe wel lamgeslagen door de spanning ahahahah...vooral omdat dit mijn eerste ivf poging is...maar probeer me af te leiden zover het lukt Ook succes met het wachten!
Zodra ik geen last heb van mijn borsten na mijn eisprong, is dat een goed teken. Mag ik even zeggen dat deze week echt voorbij is gevlogen? Wow! 1 down, 1 to go! Spannend! Heeft iemand van jullie trouwens al een sterk gevoel dat het raak is?
Ik ga pas in symptonen geloven als ik een positieve test heb haha, anders is de teleurstelling alleen maar groter
Dat is grappig! Ik heb deze keer juist wel last van mijn borsten na mijn eisprong! Voorheen geen last. Maar ja, dat wil nog helemaal niks zeggen. Ben er inmiddels wel achter dat als je dingen wilt voelen, je ze daadwerkelijk begint te voelen. Je lichaam kan je aardig voor de gek houden!!!
Ja dat is ook zo! Bij alles wat ik voel, denk ik bij mezelf dat het gewoon normaal is en bij de eisprong hoort. Dit is eigenlijk mijn eerste echte keer op het wachtbankje. De vorige keer heb ik er niet op gelet omdat we op vakantie waren Toch zijn er meiden hier op het forum die voor de test al zo'n sterk gevoel hebben dat het raak is. Maar ik weet niet goed wat ik me daarbij moet voorstellen.. komt dat dan door de symptomen die ze voelen? Of is het eigenlijk hele sterke hoop?