Wij gaan voor en 3e wonder!! :D

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Kreeftje89, 4 okt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Koningsgezin

    Koningsgezin Fanatiek lid

    24 jan 2014
    1.689
    110
    63
    Rustig hier voor jullie doen :p

    Mijn schoonmoeder, ach, ik weet niet beter dan dat ze van die rare opmerkingen heeft. Ik heb haar dan ook maar vertelt of ze eens in mijn schoenen zou willen staan. Van daaruit mag ze verder oordelen. Helaas, dat wou ze dus niet.

    Fabrosa, :$ dat is even minder zeg van de doorgelekte boel! Ik zou vandaag inderdaad als eerste cyclusdag rekenen. Wat betreft LF fase etc, daar heb ik geen kaas van gegeten en daar ga ik mij dus niet aan wagen. Ik hoop ook voor je dat de echte griep je bespaart blijft. Beterschap in ieder geval.

    Lola, lastig he? Werk, gezin en studie combineren? Misschien niet altijd gezellig, maar desnoods op zaterdag of zondag een paar uurtjes pakken? Echt tijd voor nemen, discipline is heel belangrijk anders verslonst het. Zou zo jammer zijn!

    Lindy en Lola, succes met die ovu testen. Ik waag me er niet aan eigenlijk.

    Vanmiddag wezen zwemmen met de kids. Ik heb de boel de boel gelaten thuis. Vond het wel even welletjes met alle afspraken. 0,0 dingen ondernomen met de kinderen en voelde mij er zo rot om.

    Goed nieuws: We gaan nu al doelbewust voor ons derde kindje! Yeah! Geen idee wanneer mijn nod is.

    Ik ga patat bakken, dochterlief is een verschrikkelijke drama queen aan het spelen. Die wil ik snel in bed hebben liggen.
     
  2. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    20 sep 2015
    3.983
    1.639
    113
    Kiera nog 2 dagen tot ovulatie? Voel je al iets? Mag je ook bijna op het wachtbankje! Spannend hoor :)

    Lindy: misselijkheid kan zeker bij een eisprong horen! Heb ik ook in ieder geval. En als je dan zo vast slaapt, snap ik dat je niet fijn wakker wordt. Zal wel nodig zijn geweest... Je testen doen wel raar ja. Maar dat zie ik inderdaad wel vaker hier op het forum. Dat dan de positieve nog moet komen. Je verwacht hem morgen toch? Kijk zo maar eens naar mijn testen, kan snel komen en gaan.

    Fabrosa: wel duidelijk in ieder geval... Dat ontpillen kan wel vervelend zijn zeg.

    Lola die lopen inderdaad mooi op hoor. Morgen vast een knaller en dan: schuif ik een stukje op. Ik heb koekjes en thee :)

    Appel wat een geduld. Voor zover in ieder geval, haha. Nog tien dagen dan. Wanneer testte je de vorige keren positief?

    Koningsgezin: jeeeej! Leuk dat jullie er nu al voor gaan! Spannend hoor! Ik ben even vergeten of je nog iets van anticonceptie had. En fijn dat je vandaag lekker met de kinderen weg bent geweest. Soms lastig om je kinderen voorop te zetten met alle eisen die het leven aan ons stelt. Terwijl zij wel het allerbelangrijkste zijn. Goed dat je dat doet!
     
  3. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    20 sep 2015
    3.983
    1.639
    113
    En hierbij mijn lijstje. Ik was echt blij dat die laatste test doet wat hij volgens het boekje hoort te doen. Ik baalde eerst echt dat ik begonnen was met testen, maar nu het duidelijk is vind ik dat toch ook wel weer fijn.
     
  4. Kiera

    Kiera Fanatiek lid

    19 dec 2011
    1.125
    0
    36
    NULL
    Zuid Holland
    Gina Beterschap!

    Lindy ik ben nooit misselijk tijdens mijn ei. Maar ja iedereen reageert anders.

    Fabrosa pfff wat een lange cyclus. Wnnr was die positieve ovulatietest? LF fase is vaak gemiddeld 14 dagen.

    Appel spannend nog even geduld hebben! 😉

    Lola ziet er goed oplopend uit. Heb je nogmaals getest?

    Koningsgezin yeay spannend hopelijk weet je snel wnnr je NOD is zodat jullie kunnen beginnen.

    Bioluun ja vanmiddag begon het aan de linkerkant pijn te doen bij mn lies. Dus hij zal vandaag of morgen springen. Als de pijn weg is dan weet ik dat hij gesprongen is.
    Merkbaar ook aan slijmvlies en borsten zijn gevoelig. 😁
    Dus plof stak gezellig naast je op het w8bankje neer.
    Mooie testen! Je hebt nu wel duidelijkheid. 😉
     
  5. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Koningsgezin, doe je goed hoor dat je lekker bent wezen zwemmen!
    En zegt al genoeg dat je schoonmoeder niet in jouw schoenen wil staan!
    Ja denk dat ik zondag wat uurtjes pak voor studie.. Morgen drukke dag.. Is idd moeilijk om discipline op te brengen, maar met een slecht slapende baby is het soms best pittig!

    Bioluun, wow je rijtje testen is echt mooi! En gezellig kom er bijna bij zitten!

    Kiera, vanavond om 8 uur nog getest en die was lichter..
    Beetje vreemd! En gezellig straks ook op het wachtbankje!

    Vanavond was de test lichter. Snap er niets van. Morgen maar weer testen. Las al slechte recensies over de kruitvat testen. Vanavond wees alles op mijn ei. Morgen maar weer een test doen. Merk toch dat ik er onzeker van wordt. Maar goed, heb mijn ei goed benut.. En zal nog doorgaan met hem goed benutten tot dat ik zeker weet dat ie geweest is!! Haha...
     
  6. Fabrosa

    Fabrosa Actief lid

    27 okt 2015
    189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een mooie oplopende testen allemaal!! Spannend!
    Vandaag bij de ha geweest, geen blaasontsteking.
    Vanmorgen wakker, wat ik al zei eerder vandaag.. weer ongesteld, althans ik twijfel wéér, want het bloeden begon tijdens de sex vanacht, mischien leek het meer vanwege de mix die is ontstaan.sorry weet even niet hoe ik het mooi moet verwoorden.
    Ná mijn tweede toilet bezoek vanmorgen geen bloed meer,alleen wat bruin op het topje van mn tampon. En tot nu toe niks meer. Wat zijn dit voor geintjes van mn lijf.
    Wat een verstoord gedoe, wordt er gestoord van.
    Stond eigenlijk te juichen dat het naar mijn idee goed doorzette, stopt het alwéér.
    Ik wil zo graag gewoon door naar de volgende ronde...
    Nu moet ik weer afwachten wat mn lichaam gaat doen.
    Ik weet dat ik niet moet zeuren, is tenslotte pas de eerste ronde..maar raak de klutswel kwijt zo.

    @kyra de positieve ovulatietest was 26.10!
     
  7. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
    Fabrosa, jeetje wat vaag meid... Zou dat echt van het ontpillen komen?? Ik zou er toch een testje tegen aan gooien!!
     
  8. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    16 jul 2007
    18.000
    1.841
    113
  9. Appel28

    Appel28 Bekend lid

    28 mrt 2014
    685
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jeej koningsgezin! Fijn dat jullie ervoor gaan! Spannend!

    Frabroza, lastig he dat je lijf je in de steek laat. Dan is het moeilijk peilen waar je aan toe bent.

    Lola ik davh dat die van t kv juist wel goed waren. Ik zou wel voor 1 soort test kiezen. Vervelend dat je er niet wijs uit wordt.

    Ik teste bij mijn oudste dochter positief na nod omdat ik geen vermoeden had dat ik zwanger zou zijn. Dus meteen een knaltest. Bij mijn jongste 4 dagen voor nod maar had toen ook geen idee dat ik zwanger was. Mijn man zei t dus toen eigenlijk gaan testen om t uit te sluiten. En toen bleek ik zwanger!
     
  10. MommyLove85

    22 sep 2015
    75
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een mooie testen allemaal zeg.

    Fabrosa, wat vervelend zeg .Snap dat je wilt weten waar je aan toe bent.
    Geeft best een spanning.

    Hier gisteren nog een testje gewaagd. Hier was lichtjes een 2e streepje op te zien. Maar.....vanochtend brak toch mijn ongi door. Dus hier helaas op naar de tweede ronde. Weet nu wel eindelijk mijn cyclus. Rond 21 december zou ik weer ongi moeten worden.

    De griep is gelukkig weer voorbij.
    Zijn die ovulatietesten handig? Ik denk dat we deze maand nog 1x zonde ovulatietesten doen en als het dan geen raak is, misschien ze toch wel gaan gebruiken.
     
  11. Lindy

    Lindy VIP lid

    16 jan 2007
    5.390
    1
    36
    ben fulltime mama
    Wachten wachten wachten..
    Temp blijft mooi basaal 36.5
    Vandaag deze test,. Eitje is coming 😄..
    Helaas gister menings verschil met VL gehad.. pfff
    Was zo pissig,, halve nacht wakker gelegen er van..
    Ik flipte gewoon uit.. merk dat sinds mij spirala er uit is ik wat sneller aangebrand ben zeg maar,,
     

    Bijgevoegde bestanden:

  12. Lindy

    Lindy VIP lid

    16 jan 2007
    5.390
    1
    36
    ben fulltime mama
    Wat super 😄.. veel kluss plezier
     
  13. Fabrosa

    Fabrosa Actief lid

    27 okt 2015
    189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lola, ja ik vrees van wel. Lees een hoop horror verhalen over ontpillen..

    Appel, ja ik moet er op 1 of andere manier minder mee bezig zijn denk ik.

    Mommylove, wat balen van je test en toch ongesteld worden...


    Vraagje, wie van dit clubje deed aan temperaturen?
    Ik heb nu steeds een ochtend temp van 37 en een avond temp van 73,2, behalve de dagen dat ik het ben vergeten.
    Hoe belangrijk is het dat je op exact hetzelfde moment tempt?
    Ik word in het weekend later wakker, temp dan ook gelijk als ik mn ogen open doe of moet ik elke dag een wekker zetten?
     
  14. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    6 feb 2015
    2.136
    330
    83
    Vrouw
    Noord Holland
    Hoi fabrosa

    Ik temp nu een ronde of 11 en het is inderdaad de bedoeling dat je je wekker ervoor zet,dit geeft het meest constante resultaat.
    Mij lukt het niet omdat ik na ei dus eerder wakker word dan dat de wekker gaat ;)

    Kun je je tempkaartje in je handtekening zetten, dan kunnen we meekijken ;)
     
  15. Fabrosa

    Fabrosa Actief lid

    27 okt 2015
    189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah, dan ligt het mischien daaraan.
    Ik ben pas een week aan het tempen, sinds de dag van mijn wat ik dacht nieuwe cyclus.
    Heb geen kaartje heb het bijgehouden op papier..:)
    Donderdag 12. Gebloed snachts helder op cyclus dag 38
    Vrijdag 13 begonnen 7:15 gelijk na wakker worden
    36.8
    Zaterdag 14 08:15 later wakker 36.8 bloeden gestopt
    Zondag niet getempt
    Maandag 16 07:20 36.8
    Di niet getempt
    Woe 18 07:15 37.0
    Do 19 07:32 37.0
    Vr 20 07:15 37.0 weer bloed na sex dit keer bruin
    Vandaag 10:00 37.0 kinderen uit logeren dus uitgeslapen

    Zal vanaf nu wel elke dag dezelfde tijd tempen voor beter resultaat dan!
     
  16. Lindy

    Lindy VIP lid

    16 jan 2007
    5.390
    1
    36
    ben fulltime mama
    Tempen: doe ik iedere ochtend om 7 u zet er echt de wekker voor en in het weekend val ik gewoon weer in slaap :D.
    ik vul het ook in op FF
    zodat mijn temp goed in de gaten kan houden :D

    Iemand bekend met emotineel zijn rond eisprong,
    heb het gevoel dat ik zo kan huilen
    om niks eigenlijk,, pffff
    gister ook al zo dag,, mijn zoon zei net van mam
    moet je daar on huilen,, liet sleutels uit me handen vallen en ja hoor, daar liepen de tranen over me wange,,
    Misschien toch een beetje gespannen ofso,,
    vind het maar stom :p heb dit nog nooit gehad,,
     
  17. Kreeftje89

    Kreeftje89 Actief lid

    8 dec 2011
    465
    0
    16
    Vrouw
    Mama /huisvrouw zijn genieten van ons 3 mooie mann
    Den Helder
    Koningsgezin: Jeeejj wat leuk dat jullie er nou ook echt voor gaan!!

    Fabrosa: Wat vervelend dat het gewoon niet goed doorzet :S

    Lindy: hahah eerlijk gezegd geen last van gehad. Miss is het nu gewoon ff je moment niet :D Eitje is idd onderweg ik zie en streepje.

    Hier: strx en avondje voor mezelf ML vertrekt zo naar ze moeder en vanuit daar gaan ze met en hele groep naar Arnhem Qlimax. pfff stiekem baal ik wel een beetje dat ik me kaartje weg moest doen hihi. Hoop dat dinsdag er een mooi gezond kindje met kloppend hartje mag zitten. Dan is het toch zeker waard geweest :D
     
  18. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    6 feb 2015
    2.136
    330
    83
    Vrouw
    Noord Holland
    Lindy idd FF is een hele handige app hij berekent zelf je basale temp elke maand scheelt enorm puzzel werk😉

    Wat betreft het emotionele rond ei kan ik je niet helpen helaas
    Ik heb er zelf geen last van.


    Hier gaat het ook een beetje vreemd deze maand, mijn buik doet raar normaal kan ik met moeite 1 x per dag naar het toilet voor de grote boodschap en vandaag ben ik al 3x geweest en nog voelt het alsof mijn buik niet leeg is :(
    Zeurend gevoel daar beneden en aan de zijkanten van mijn liezen. ...
    Ik hoop nergens op, de teleurstelling is elke maand groter.
    Al hoop ik ergens dat de pendel gelijk heeft natuurlijk ;)
     
  19. Appel28

    Appel28 Bekend lid

    28 mrt 2014
    685
    0
    16
    NULL
    NULL
    Melzoe dat gevoel heb ik ook een beetje. Steken, weeëig gevoel bij m'n Liezen en onderrug. Hopelijk een goed voorteken!

    Makkelijk gezegd he Fabroza 😉maar ik merk met dagen dat ik er minder mee bezig ben ook minder voel in m'n lijf. Dagen dat ik bijv. niet werk meer tijd en dan voel ik ook meer.
     
  20. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    20 sep 2015
    3.983
    1.639
    113
    Mommylove, wat vervelend dat het deze ronde niet gelukt is... En dat terwijl je toch een streepje zag. Volgende maand komt het goed!

    Lindy, ik ben vaker emotioneel. Dat heeft bij mij meer te maken met nachtrust en werk dan met de cyclus.

    Hier gaat alles heel relaxt. Voel vanalles, maar dat kan nog helemaal niet, dus kan me er ook nog niet zo'n druk om maken. Zal nog wel met m'n eisprong te maken hebben. Steken in mijn tepels (net een toeschietreflex), steekjes in mijn onderbuik, rommelende darmen, moeite met naar de wc gaan. Vl zei al: zodra de cola raar gaat smaken weet je genoeg :) Leuk dat hij dat onthouden heeft.
     

Deel Deze Pagina