Nod lijst 9 tot met 16 december

Discussie in 'NOD forum' gestart door Ladylola, 3 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    #261 Love1990, 27 nov 2015
    Laatst bewerkt door een moderator: 27 nov 2015
    ♥ NOD lijst 9 t/m 16 december 2015 ♥

    9. (3)
    Maani, 33 jaar, 2e kindje, ronde 1 na MK
    Raniyah, 30 jaar, 3e kindje, ronde 1 na MK
    cilla83, 32 jaar, 3e kindje, ronde 1

    10. (2)
    Suzies, 31 jaar, 1e kindje, ronde 9
    Vickske, 28 jaar, 1ste kindje, ronde 24

    11. (2)
    Bv1hoven, 37 jaar, 2e kindje, ronde 17 (mk ronde 8)
    Nienke87, 29 jaar, ? kindje, ronde 5

    12. (4)
    Mirya, 35 jaar, 1e kindje, ronde 6
    Vaya2014, ? Jaar, 1e kindje, ronde 3
    jozefien85, 30 jaar, 2e kindje, ronde 9
    Sop86, 29 jaar, 1e kindje, ronde 8

    13. (2)
    IrisBloem, 34 jaar, 1e kindje, ronde 3
    Lissy1986, 28 jaar, 1e kindje, Ronde 3

    14. (1)
    Iez, 34 jaar, 3e kindje, ronde 4

    15. (1)
    Tafelkleedje, 28 jaar, 1e kindje, ronde 7

    16. (0)

    Buiten de lijst: (2)
    Love1990, 25 jaar, 2e kindje, ronde 2, (NOD 8 december)
    Ladylola, 31 jaar, 2e kindje, ronde 16 (mk ronde 9)(NOD 8 december)


    datumloos (3)
    Veldmuisje, 27 jaar, 2e kindje, ronde 4 (1e ronde met hormoonpompje), mmm
    Koekie2, 29 jaar, 3e kindje, ronde 5 (3e ronde Clomid 50mg)
    Stefanie100, 22 jaar, 1e kindje, 1e ronde na MK

    Totaal: 20

    Wachtbankje (4), Zwanger (0), Ongesteld (0), MMM (3), Negatieve test (0), Twijfel-/tuurtest (0)

    WIL JE OP DE LIJST? GEEF DAN DE VOLGENDE GEGEVENS DOOR of vul de lijst zelf aan met je: naam, leeftijd, hoeveelste kindje en ronde. En HEEL BELANGRIJK pas dan ook de totalen aan onderaan. NIET KOPIËREN! DAT WERKT NIET!
     
  2. Mirya

    Mirya Bekend lid

    15 mrt 2015
    827
    615
    93
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Zet mij ook maar op het wachtbankje! Het streepje van donderdagochtend was toch echt de knaller van alle streepjes. En vanochtend toch een steken in mijn buik! Dat samen met de klodders slijm vandaag (vies verhaal ;)) maken mij wel overtuigd van een eisprong. Mijn NOD schuift nu ook een stukje naar voren naar 12 december. Iemand die dit voor mij aan kan passen? Ik heb namelijk geen idee hoe dat werkt!

    Ik vind het eten/ drinken stukje ook wel lastig. Volgend weekend ga ik met mijn moeder naar de kerstmarkt in Duitsland. En normaal gesproken drinken we dan wel een glühweintje (of een paar). Hoe ik dat nu weer omzeil zonder teveel vragen te krijgen? Ze weet wel dat wij bezig zijn maar ik wil er ook weer niet te vroeg iets over vertellen...
     
  3. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    mirya ik heb de lijst aangepast
     
  4. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    #264 Maani, 27 nov 2015
    Laatst bewerkt: 27 nov 2015
    Stefanie, Ik denk ook net zoals love zegt dat je cyclus na een miskraam toch net ff anders kan zijn dan je gewend bent.
    Na m'n eerste miskraam had ik al netjes op cyclusdag 12 weer een eisprong. En daar ben ik nu na deze tweede miskraam al ruim voorbij. Aangezien ik nu op dag 17 zit en t eitje echt de weg kwijt is! Dus mijn NOD zal ook een stuk verder zijn. Maar we wachten het geduldig af.

    Vorige maand had ik op dag 22 pas m'n ei. Dus t zou me niks verbazen als dat nu ook het geval gaat zijn. 😁 leuk zo'n onregelmatig cyclus!

    Raniyah, jij staat ook op 9 dec NOD na een miskraam.
    Bij jou al een eitje gesprongen? 😉
     
  5. Stefanie100

    Stefanie100 Actief lid

    16 nov 2015
    123
    0
    0
    Groningen
    Miskraam gehad, 1 ronde normaal (die hele maand uberhaupt in de war dat ik zwanger was dus niet geklust) deze maand echt weer aan het klussen..

    We wachten geduldig af, al ben ik inmiddels iets minder geduldig haha!
     
  6. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Dat snap ik best Stefanie , we wachten geduldig met je mee 😁

    Hier, ik weet dat ik nog niks kan voelen (vandaag 2dpo) en ga er ook niet vanuit dat het iets is, maar ik wil het toch graag delen. Vandaag de hele dag een drukkend gevoel in m'n vagina, normaal heb ik dat de eerste dag van mijn menstruatie. Herkent iemand dit van rond de eisprong? Lang staan is echt niet te doen.
     
  7. Sammie2017

    Sammie2017 Fanatiek lid

    14 feb 2014
    1.030
    10
    38
    Hoi meiden,

    Hier een hele drukke werkdag gehad dus nu pas weer online.
    Ik zag nog een paar nieuwe, welkom!

    De eieren komen nu lekker op gang hihi

    Love dat gevoel had ik denk ik ook, tenminste ik herken het van mijn menstruatie, raar he? Ik heb wel morgen pas mijn ei.

    Net nog even geklust met vriendlief, die had vandaag wat moeite met het idee dat het echt klussen voor een kindje is. Zondag doen we nog een keer dus dan maar even extra leuk maken :)
     
  8. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    6 jul 2015
    2.085
    216
    63
    Sorry ik hoor hier echt niet meer thuis. Vandaag teruggeweest voor een echo. Niks te zien dus nu weer mijn menstruatie opwekken.
    Ik hoop dat er veel zwangere hier mogen komen :D
    Succes allemaal
     
  9. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Aaawh koekie wat jammer!!! Niet leuk!

    Betreft eten, ik ben niet zo moeilijk. Dames zo lang je gezond leeft, kan je best af en toe buiten de boekjes om. Eerste 6 weken is de zwangerschap niet met bloed verbonden. Leven moet ook leuk blijven. Meeste mensen hebben resistentie voor rood vlees. Tjah en drank als je niet wekelijks drinkt en dan ineens een feestje hebt, moet je ook kunnen genieten als je die behoefte hebt. Heb nu ook 4 borrels op. Zo drink ik weken niks en nu heb ik een feestje gehad. Het is goed dat je bewust bent. Maar leef!
     
  10. Sammie2017

    Sammie2017 Fanatiek lid

    14 feb 2014
    1.030
    10
    38
    Wat balen koekie :( hopelijk volgende maand wel te zien!

    Mooi gezegd ladylola! Toen ik vorige keer positief had getest gingen VL en ik ook op zoek naar wat ik allemaal niet meer mocht. Kreeg het er spontaan benauwd van. Gelukkig drink en rook ik al heel lang niet meer maar verder zal het even wennen worden.

    Mijn VL is heel bezorgd (ook al zonder zwangerschap) en hij zal dan ook echt alleen eten halen wat ik wel mag. Achter blijft genoeg over toch? Ik ben alleen gek op sushi, filet amirican en carpaccio hihi

    Ik voel men ei nog niet komen, spannend hoor, bijna op t wachtbankje, ik neem een extra dekentje mee en een hondje die van iedereen knuffels wilt :p
     
  11. IrisBloem

    IrisBloem Fanatiek lid

    9 okt 2015
    1.332
    537
    113
    Vrouw
    Docent
    Delft
    Hoe bedoel je dat precies Koekie2? En menstruatie opwekken? Hoe gaat dat?
    Sorry dat ik misschien een domme vraag stel, heb ik alleen nog nooit van gehoord.

    Liefs
     
  12. cilla83

    cilla83 Actief lid

    26 nov 2015
    249
    0
    0
    NULL
    NULL
    goedemorgen allemaal!

    Ja dat eten en drinken kan soms lastig zijn! vooral de filet en sushi!! maar is ook wel extra lekker dan in je kraambed. lekker pistoletje met filet!

    Gister een wijntje gedronken. drinkt soms in het weekend 1 of 2 wijntjes. had er wel een dubbel gevoel bij. Ben er van bewust en weet eigenlijk wel zeker dat de eerste ronde niet gelijk raak zal zijn. maar toch heel stiekem hoop ik dat natuurlijk wel!

    Wil niet teveel hopen want dan is het gelijk eerste maand zo'n teleurstelling.

    Hoe voelen jullie je?

    groetjes cilla
     
  13. Raniyah

    Raniyah Actief lid

    23 nov 2015
    219
    0
    0
    NULL
    NULL


    Maani, klopt! Alleen twijfel ik een klein beetje! ;) Ik moet het echt hebben van me temp.. En heb 2 apps waarin ik dat bij hou.
    FF en mama apps, FF geeft nu indd aan dat ik woensdag me ei heb gehad en mama apps nog niet.. Hmm
    Als het klopt dan indd 9 dec NOD maar zou toch voor de zekerheid morgenochtend me temp willen afwachten! :D
    Als die dan nog hoog is dan mag ik ook op het wachtbankje! Yeahh

    Hoe staat het nu met jou eitje??

    De rest van alles dames!! Succes!!
     
  14. Maani

    Maani Fanatiek lid

    20 jan 2014
    2.394
    625
    113
    Amsterdam
    Ja dat is mij ook opgevallen dat FF en mama apps niet altijd gelijk op gaan. Bij mij vanmorgen ook mijn temp omhoog. Dus nu ook morgenochtend mijn temp afwachten of het zo blijft! Spannend he!
    Mogen we straks samen op t bankje aanschuiven :D
     
  15. Raniyah

    Raniyah Actief lid

    23 nov 2015
    219
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oo nou gelukkig dan ligt t in ieder geval niet aan mij maar aan de app..
    Das goed nieuws! Hopen die morgen ook hoog is ja!! Zeker spannend:D
     
  16. Ladylola

    Ladylola Fanatiek lid

    19 sep 2009
    4.832
    1.234
    113
    Naarbij Amsterdam ;)
    Als je zwanger bent. Let je uiteraard op wat je eet. Drink en rook ik niet. Maar tot die positieve test leef ik.

    Vraag me soms wel is af kan het er aan liggen dat ik wel nog doe en doe. Maar leef nu veel gezonder dan voor me dochter. Veel rustiger inplaats van partyhardy en veel gezond eten. Alleen wel wat meer stress.

    Nou meiden de eitjes zullen nu allemaal wel voorbij strooien.

    Idd love samen op 8 december. Voor je het week is deze week alweer om.
     
  17. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Balen koekie, hopelijk meer succes in de volgende ronde!

    Roken en drinken doe ik al niet, maar ik maak me nu nog niet zo druk over eten wat niet mag. Zoals ladylola zegt, pas met 6 weken is er een bloedband. Tot positieve test eet ik alles, daarna pas ik op dat ik niet teveel "verboden" dingen binnen krijg. Tijdens de zwangerschap van mn dochter ook rustig een broodje carpaccio gegeten, zolang je het met mate doet kan het echt geen kwaad.
     
  18. Stefanie100

    Stefanie100 Actief lid

    16 nov 2015
    123
    0
    0
    Groningen
    Verdarre, van een tuur streepje (gisteren) naar niets..... qua ovulatietest!

    Ik snap hem niet meer.....
     
  19. Love1990

    Love1990 Niet meer actief

    Even een ego berichtje, pfff wordt gek van m'n lijf. Overduidelijk woensdag op donderdag nacht m'n ei gehad. Vanaf vrijdag een zwaar drukkend gevoel in m'n vagina en sinds vanmorgen veel slijm verlies 😨 Het lijkt vruchtbaar slijm, maar m'n ei kan het echt niet zijn. Baarmoedermond is hard en dicht. Zo vreemd 😓
     
  20. Koekie2

    Koekie2 Fanatiek lid

    6 jul 2015
    2.085
    216
    63
    Dankjewel dames.

    Iris omdat er nu niks groeit willen we natuurlijk dat ik snel mijn menstruatie krijg om weer opnieuw te beginnen met een nieuwe ronde. Deze zijn we nu dus aan het opwekken door middel van medicatie. Door de medicatie gaat het de rommel afstoten en wordt ik ongesteld. Waarschijnlijk door een cyste doet de Clomid niks en heb ik hierdoor geen groeiende follikels. Ik moet 10 dagen medicatie slikken en hopelijk krijg ik een paar dagen later mijn ongi.
    Als ik deze medicatie niet krijg, kan het goed een paar maanden duren voordat ik weer ongi wordt en dat willen we natuurlijk niet.

    Het is geen domme vraag hoor ;)

    Succes op het wachtbankje en hopelijk heel veel roze meiden!
     

Deel Deze Pagina