Goedemorgen meiden, hoe is het hier? Lindy ik heb al gereageerd in ons nod groepje Vanmorgen weer getest, nu met kv 2v5. Lijk wel wat te zien maar niet overtuigd, geduld is niet mijn sterkste kant
Even snel. Net controle gehad. Bloeddruk netjes 115-60 en 300 gram afgevallen sinds 3 wkn geleden. Baby is rhesus D negatief dus deze keer geen prik nodig gehad (heb zelf ook negatief). Snel liggingsecho gehad en hij ligt met het koppie beneden. De gyn ging niet opmeten (doen ze weer volgende week) maar hij voelde normaal aan qua grootte. Ook draait hij telkens om zijn as waardoor ik de trappen niet voel maar juist de draaibewegingen. Vruchtwater ruim voldoende aanwezig. Heb wel gezegd dat ik 4 wkn tussen groeiecho's teveel vind dus heb er nu 1 op 9 dec en daarna weer op 28 dec. Dus 2,5 week tussen de 2 echo's. Nu ook bloed moeten laten prikken op ijzer,vitD etc.
Klinkt goed RoGiJuLi! Voel je jezelf ook goed? Fijn dat je toch sneller de groeiecho's achter elkaar hebt!
Fijn Rogijuli dat alles goed was Toppie dat je toch wat meer groeiecho's krijgt de aankomende weken! Ben benieuwd volgende week. En wat gaat het toch hard ruim 30 weken alweer.
Helaas toch mijn bekken Het heet tegenwoordig: bekkengordelpijn Advies proberen op houding te letten en balans tussen rust en activiteit. Volgende week weer terug voor oefeningen. Ik vind wel moeilijk om een beslissing over mijn werk te nemen. Argh..... Baal echt gigantisch.
he wat balen ,, ik heb bij beide kids bekkeninstabiliteit gehad en bij de jongste zo heftig dat werken niet meer ging,, ik liep op een gegeven moment als een pinguin,, Ik wil je advies doe alles met maten,, denk heel goed vooraf wat je kan en wat je niet kan,. weeg het tegen elkaar af, en gaat het niet dan gaat het gewoon niet meid het is en blijft lastig ik zat vanaf 21 wkn thuis, dikke knuffel
Monique, Ik had vorige ronde ook zo'n test..(Misschien zelfs nog iets duidelijker) Hopelijk betekent het voor jou wel veel goeds!! Ik nader m'n vruchtbare periode ook weer dus dan ven ik er altijd weer meer mee bezig. Ik kom hier weer ff bij lezen.. Mamalap wat naar! Heftig om het dan over je werk te hebben he dat vond ik toen ook. Zat thuis vanaf week 25 ofzo.. Dat voelt niet goed maar ja wat miet dat moet. Succes
Ah wat balen mamalap!! Hier ook bekkeninstabiliteit gehad, mijn advies is ook er aan toe geven! Ik werkte gewoon 40 uur door en vond dat ik me niet moest aanstellen tot ik al met 16 weken harde buiken kreeg wat met 21 weken over ging in premature weeën gelukkig hebben ze het nog kunnen stoppen maar daarna zat ik wel thuis. Rustig aan doen meid aan jezelf denken! Dikke knuffel van deze kant
Bedankt meid! Ik hoop het ook maar verwacht er nog niks van. Dit is mijn test van vanmorgen. Ik duim voor je dat het deze ronde raak is!
Fijn dat het allemaal goed gaat rogijuli! Pfff mamalap wat een lastige beslissing. Ik zou ook niet weten wat ik zou doen. Ik lijk wel iets te zien Monique!
Rogi: fijn dat het allemaal goed was en dat je meer echo's krijgt voor het groeien. Mamalap: wel goed voor jezelf zorgen hoor! Hier denk ik dat morgen het rood al komt, roze verlies was vanmiddag al ietsjes meer dan ieniemienie beetje.
Oh Goldfish dat zou jammer zijn! Fijn dat je meer echo's krijgt Rogijuli! Oh wat naar Mamalap, neem echt op tijd rust hoor. Hoe langer je het forceert, hoe langer je er last van hebt. Kun je misschien iets in uren minderen om te kijken of dat helpt? Of is je werkt fysiek gewoon heel zwaar? Is het inmiddels gelukt met je tickets Julias? Ik hoop het zo! Ik zie helaas niks Monique, maar ben dan ook wel een slechte tuurder. Hopelijk worden ze snel donkerder. Ik probeer zenn te blijven, maar pfff wat is dat wachtbankje toch lastig! Zeker als in het NOD groepje veel mensen al vroeg testen. .. maat *schudt even de kussens op* ik blijf lekker zitten...
Haha ik moet wel ff lachen om het kussens op schudden, ik heb ook inmiddels ook een houten kont wachten duurt altijd zo lang!
temperatuur blijft netjes 36.6 vaag, hij zakt niet hij stijgt niet,, maar ben heel veel wakker geweest vannacht.. ben wel in bed gebleven om 4 uur getemperatuurd en om 7 uur was hij nog steeds het zelfde. hebben jullie wel eens gezien dat er iemand die niet stijgt naar 37 zwanger was?.
gelukkig ik maakte me al weer veel te druk hihi,, je leest overal dat je temperatuur 0,5 moet stijgen,, maar mijne doet dit dus niet deze cyclus,, bij mijn zoontje heb ik ook steeds op 36.8 gezeten maar nu blijf ik hangen op 36.6,, (misschien moet ik gewoon wat minder stressen )
Lindy... het spijt me te moeten zeggen maar ik zie nog geen (duidelijke) eisprong in je kaartje. 36.6 is maar 0,1 graad hoger dan je gemiddeld basale temperatuur. En hij hoeft inderdaad niet met 0,5 te stijgen, maar wel met zo'n 0,2-0,3 en dat heeft hij bij jou nog niet gedaan. FF heeft het kruis gezet op basis van je afscheiding en niet op je temperatuur verloop. Ik denk dat als jij alle afscheiding meldingen weg haalt, het kruis ook zal verdwijnen.
Hij moet minimaal 0.3 graden stijgen voor minstens drie dagen ten opzichte van je temperatuur voor je eisprong. Zo kun je hem dan vinden. Dus je hoeft idd de 37 niet te halen Lindy. ☺ Vanmorgen om 4 uur was mijn temperatuur 36.9 en rond 7 uur was jij 36.6. Heb hem nu op 36.8 gezet of heeft iemand een beter idee?
Secretangel, waarom heb je zoveel open bollen?? temperatuur je wel op dezelfde tijd?? Ben je er uit geweest om 4 uur? Zonee dan zou ik hem op 36.6 zetten.