Oke wist ik niet. Haha maar als je wat wilt doen en geen doos wilt verzenden is dit ook een redelijk optie. Bijvoorbeeld met z.n bon kan je een pak baby voeding kopen of een pak luiers. Ja toch! Nu bij bol.com 4 cadeau.s bestellen 5 de gratis. Even puzzelen maar je zou voor vier kinderen dan iets kunnen uitkiezen en dat soort dingen meer. Of wasmiddel shampoo. Ja toch
Ik heb vorig jaar vlak voor sinterklaas een doos gemaakt voor iemand hier.. Ben alleen haar naam kwijt omdat ik nu onder een andere naam hier zit. Zou dat dit jaar graag weer willen doen.
Ik woon trouwens in de kop van Drenthe, tegen de provincie Groningen aan. Zou het echt heel fijn vinden, als iemand mijn gezin kan en wil helpen. Als je meer info wil of me kan helpen, wil je me dan een pb sturen. Jullie zijn stuk voor stuk toppers, ook de mensen die het wel zouden willen doen, maar het om de één of andere reden niet kunnen. Het feit dat je het al zou willen, getuigd van een goed hart.
Zouden de mensen die dit willen doen mij een PB willen sturen? Dan blijft het iets overzichtelijker! Ik ben een lijstje aan het maken om te kijken wie wie kan helpen, dus dan kost het me iets minder tijd dan als ik iedereen PB moet sturen.
Maar waarom pakketjes maken specifiek voor bepaalde mensen? Hier kan je voedsel en verzorgingsproducten op vrijdagochtend bij de voedselbank inleveren. En uit de tijd dat ik bij de voedselbank zat en binnenkort waarschijnlijk weer weet ik dat ik het meest blij was met nuttige dingen dus eetbaar / bruikbaar zeg maar
De mensen die bij de voedselbank lopen krijgen juist vaak al een pakketje met de kerst. Er is een grote groep die juist net niet van de voedselbank iets krijgen. Hier in de Zaanstreek zijn ze in meerdere facebookgroepen allerlei spulletjes aan het inzamelen om juist die mensen te helpen. Weet niet of je hier links mag plaatsen naar deze groepen maar als iemand graag de links er naar toe wil hebben stuur me maar een pb.
Wat een ontzettend lieve meiden zijn jullie zeg! Wat een groot hart hebben jullie! Echt fantastisch. Ik denk dat jullie heel veel mensen blij maken! Door veel tegenslagen hebben wij ook echt geen extra's te besteden, en moeten alles omdraaien. Maar er zijn mensen die het nog moeilijker hebben. Ik weet zeker dat bij ons uiteindelijk alles goed komt. Succes en veel plezier met de pakketten maken meiden!
Heb pb gestuurd. Wil wel pakket maken. Heb ook nog jongenskleertjes vooral,kleine maatjes. Dus een match met jonge kindjes ( jongens )zou helemaal ideaal zijn. Vind het geen probleem om op te sturen
Ik stuur graag een pb super lief. Ik heb een gezin met 2 kindjes van 6 en 1 jaar en hebben het momenteel best lastig financieel zo dat ik geen kerst en sinterklaas kan vieren, zou vooral de oudste blij willen maken met in ieder geval iets. Op facebook had ik ook vorige maand gereageerd op zoiets maar ik kwam niet in aanmerking omdat ik nooit iets post op facebook en dat vonden ze maar raar. Dus ja! Ik wil heeeel graag in aanmerking komen als dat nog mogelijk is natuurlijk
Ik zit ook al een paar dagen te broeden over zoiets. Ik wil graag een sinterklaaspakket doen en een kerstpakket. En het liefst doe ik dat via mijn eigen facebook"netwerk" om iemand te nomineren die ik daar heel blij mee zou kunnen maken. Dit omdat ik denk (hoop ) dat de mensen in mijn netwerk wel zo eerlijk zijn om echt iemand te nomineren die daar echt iets aan heeft...
Mocht het nog mogen en kunnen zou ik ook heel graag in aanmerking willen komen met mijn gezin, ik heb een dochter van 18 maanden en ook wij zitten elke week met een tekort en nouja zou het geweldig vinden en ontzettend dankbaar zijn als iemand ons een beetje hulp kan bieden om de feestdagen gezellig te maken.... pb me maar als het nog mag en kan.
Dames.. Dit is echt bijzonder. In twee dagen tijd heb ik al vier 'matches'.. Dus in ieder geval vier pakketten! En er zijn er ook nog een aantal in progress! En dames, we gaan echt zorgvuldig met de gegevens om! Edit; maak er maar zes van!! Te gek
Super wat je doet! Ik kan geen pakket maken, ik help al een vriendin in nare scheiding met kids, meer kunnen we ook niet aan helaas.
Vraagje, maak je die pakketten van spullen die je zelf hebt liggen of koop je alles nieuw? Ik vind het een super initiatief. Ik zou ook graag gezinnen blij willen maken maar ik woon in het buitenland.
Kan ook vanuit het buitenland. 😊 Ik heb bvb iemand op ZP een keer verrast met een super deluxe kerstmaal van La Place voor haar en haar gezin. Gewoon vanuit hier samengesteld online en besteld en adres van ZP mama ingevoerd maar mijn eigen betalingsgegevens. Alles erop en eraan en ze hebben het op Kerstavond gewoon bezorgd, of Kerstdag dat weet ik niet meer. 🎄🎄
@ ROBYNN van het voedselbank topic: niet zo netjes dat je dat topic laat sluiten zonder verder te reageren maar wel 'bedelt' om kerstpaketten en pb's stuurt met een zielig verhaal waar je vervolgens ook niet meer op reageert. Dames wees gewaarschuwd aan wie jullie wat opsturen!
Dit dus! Helaas zijn dit soort acties al eerder hier geweest en bleek dat daar altijd mensen bij waten die daar misbruik van maakte jammer genoeg