Wij gaan voor en 3e wonder!! :D

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Kreeftje89, Oct 4, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    3,024
    242
    63
    Female
    Zit in de zorg
    overijssel
    Goooooedenmiddag allemaal:D

    Wat kletsen ofniet dan!!

    ag een test voorbij komen, hoop dat die morgen mooi duidelijk is kiera!

    Hier de vorige rond ook stront chaggie dus alles en iedereen moest het ontgelden,

    verder alles bij gelezen, maar te te veel om te reageren,
    hieronder mijn ovu testjes, eitje is comming...



    Gaat van dun streepje naar dik nu
     
  2. Kiera

    Kiera Fanatiek lid

    Dec 19, 2011
    1,125
    0
    36
    NULL
    Zuid Holland
    Mama Chan als ik die testen zie dan is je ei denk al geweest hoor.
    Gebruik ze zelf niet maar heb heel vaak meegekeken in de testhoek.
    23/11 vind ik de duidelijkste!

    Bioluun bedankt voor het hart onder de riem. Ik heb het gevoel dat het goed zit, maar ben wel onzeker....
     
  3. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    Feb 6, 2015
    2,136
    330
    83
    Female
    Noord Holland
    aha ik ga duimen dat je een mooie test gaat krijgen dan:D
    zul je zien, straks iedereen zwanger hier hahaha
     
  4. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    Feb 6, 2015
    2,136
    330
    83
    Female
    Noord Holland
    mama chan ik zie ook nog geen positieve ovu test,kun je hem hebben gemist?
    zo niet dan moet hij toch echt nog komen;)
     
  5. Kiera

    Kiera Fanatiek lid

    Dec 19, 2011
    1,125
    0
    36
    NULL
    Zuid Holland
    Nou kom maar op allemaal op roze wel zo gezellig!:D:D
     
  6. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    3,024
    242
    63
    Female
    Zit in de zorg
    overijssel
    Mijn bevallings verhaal van zoonlief...

    Week 30 spontaan bloedverlies, gebeld met de vk en die zei benen bij mekaar en ik kom eraan......
    ik wist wel wat dat betekende, ziekenhuis en snel ook...
    koffertje mee, manlief bij zijn vrienden weg gerukt ( had mannen avond) en op weg naar het zk.
    Ik aan de weeen remmers via infuus en dit moest 48 uur.
    alles bleef rustig en ik mocht naar huis, dus ik de tas weer ingepakt, denk ga nog even naar de wc en toen verloor ik wat..( ik wist dat het vruchtwater was) denk nu kan ik niks zeggen of wel, ik wist als het vruchtwater was ik naar een ander ziekenhuis moest, ivm onder de 32 weken grens zitten.
    En ja hoor in een mum van tijd lag ik plat in een ambulance op weg naar zwolle, echt zo mega kut in een stad waar je niemand kent, 2 weken moest ik daar blijven, tot 32 weken. Mijn buik bleef rustig door de medicatie en ik heb echt van alles geleerd en gelezen op internet ik kon wel dokter worden..
    Manlief en ouders wel elke keer op bezoek maar voor hun ook een hele opgave..
    Had de GBS bacterie die een blaasontsteking veroorzaakte en daar door een hoge vlies scheur had waardoor er drupjes vruchtwater verloren ging, alles werd in de gaten gehouden. en ik werd echt knettergek daar!
    ik heb zoveel meegemaakt van baby s van 500 gram tot andere dingen

    32 weken zwanger en ik mocht weer naar ecnschede toe, ik had intussen al zoveel gelezen dat ik wel wist dat er thuis monitoring mogelijk was.( komen ze elke morgen met een apparaat die alles meet en de bloedwaardes ook meet) voor de infecties.

    Dus ik mocht lekker naar huis en elke dag kwam er een verpleegster langs van het ziekenhuis, hihi
    wij gingen eten bij schoonouders en die avond knapte het vollegide vruchtwater, gelijk gebeld maar ik mocht thuis blijven, net zo lang tot ik het niet meer hield. Dat was rond 6 uur de volgende ochtend en toen zijn we die kant op gegaan, 09.02 is onze zoon geboren...1800 gram, en 2 weken later mochten we hem meenemen.
    hij lag op de neo afdeling.

    Bij dochterlief onder strenge controle, elke week een spuit in mijn bil om mijn bmm dicht te houden, wij waren er allemaal klaar voor met 32 weken, dacht dit zal me niet nog eens gebeuren:D
    ze werd geboren met 39 weken is ingeleid, ivm weer die rot bacterie..


    zo weten jullie dit ook weer:p
     
  7. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    3,024
    242
    63
    Female
    Zit in de zorg
    overijssel

    oooh die komt ook nog hoor, heb ook niet gezegd dat er al een posi bij zat;)
     
  8. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    Feb 6, 2015
    2,136
    330
    83
    Female
    Noord Holland
    hihihi dat bedoelde ik ook niet hoor,kwam denk ik beetje verkeerd over.
    was opbeurend bedoeld;) dat ei komt wel, dat weet ik zeker.
     
  9. Kiera

    Kiera Fanatiek lid

    Dec 19, 2011
    1,125
    0
    36
    NULL
    Zuid Holland
    Die van 25 zie ik juist bijna niet of het moet door de foto komen :(
     
  10. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    3,024
    242
    63
    Female
    Zit in de zorg
    overijssel
    dat zou kunnen, ik denk dat ik morgen een posi test heb, we gaan het meemaken:p manlief had gister geen zin hahaha vanavond een nieuwe poging:p
     
  11. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Ik had dat ook Kiera. Vind die laatste ook lichter. Maar weet ook dat foto's op zwpag erg raar kunnen worden. Spannend mamma chan. Welke cyclusdag ben je nu?
     
  12. mamma chan

    mamma chan Fanatiek lid

    Aug 17, 2008
    3,024
    242
    63
    Female
    Zit in de zorg
    overijssel
    bioluun, eeh ik denk dat ik morgen een posi heb, ongi 13 nov
     
  13. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Mama Chan, vertekend beeld denk ik op zp. Maar veel plezier!
    Man geen zin? Wilde dat ik dat eens kon zeggen haha...
     
  14. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    Feb 6, 2015
    2,136
    330
    83
    Female
    Noord Holland
    dan zal ik ook maar mijn verhaal neerkrabbelen :D

    februari 1998

    met mijn 19 jaar ben ik nog een broekkie,en eigenlijk heb ik nog geen besef van het feit dat ik moeder ga worden.

    mijn bloeddruk is veel te hoog,zo hoog dat ze vinden dat er een inleiding plaats moet gaan vinden.
    dikke tranen biggelen over mijn wangen,in mijn hoofd maalt het enorm, inleiden betekent ziekenhuis en ziekenhuis betekent naalden:$.
    ik ben panisch voor naalden,dat er straks een mensje geboren moet worden daar sta ik niet echt bij stil.....
    de inleiding staat gepland een dag voor de uitgerekende datum (8 Februari) dus 7 februari.

    het is 6 februari rond 22:00 ik heb buikpijn en loop wat beneden in de rondte,VL slaapt op de bank na een dag hard werken....rond 1:00 snachts word het me teveel,ik weet niet meer wat ik moet van de buikpijn.
    toch die arme jongen maar wakker maken,die springt van de bank ogen weid open gesperd helemaal in paniek;) pfff
    goed tasje mee en naar het ziekenhuis moest er de volgende morgen toch al zijn dus tsja dan maar iets eerder ....
    bij het ziekenhuis aangekomen en aangesloten op de monitor bleken de weeen te zijn gestopt bij 3 cm....neeeeeeeee dus toch die inleiding....:x

    8 uur smorgens, ik krijg fijn weeenopwekkers , dacht ik de avond ervoor pijn te hebben?....nou dat was peanuts vergeleken bij deze hel....weeenstorm rug,buik en beenweeen had ik nu en alles tegelijk en ik moest in bed blijven.:(

    11:00
    Vl zegt dit duurt nog wel even ,ik ga even roken.
    prima joh ,ik zie je straks wel.... zeg ik nog dapper.

    11:30 helpppp word die pijn nog erger??!!:$:$:$
    uhhh ja dit zijn dus persweeën,tenminste dat zeggen ze;)

    11:55

    ik voel geen weeen meer ,maar doe alsof, omdat ik weet dat ze de schaar gaan gebruiken, en ik wil dat het voorbij is......ik pers en de mevrouw knipt en daar is onze dochter met haar handje boven op haar hoofd,zonder de knip was dat echt nooit gelukt.


    bevalling 2 was lekker kort

    ik was uitgerekend op 16 december 2011,......

    op 19 december bij de VK heb ik gevraagd of ze me alsjeblieft wilde strippen ,een kerstkindje leek me niet zo leuk voor het kindje zelf.

    de volgende dag had ik wat kramp niet noemenswaardig lekker rondgehobbeld in huis.
    nog lekker gegeten met ons gezin zo rond half 6.
    pas in de avond zei ik tegen manlief ik heb buikpijn volgens mij moet ik naar het toilet....na een hele poos van het toilet naar de kamer te zijn gelopen en tussendoor van de buikkramp de kast en de tafel te hebben geknuffeld,eindigde ik om 9 uur wederom op het toilet.....
    mijn man zegt om de hoeveel tijd heb je die "buikkramp"?....en met een grote grijns zegt hij ik ga de VK bellen ik zeg nog tegen hem als je het maar laat,tis vast weer niks net zoa ls bij de oudste, je gaat niet bellen hoor !!!.....maar hij had het nummer al ingetoetst;)
    de VK stelde hem een paar vragen die hij dan weer probeerde ddor te spelen aan mij,.....maar er kwam alleen nog maar hele luide kreunen en zuchten uit en een gil .....de VK zei ik kom eraan laat haar op bed gaan liggen!.....
    op bed gaan liggen ?:$:$ dacht het niet he!!....
    we hadden een afspraak voor de baarkruk,ik mocht thuisbevallen:D
    dus vlug baarkruk klaargezet ,ik weer van het bed af 7 cm ontsluiting :D toen VK aankwam om 21:10,op de baarkruk en persdrang...
    deze kleine meid wilde erg graag ter wereld komen,zo snel dat haar hoofdje 3 persweeën moest blijven staan omdat ik anders echt zou gaan uitscheuren.
    21:55 is ze geboren.

    een eventuele derde zou ik zo graag weer thuis op de baarkruk willen doen ,echt helemaal geweldig!
     
  15. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Mooie verhalen Melzoe... Zeg, waar komen die tranen toch de hele tijd vandaan vandaag?!? Liedjes die ik al 1000x gehoord heb (Aida opstaan), jouw verhaal, alles geeft tranen! En net het hele huis willen opruimen (nu al?!?) Maar na twee wasmanden toch maar even rust... Die buik joh!

    Jullie zullen wel denken: jaja, nou weten we het wel...
     
  16. MelZoe

    MelZoe Fanatiek lid

    Feb 6, 2015
    2,136
    330
    83
    Female
    Noord Holland
    nee hoor!
    we zijn er toch juist om te delen met elkaar!
    ik ben ook wat prikkelbaar en huilerig.
     
  17. Kiera

    Kiera Fanatiek lid

    Dec 19, 2011
    1,125
    0
    36
    NULL
    Zuid Holland
    Bioluun idd we zijn hier om alles te kunnen delen.
    Ik wilde ook niks van de symptomen opschrijven. Maar denk deel ze gewoon.
    Hier gelukkig geen tranen. Was met mn zwangerschappen ook niet emo wel ontzettend moeeeeee
    Mn man had met mn zwangerschappen een makkie. Weinig last van hormonen.
    Af en toe een uitschieter, maar daar maakte hij het er dan zelf naar. 😛
    Ook met de bevallingen was ik lief hihihi
     
  18. Bioluun

    Bioluun Fanatiek lid

    Sep 20, 2015
    3,983
    1,639
    113
    Dank je wel dames...

    Stuurde net naar vl dat ik zoveel tranen heb en hij stuurt terug: 'nou, dan hoeven we ook niet meer te testen!' Lieve schat :)
     
  19. Lindy

    Lindy VIP lid

    Jan 16, 2007
    5,390
    1
    36
    ben fulltime mama
    mamma chan: ohh Ei is coming :D
    veel klus plezier :D
    best heftige bevalling van je 1e zeg,
    rot dat je die rot bacterie had,
    hoe zit je kans bij een volgende zwangerschap
    en die bacterie?

    Melzoe: wat gaaf dat jij ook 19 was dat je zwanger was van je eerste :D
    ik ook :D
    wat een mooie bevallings verhaal :D


    Bioluun: hihi ik had het rond mijn ei dat ik zo emotioneel was overal om huilen
    terwijl ik normala echt een harde ben,,
    nu ben ik een beetje emotie loos afgelopen dagen
    alleen maar sagerijnig :S. en giga prikkebaar,,
    kan weinig hebben,,
     
  20. Lola1982

    Lola1982 VIP lid

    Jul 16, 2007
    18,000
    1,841
    113
    Bioluun haha, grappig dat ie dat zegt..

    Kiera, gewoon delen!
    Doe ik ook 😂

    Krampen en steekjes blijven.. Snel even door het huis.. Zooitje hier en kleine meid slaapt even.
     

Share This Page