ruzie gezeur en kinderen

Discussie in 'De lounge' gestart door Kimmuh, 1 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nic1976

    Nic1976 Fanatiek lid

    27 okt 2009
    4.545
    732
    113
    Hoe dan ook in welke relatie dan ook kun je afspraken maken maar als jij daar niet meer achter staat dan moeten die weer open gebroken worden om te zien waar jullie beide achter kunnen staan.

    Dit wil zeggen ... dat je hem moet laten gaan als hij boos is op zijn ex dat is zijn probleem ... je hebt het geprobeerd om hem te laten staan maar bent er achter gekomen dat het ondanks dat het schelden is via sms toch je erg raakt.

    Persoonlijk hoeft niemand mij uit te schelden in welke situatie ook ... heel soms zeg ik ook wel eens een woord waarvan ik achteraf denk dat had ook wel op een andere manier gekund en dan bied ik mijn verontschuldiging aan.

    Wie heeft je ooit wijs gemaakt dat schelden niet pijn doet ... misschien niet letterlijk maar je neemt die situaties wel allemaal mee.
     
  2. Lojo

    Lojo Bekend lid

    19 dec 2012
    612
    6
    18
    Ik voorspel een typisch gevalletje "hangende pootjes terug". Ik ben benieuwd.
     
  3. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    Meid pas op, uit ervaring weet ik dat zulke mensen niet zullen veranderen. Hij ontkent het probleem en zegt dat hij nu eenmaal zo reageert. Hij heeft zijn emoties totaal niet onder controle dat blijkt wel. Als hij zulke dingen roept en later zijn excuses aanbiedt kun je er nog iets mee. Dat hij jullie relatie zo beëindigd zegt een hoop over hem en jullie toekomst. Meid pas op en kies voor jezelf. Deze man zal niet veranderen.....
     
  4. kroelen

    kroelen Actief lid

    12 okt 2014
    497
    6
    18
    NULL
    NULL
    Sterkte

    Kies voor je zelf en je kindjes
     
  5. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    En ik voorspel ts die dit nog tig keer gaat meemaken.
     
  6. Cathelijne1986

    Cathelijne1986 Niet meer actief

    Je wilt scheiding #2 to?

    Heel bot, maar je begrijpt toch zelf wel dat er geen excuses bestaan voor dat gedrag?
     
  7. MMarianne

    MMarianne Niet meer actief

    Het spijt me maar ik voorzie ook een knipperlicht relatie, erg genoeg voor jezelf maar je eigen keus...nog erger voor je kinderen, die hebben geen keus...maar bovenal: ga alsjeblieft aan de voorbehoedsmiddelen ;)

    Lees je openingspost nog eens goed door en doe alsof het door een ander geschreven is, wat zou jou advies dan zijn?!? Mocht ie inderdaad terug komen en jij hem binnen laten dan is er natuurlijk heel veel werk aan de winkel om deze relatie gezond te krijgen....sterkte in ieder geval!
     
  8. Selcan

    Selcan Actief lid

    14 mei 2015
    315
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Zoals je het beschrijft zie ik een pubergedrag vertonende man voor me. Heel onvolwassen met dat schelden enzo. Als hij een kind heeft, een serieuze relatie, en nog steeds zulk onvolwassen onbeschoft gedrag vertoont zou ik hem de deur uit gooien... Zoals veel dames hier al zeggen, er is nog weinig hoop dat hij gaat veranderen in dit gedrag.
     
  9. rums

    rums Niet meer actief

    mmm niet zo gek dat hij gescheiden is :S
     
  10. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Hopen dat je niet zwanger bent. Ik zou ook geen toekomst zien met hem.
    Mochten jullie toch met elkaar doorgaan. Dan iig weer ad anticonceptie, en hem hulp laten zoeken voor afressieregulatie.

    Veel sterkte!
     
  11. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Nou idd, wat een engerd :x ts, dit figuur wil je toch niet in de buurt van je kinderen?!
     
  12. Hilly1980

    Hilly1980 VIP lid

    23 jun 2014
    7.299
    6
    38
    Je wilt het vast niet horen, maar ik hoop ontzettend dat je niet zwanger bent. Je bent moeder en die kindjes hebben jou nodig en een stabiele situatie. Niet een puberale lamstraal met anger management-issues.
     
  13. Young Flower

    Young Flower Fanatiek lid

    25 jul 2006
    3.369
    507
    113
    vlakbij Rotterdam
    pfff meid wat een gedoe. Het is rot dat hij het heeft uitgemaakt, maar als je over een tijdje alles eens rustig overdenkt dan kom je zeer waarschijnlijk tot de conclusie dat het niet gewerkt had. Hoe goed je gevoel voor iemand ook is.

    Hier ook zo'n ex. heel onberekenbaar zodra hij maar iets van stress had. Dan waren wij de speelbal. Niet voor niets nu een ex. En nu met mijn huidige vriend merk ik pas hoe het ook kan. dat het gedrag van mijn ex echt absurd was.

    Sterkte komende tijd en laat je niet als speelbal gebruiken.
     
  14. Eki

    Eki Fanatiek lid

    20 jan 2012
    2.127
    1
    36
    Schelden doet geen zeer?? Sorry, maar schelden is voor mij echt onaanvaardbaar. Als je je niet als een volwassene kan gedragen als je boos bent hou je maar gewoon je mond of ga je ergens ander heen, als je je anders niet in kan houden. Niks rechtvaardigt iemand de grond in trappen en denigreren (want dat doe je als je iemand uitscheld). Ik zou heel duidelijk zijn naar je vriend toe dat je dit niet accepteert in een (goede) relatie.

    Daarnaast zeg je dat hij dit niet naar je/de kinderen toe doet, maar wat gebeurt er als ze straks wat ouder zijn en gaan puberen? Ben je er dan nog van overtuigd dat hij dit gedrag niet naar hen gaat vertonen?
     
  15. waxinelichtje

    waxinelichtje Niet meer actief


    een vos verliest zijn haren maar niet zijn streken!
    doe jezelf een gigantisch plezier en kijk hem nooit meer aan TS!
     
  16. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    Nog maar 1,5 jaar samen, ondertussen al samenwonend en bezig voor een kindje. Ondertussen laat jij je al 1,5 jaar bij elke tegenslag die je (ex)vriend heeft uitschelden, onder het mom van "hij kan er niks aan doen". Kan je dan zelf niet bedenken dat dit totaal geen voorbeeld is voor je eigen kinderen?

    Natuurlijk kan hij er iets aan doen. Hulp zoeken!

    Hulp zou voor jou misschien ook niet verkeerd zijn, want jij bent degene die zich dit al 1,5 jaar laat ringeloren. Ik zeg niet gauw dat mensen bij hun partners weg moeten gaan, en als hij echt zo lief en aardig en goed voor je is, dan zou je hulp zoeken echt als een voorwaarde van weer bij elkaar komen kunnen eisen. Heel eerlijk, denk ik dat je zonder hem beter af bent. Dus doe jezelf een plezier en pak al zijn spullen in en zet het in de gang bij de deur neer. Dat geeft hem een kleinere kans om binnen te komen en jou of nog meer uit te schelden, of over te halen om het nog een keer te proberen.

    Dikke diggi knuffel voor je gebroken hart!
     
  17. jada08

    jada08 VIP lid

    14 jan 2009
    7.567
    332
    83
    Goh wat een fijne relatie, ook zo stabiel en gezellig voor je kinderen!!
     
  18. BabyR

    BabyR Fanatiek lid

    18 dec 2011
    2.009
    5
    38
    Ik verbaas mij echt wel eens over wat voor bizarre relaties sommige leden met hun partner hebben. TS ook jij bent zo'n voorbeeld waarbij ik denk; WTF?

    Dit is toch niet normaal? Dit is toch totaal geen gelijkwaardige relatie? Kan me niet voorstellen dat je gelukkig bent in deze situatie.

    Godzijdank heeft ie het uitgemaakt en hopelijk stink jij hier niet meer in. Jij en je kinderen (!) verdienen echt zoveel beter dan dit!!
     
  19. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Precies ik vraag mij dan echt af of je als vrouw zijnde geen gevoel van eigenwaarde hebt.

    Maar aan de andere kant weet ik helaas uit ervaring in het verleden dat het ook heel moeilijk is om uit een ongezonde relatie te stappen.
     
  20. kroelen

    kroelen Actief lid

    12 okt 2014
    497
    6
    18
    NULL
    NULL

    Mee eens
    Verdienen zeker beter..Die kindjes helemaal ma ook ts moet voor haar zelf gaan leren opkomen..Die vent denkt ook jij bent een mooie om alles lekker op af te reageren..en dat lukt het nog ook
    Nu zegt hij ik ben er klaar mee over een week staat tie te janken en wil die der trug Hoe bedoel je triest figuur sjonge jonge
     

Deel Deze Pagina