NOD lijst September voor 6+ ronde dames

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Ladylola, Aug 18, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MissDonna

    MissDonna Fanatiek lid

    Nov 26, 2013
    1,003
    233
    63
    Female
    wat is pom? Granaatappelsap? ik zag het zojuist van zonnatura, die zeggen aanlengen. s het anders niet te drinken :p ??
     
  2. CiDa84

    CiDa84 Bekend lid

    Aug 13, 2014
    552
    55
    28
    Welkom MissDonna! Spannend hoor!

    Ik dacht ook dat veel meiden die van POM, aanlengen met water, maar heb zelf geen idee hoe het smaakt. Die van Healthy People vond ik wel redelijk te drinken, nam 's morgens een glas, maar wel in een keer leeg. Het is niet dat ik denk lekker op de bank, ik pak er zo'n glaasje sap bij.

    Maar hopelijk gaat het resultaat geven meiden!

    Ben zelf niet zo'n fan van tarwekiemolie tabletten, je hoort er opzich best wel positieve verhalen over, maar ook minder positieve.
    Heb zelf afgelopen zomer visolie tabletten geslikt, eigenlijk vooral omdat het gezond zou zijn en goed voor je huid. Het heeft ook wel overeenkomsten met tarwekiemolie. Wel was mijn cyclus die periode van slag, de LF nog wat korter dan ik gewend ben en in het algemeen wat langer, zelfs 36 dagen, wat ik eerder niet had. Ook kreeg ik ook echt megapuisten ervan... Echt van die enorme, niet uit te knijpen onderhuidse dingen... Pffff... Zeker weten dat het daarvan komt doe ik het niet, maar het begon toen ik er mee startte, en het was over nadat ik stopte. Dus vermoed het.
     
  3. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    Nov 17, 2014
    4,059
    21
    38
    Female
    Heej miss donna!
    Gezellig

    Laura hoe is london?

    Nodlijste, wil telkens niet mee doen, maar doe toch, stom

    Ik ben sinds gisyeren bekaf! Weer acne op romp en hals ( was bij zwangerschap in aug ook) ben best rustig, toen ook. Dinsdag nod...
    Kom de dagen best door, druk!
     
  4. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    Ja die van healty people smaakt wel redelijk goed.
    Ga morgen die van POM halen. Alleen wat is voor jullie een normaal glas? Ik drink altijd uit zoon groot lang glas van 250 ml. Hebben ook wel 'kleine' glazen, is daar gewoon 1 glas van drinken voldoende? Is denk ik iets van 100ml.

    Tijd geleden ook tarwekiemolie geslikt de hele cyclus door 1 tot 2 tabletten. Tijdens het slikken was alles goed. Maar toen ik gestopt was werd het ineens 40 dagen! En schommelde het ineens heel erg. Daarom nu pas op 4dpo begonnen in de hoop dat het alleen goed is voor een innesteling!

    Molensteen spannend! Ik hoop het voor je!
     
  5. CiDa84

    CiDa84 Bekend lid

    Aug 13, 2014
    552
    55
    28
    ClaraJilla werkte jij ook in de zorg? Nachtdienst? Of gewoon nog wakker?

    Die sap, 100ml lijkt me wel genoeg, maar weten doe ik het ook niet.

    Molensteen wat spannend!
     
  6. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Ik gebruik ook glazen van 250 ml maar doe die niet helemaal vol :)

    Molensteen Londen was echt super :)
    Hadden het weerredelijk mee zitten. Maandag mooi zonnetje en droog en dinsdag af en toe een spetter regen. Verder toppie :)
    Spannend van je symptomen hoor. Duim voor je. Mijn nod is maandag. Ik had in londen last van dikke witte afscheiding. Ik gok daardoor dat het niet raak is want volgens mij is je afscheiding dan dun en waterig.. maar we zien wel hoor.. kan er toch niks meer aan veranderen
     
  7. Lace

    Lace Bekend lid

    Mar 23, 2015
    684
    3
    18
    NULL
    NULL
    Hoi meiden, ik ben even kort hier! We zijn ontzettend druk met het klussen en verhuizen.

    Ondertussen een méga vreemde cyclus. Er is geen touw aan vast te knopen. Bruinverlies op 4 en 5dpo... vreemde temperaturen. Nou ja, we zien het wel. Deze maand is sowieso afgeschreven.

    Leuk dat je naar Londen bent geweest Laura, wil ik ook nog graag een keer heen!

    En de rest van de meiden, succes met wachten tot NOD én de meiden die net ongesteld zijn geworden, wat ontzettend balen! Neem een chocoladereep van mij ;)!
     
  8. Smurffin

    Smurffin Bekend lid

    Sep 11, 2012
    923
    0
    0
    zwemonderwijzeres
    NULL
    Laura wat leuk naar Londen geweest, daar willen wij ook nog eens heen:D

    Logische dat je niet veel tijd hebt voor zp Lace. Het is erg druk, maar ik vond huis inrichten naar je eigen smaak heerl erg leuk. Succes meid:D
     
  9. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Echt een aanrader voor degenen op wiens wensen lijstje het nog staat. Ieder seizoen is leuk. Nu was het kerst sfeer. Ben ook eens in het voorjaar geweest. Was ook super. Tis er altijd wel druk en genoeg te beleven.

    Tickets kosten echt bijna niks ;) we waren 30 euro pp kwijt vanaf Eindhoven met Ryanair. Hotels zijn wel wat duurder dan gemiddeld maar als je erop tijd bij bent goed te doen.

    Lace wat leuk zo he.. lekker bezig in je huis. Heel veel succes verder :)
     
  10. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    @ cida, ja ik werk in de zorg. Had nu alleen geen nacht dienst maar heb het weekend nachtdiensten gehad en dan kan ik vaak de week erna snachts niet slapen.. Heel vervelend!

    @ lace, wat vreemd van je cyclus! Gelukkig kan je je gedachte ook op het verbouwen van het huis zetten!

    @ laurazoey, Fijn dat je het naar je zin hebt gehad in Londen! Ik heb nog nooit met Ryanair gevlogen maar wel vaak op de site gekeken. Alleen hun vliegen niet naar de grote vluchthavens toch?

    Zonet de granaatappelsap van POM gehaald, nog niet gedronken maar ben benieuwd hoe vies het smaakt :p
     
  11. voetstap

    voetstap Niet meer actief

    Spannend!!!!

    Duim voor je
     
  12. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Clarajilla ze vliegen inderdaad naar de luchthavens wat verder van de grote steden af.
    Maar tot nu toe nog geen slechte ervaringen gehad. Ben net ze naar krakau geweest 2x londen en naar stockholm. In maart gaan we met ze naar Rome.
    En dan werk ik bij KLM ;)
     
  13. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    Nov 17, 2014
    4,059
    21
    38
    Female
    Ohhh ik had maandag 16-11 een ovutest gedaan voor dat we op vakantie gingen. Compleet vergeten te kijken na 5 min. Zie ik vandaag dus die test liggen hahaha en wat zie ik compleet positief!
    Dus ws dinsdag /woensdag ei gehad. We hebben zaterdag op zondag 14/15 nov maandag 16 en dinsdag 17 nov geklust dus wie weet...

    Dacht echt me piek niet gevonden te hebben hahaha...


    Laura foei, met de concurrent vliegen is not done! Hahaha
    Mijn partner vliegt voor werk ook vaak via ryan air en dan autohuur vanaf de luchthaven, net iets goedkoper dan idd klm lufthansa etc...
    Ik heb op reisbureau gewerkt en deed ook altijd die vluchten boeken voor mezelf en losse hotels. Ook voor de zonbestemmingen.
    Dan wist ik de tijden zeker. En tja voordeel op reisbureau werken is transfers gratis geregeld te krijgen. En dsn ws toch in een transfer us te zitten die je normaal bij een pakketreis ook zou hebben
     
  14. wens86

    wens86 Actief lid

    Apr 22, 2015
    479
    1
    0
    Heej dames ik ben weer terug op het forum na een tijdelijke afwezigheid er is zoveel gekletst dat het teveel is om allemaal terug te lezen maar lees en klets vanaf nu weer gezellig mee!!
     
  15. MissDonna

    MissDonna Fanatiek lid

    Nov 26, 2013
    1,003
    233
    63
    Female
    wat lief van je! Dank je wel!

    Londen wil ik ook graag nog een keertje heen. Newcastle vind ik ook een hele leuke stad. Daar 1x geweest. Wil ik ook nog wel een keer naar terug.
     
  16. MissDonna

    MissDonna Fanatiek lid

    Nov 26, 2013
    1,003
    233
    63
    Female
    Trouwens ik heb momenteel bijna geen afscheiding. Dat zal ook wel weer verschillend zijn haha
     
  17. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Haha molensteen buiten de tijd aflezen kan natuurlijk niet he ;)

    Net als vliegen met de concurrentie :p

    T leven is al duur genoeg dus ik blieg lekker Ryanair. Al merk je echt wel verschil en ga ik op lange vluchten liever met KLM. Ze zijn prima op de korte afstand. Op zon korte vlucht binnen Europa maakt het me allemaal niet zoveel uit.
    Ik hoop dat de situatie in de wereld wel iets verbeterd want in maart gaan we naar Rome. Op de een of andere manier voelde Londen veiliger dan de rest van Europa omdst je daar niet zo makkelijk binnen komt zoals in bv Frankrijk.. misschien heel naïef gedacht van me.

    Ik ben benieuw of er voor eind van het jaar nog een paar fames op roze bij komen. Dat zou toch wel heel erg leuk zijn :)
     
  18. laurazoey

    laurazoey Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    4,485
    2,225
    113
    Female
    twente
    Ohja wat betreft Pom... ik drink het puur. Vind het prima te doen :) eventjes wennen maar niet smerig en ook niet TE zuur maar dat ligt misschien wel per persoon verschillend. Gewoon eens proberen en anders er iets water doorheen doen
     
  19. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    Nov 17, 2014
    4,059
    21
    38
    Female

    Het was sensitest en de andere bleven ook allemaal gelijk na 24/48 uur dus kan er wel van uit gaan dat deze ook zo was maandags... Maar we zullen het zien. Nav slijm etc gok ik dinsdags ei dus 1-12 nod
     
  20. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    Sep 19, 2009
    4,832
    1,234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Fijn dat Londen leuk was Laura!

    Lace sterkte met klussen en verhuizen. Is nu even pittig, maar straks als je wakker wordt na je eerste nacht...wel vreemd van je cyclus.

    Nou Molensteen grappig van je test. Hopelijk hadden de zwemmers er zin in.

    Mijn stickje is nu zooooo donker, 2u geleden! Voelde al sinds gisteravond het opspelen. Toen was het stickje iets lichter dan de teststreep. Vanmorgen wist ik het word vanavond. Zat vandaag op de scooter. Ieder hobbeltje voelde ik. Zo nog even gezellig maken. Morgen gaat het niet lukken. Zal het zaterdag nog zin hebben?
     

Share This Page