Ik heb onze auto total loss gereden dus nu zijn we opzoek naar een nieuwe auto of eigenlijk 2. We hadden een ruime station geen probleem pastte alles in. Maar nu willen we een kleine auto voor mijn man zijn werk en een iets grotere waar ik met de kinderen mee weg kan. Waar dus ook de stoeltjes in moeten. Ik heb een britax max way waar mijn middelste nog een jaar in moet en een maxi cosi waar mijn dochter ook nog bijna een jaar in kan. Ik gebruik de auto van mijn ouders wel eens maar daar kan de achterwaartse stoel en de maxicosi niet achter de bestuurder rn ook kunnen de achterwaartse stoel en de maxicosi niet aan de bijrijderskant.. dus dat past niet. Dat is een subaru justy. Zelfde als een suzuki swift.. Iemand een idee waar het wel in past?
In mijn Hyundai i10 heb ik wel eens 2 cybex sirona s staan. Dan heb je niet heel veel ruimte meer als bestuurder maar ik ben 165 dus prima voor mij alleen mijn man van 175 vind het te krap.
Ik ben ook bijna 175 dus dat lukt niet denk ik. Maar zouden daar de max way en de maxicosi aan de bijrijderskant passen dus de maxi cosi voorin en de maxway achterin.
Ik weet wel dat auto's met een hoge zit veel meer ruimte hebben dan met een lage omdat je eigen stoel minder ver naar achter hoeft. We hadden hiervoor een ford mondeo, dsu echt supergroot omdat mijn man 195 is en nu een renault scenic en ondanks dat ie korter is, is er meer ruimte voor de achterwaartse stoel omdat mijn man hoger zit. Er is geloof ik een kleinere opel met hoge zit?
Ja dat lijkt mij wel passen. Wij hadden autostoel van mutsy maar die zal denk niet veel schelen met maxi cosi? Anders in elk geval FF passen als je gaat proefrijden.