ervaringen gezocht met citalopram 30/40mg

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Nachtvlinder88, 28 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nachtvlinder88

    6 aug 2014
    24
    0
    1
    Vrouw
    Noord-brabant
    Zijn hier vrouwen die citalopram 30/40mg slikken tijdens een zwangerschap of willen worden? Ik wil graag ervarings verhalen horen.. bedankt!
     
  2. Lindy

    Lindy VIP lid

    16 jan 2007
    5.390
    1
    36
    ben fulltime mama
    Jaaaaa ik slik al jaren citalopram 30 mg
    Het is geen probleem om.daar mee zwanger te raken of te worden.
    Ik ben wel nu bezig met afbouwen zit nu op 15 mg.
    Het enige wat de huisarts aangaf dat als je antidepressiva gebruikt je vaak medisch moet bevallen en de baby 24 u ter opbservatie in het ziekenhuis moet blijven i.v.m je medicatie gebruik.
    Over borstvoeding waren ze het nog niet helemaal over uit, of dat wel kon of niet kon..
     
  3. Nachtvlinder88

    6 aug 2014
    24
    0
    1
    Vrouw
    Noord-brabant
    Is er van citalopram ook 15mg dat wist ik niet.. bedoel je niet dat je es-citalopram gebruikt andere naam daarvoor is lexapro.. Volgensmij is citalopram alleen in deze doseringen.. 10 20 30 40 60 maargoed ik ga miss toch naar 40mg citalopram de hoogste dosering omdat ik toch nog steeds un beetje last heb van angstige gedachtes.. Ben ook bang voor al die zwangerschaps hormonen die ook weer kunnen zorgen voor psychische problemen.. Maarja weet niet of een hogere dosering citalopram 40mg wel mag of veilig is tijdens een zwangerschap straks?! Moeilijk..
     
  4. Lindy

    Lindy VIP lid

    16 jan 2007
    5.390
    1
    36
    ben fulltime mama
    ik halveer mijn 30 mg tabletten :D en ga straks over op 10 mg en daarna gaan we hem halvere naar 5mg en hopelijk kom ik er helemaal vanaf :D

    volgens mij maakt de doses niet vele uit of je nu 30 of 40 mg slikt :D
    Medicatie | POP-poli
    hier is de site van de poppoli
    dit is een polikliniek die is gespecialiseerd in medicatie en zwagnerschap :D
    misschien dat je daar wat meer uit kan halen

    die angst snap ik helemaal meid, moet zegen dat ik nu al ruim 4 jaar stabiel ben ik slikte ook quatipine voor de angst en daar ben ik nu helemaal van af en moet zeggen voel mij super,
    heel veel succes :D
     

Deel Deze Pagina