Verkoper heeft geantwoord......'man had in de file gestaan, vervoer en tijd kosten geld. En per post had ik het misschien pas volgende week gekregen' was het antwoord. Nou ja, dat was het in elk geval dan.
Heel flauw antwoord, lekker boeiend die file als hij toch al in de buurt moest zijn (of stond hij in de file op weg naar specifiek jou?). Maar goed, je hebt het in ieder geval geprobeerd, ik vond het heel redelijk.
dit idd. Hij moest toch al heen, had een ander verhaal geweest als hij speciaal voor de knuffel heen was gereden. Kansloos imo
Ik vind het een hele rare reactie van de verkoper. Als ik dat lees krijg ik het idee dat ze van te voren al wel wist dat ze het langs konden brengen maar wel lekker die 7 Wilde hebben.
Nee ik zou het niet terug vragen. Dat ze het brengen Is alleen maar mooi mee genomen maar anders was je die 6,95 ook kwijt geweest. Dus ik snap het niet zo dat je het terug wil
Marieke en Imensa, dat idee had ik ook. Tuurlijk mag je een andere mening hebben (edelweiss, niki en eefje), dat wist ik al bij dit topic. Maar ik kreeg, terecht of niet, ook een beetje het idee, dat dit al bekend was omdat de melding heel snel kwam na het overmaken. En ik vind al verkoper dat je dan bijv. iemand kan vragen van; joh, mijn man moet daarheen in de buurt, zullen we verzendkosten delen, komt hij het afleveren of zal ik het gewoon per post sturen. Dat had IK normaal gevonden. Maar zeven euro als je hier in de buurt moet zijn en het aanbiedt om af te leveren, nee ik vind t nog steeds 'erg makkelijk'. Niet zo fatsoenlijk eigenlijk gewoon. Maar nogmaals, da's mijn mening.
Tja ik zie het meer dat de verkoper de pakketbezorger is met dit voordeel dat je je pakje ook nog veel sneller in huis had dan met de 'echte' pakket bezorger. Dus maar net hoe je er tegenaan kijkt eigenlijk. 😉