Net een test gedaan met middag urine. 9 dpo. Ik dacht ik zie niets leg hem weg. Dus tijd niet onthouden. Dus weet niet of het een indroger is pff beetje zenuwachtig .. Zien jullie hem ook ? Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina
Beetje lastig om goed op de foto te krijgen. Camera van mijn telefoon werkt totaal niet mee. Maar streep is niet grijs Maar ben al vaker zo verrast door de testen dus ik test morgenochtend wel opnieuw
Emetje, ik heb voor de zekerheid vanmiddag nog even met de 2v5 van de KV getest.. nu ben ik wel wat gerustgesteld want die was ook duidelijk positief.. Lovexx, ik heb een fles POM op die vond ik niet zo lekker daarna die van Healthy people die vind ik heerlijk en nog steeds.. Lovelevi, das wel vervelend dat je je NOD niet weet.. hier na het testje van vanmiddag die ook positief was begin ik het wel te geloven ja Qwerty123, Wauw gefeliciteerd!! Dogs, Balen zeg.. Succes in de volgende ronde.. Jessy31, welkom Flower0102, is echt nog heel vroeg kan nog alle kanten op! Chriss, Nog even afwachten dus.. hier wist VL ook zeker ik zwanger was dat sprak hij vorige week al uit Leenislief, Balen van je nega test maar geen bloed geeft moed he!! ik had ook mestruatie krampen en nog steeds dus dat wil niks zeggen.. Bloomy, Spannend!! hier met midag urine ook posi getest.. Mamavan3, Jaa ik zie hem! Gefeliciteerd! super leuk gedaan ook zo je man zal blij verrast zijn Burns, hee dat is een leuk idee met die rol beschuit.. idd Oranje is prima tot NOD lekker safe nog even.. Ditbenik, hahahha moet er zo om lachen! zwangerschaps dementie??? Soort, Hopelijk heeft jou collega gelijk! Laura123, Ik zie zo niks maar moet zeggen die testen flink lichter worden na uploaden en zit ook op de laptop nu daar zijn ze ook minder duidelijk als op mij tel.. zal zo nog even komen kijken via tel.. Spannend!
Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina Worden wel erg onscherp na uploaden
In de verte lijk ik heeeel licht iets te zien op me tel.. ik durf er geen uitspraak over te doen omdat je niet weet of t een indro ge r kan zijn.. morgenvroeg even opnieuw testen..
Als ik inzoom denk ik wel iets te zien Laura, maar moeilijk te zeggen met de upload kwaliteit. Hopelijk heb je snel een duidelijkere test.
Mooie test weer Aynil! Ik wil mezelf toch niet teveel hoop geven. De negatieve test in combinatie met de ongi-kramp stemmen me weinig hoopvol. Enotioneel wil ik er nog niet aan toegeven, maar rationeel weet ik dat het bijna niet meer mogelijk is. Ik wacht nu gewoon m'n NOD af die woensdag of donderdag zal zijn.
Misschien iets beter ? Heb hem wat donkerder gemaakt en bijgeknipt haha.. Welkom op het zwanger worden, zwangerschap en baby forum - Zwangerschapspagina
Mijn man had niks door haha die dacht dat ik met de kinderen fopcadeaus had gemaakt hij is ook erg blij
Iedereen met een positieve test. Gefeliciteerd. En degene die nog moeten wachten, succes en hopen op een positieve test En voor degene die helaas weer naar een volgende ronde moeten, knuffel Ikzelf.. Heb vanmorgen omo wit getest met een action test.. Maar sinds dit weekend al wat vlagen van misselijkheid.. En gisteren ook wat humeurig en dat weer hyper.. Maar vandaag is echt drama.. Vaker misselijk, af en toe beetje maagzuur gisteravond en vanmorgen, gevoelige borsten, en stront sagarijnig en geen puf.. En andere moment wat hyperder maar vooral moe. En nee ik beeld het me niet in.. Want na vanmorgen heb ik het voor een week naast me neergelegd.. Ga er van uit dat ik ongesteld wordt..
Wauw leuk nieuws zo te lezen voor sommigen!! Gefeliciteerd!! Dogs van mij krijg je een dikke knuffel tot de volgende ronde ok... Vanochtend ben ik bijna van mijn stokje gegaan toen ik opstond. Wat te doen tegen de duizeligheid? Had gelukkig een flesje water naast mijn bed en heb toen een slok van genomen maar hielp niet. Klinkt gek maar heb toen het water over me heen gegooid om bij te komen. Ik ga voortaan iets zoets naast me bed leggen en rustig proberen op te staan in de ochtend.
Jemig wat schrikken! Ja even iets eten voordat je omhoog gaat. Ook even in fases. Eerst rustig zitten een paar minuten en daarna pas gaan staan!