wie weet waar je een goedkope friteuse kunt kopen heb verdorie pas nieuw frietvet erin gisteren en nu word hij niet meer warm,garantie net verlopen net nu voor de feestdagen,dus liefst niet te duur.
Ik heb een normale van princess die zijn rond de 20-25 euro bij de blokker. Daarna hebben wij een airfryer aangeschaft ideaal vooral omdat je geen frituurvet meer nodig hebt. Kosten zijn wel hoger maar wij zagen het als investering.
Dus gisteren pan ververst. Kijk of er een gaatje zit om daar in met een spelt te drukken er kan een soort stopveiligheid in zitten voor als je de pan schoon gemaakt hebt dan woord de mijne ook soms niet warm dan bij de klok achter zit er dus een gaatje die je kunt resetten. Voor je hem weg gooit dit even proberen.
Hier geen frituurpan, maar als er een zouden kopen, zouden we voor een airfryer gaan. Duurdere aanschaf, maar geen kosten voor vet. Dat loopt ook aardig op.
hier hetzelfde! al die vieze vette troep in huis! dat word een zooitje en een heleboel schoonmaken en die stink lucht die ervan af komt. kan je niet kijken voor hapjes uit de oven deze kerst genoeg lekkere ideetjes hoor! en dan misschien later weer een pan of een airfryer kopen?!
Al jaren een PRINCESS bij kost rond de 33 euro supermarktklant schoon te maken gooi gewoon bijna alles in de vaatwasser
die is ook mooi growing,maar ik wil eigenlijk weer een vierkant mandje vind ik fijner met frikandellen enzo,elmo ik heb geen reset knop heb een vierkante ketel voor vast frietuur vet.
Ik heb een kleintje van Bestron, prima ding voor als je 'm alleen af en toe gebruikt. Er past geloof ik 2,5 liter frituurvet in.
Dat zij ik ook al. Ts is mini gaatje je moet net weten of die er op zit. Zag daar je het niet had jammer.
Wij hebben een Belgisch merk; Fritel. Alles kan in de vaatwasser, behalve het warmte element.. Voor een 'redelijke' prijs (onder de 100) Maarrr, er zit 10 jaar garantie op, als er iets mee is krijg je (volgens de winkel wij hij vandaan komt) meteen een nieuwe omdat dat voordeliger is al repareren. Wij vinden 't een prima ding!