@eef: super!! En i.d.d gefeliciteerd! Combinatietest is gewoon een reken sommetje van je leeftijd en wat andere feiten, echo en nekplooimeting is veel belangrijker. Lekker van genieten!
Lange tijd stil geweest, maar merk dat ik rustiger wordt van minder op het forum te zijn. Sorry meiden.. Alles gaat nog steeds goed . Meisje zit nog veilig binnen. Ben sinds een week van de weeen remmers af, en het gaat aardig. Ene dag beter dan de ander. Maar cervix nog 3 cm en helemaal prima dus. Vandaag groei echo gehad en ze zit mooi op het gemiddelde. Geschat op 1999 kg nu. Goed om te lezen dat iedereen haar uk nog veilig bij zich heeft!! Super meiden!!
Madelein, fijn dat alles nog ok is met jou en je kleine meid en dat minder op het forum zitten je rust geeft!
Annaenmarie, vervelend dat je nog een keer de suikertest moet doen. Hopelijk nu een goede waarde als je niets gegeten hebt. Hopelijk wordt jouw kleine ook snel weer drukker. Het gaat hier de hele tijd zo hoor, weekje druk, weekje rustig, enz. Eef, wat super dat de echo in orde was!!! Nu moet het gewoon goed blijven gaan hoor Madelein, fijn dat alles nog steeds goed gaat. Spannend zonder die remmers, hopelijk blijft ze nog eventjes zitten.
Wauw madelein, zonder weeenremmers dat is wel super! M.b.t. Z.p.: Hoor je toch van meer meiden dat het rust geeft om hier minder te zijn. Hier: bloedwaarden waren o.k. Ondanks afbouw prednisolon, dus blij mee. Urine kweek was schoon. Niet verwacht aangezien het echt krampt als ik moet plassen en dan vaak kleine beetjes . Maar goed schoon=schoon. Morgen echo en gyn
Y30, fijn dat je bloedwaarden en urine ok waren. Succes morgen! Herkennen jullie dit? Een aantal seconden getril in je buik?? Heb ik nu al een paar keer gehad vanavond. Het is niet de hik, dat gaat niet zo snel als dit getril. Moet morgen sowieso naar de VK, dus kan het daar ook nog wel ff vragen.
Y30, Madelein, fijn dat alles goed gaat met jullie! Ben je nu wat geruster, Y30, voor de komende weekjes? Annaenmarie: goed van je dat je je er niet te druk om maakt! Hopelijk krijg je woensdag wat meer informatie.
Nijntje, dat getril herken ik. Dat heb ik nu en dan ook. Ben benieuwd wat de vk gaat zeggen! De hik heb ik denk ook nog niet gehad. Dat wisselt bij dees manneke ook hoor maar de laatste weken was hij veel actiever dan vergeet je die rustige momenten maar nu is hij echt wel tam. Dat is de papa ook soms y30, succes morgen bij de gyn. Wat goed dat je waarden goed was! Vraag me af wat is het verschil tussen vk en gyn? Krijgen jullie geen echo bij de vk dan?
Dank je! Blijf het wel super spannend vinden. Alsof zo'n banner zetten gelijk is aan de goden verzoeken :-/
@eef: zie je banner wel op andere topic maar hier niet. Alleen een vierkantje. @getril: ik weet niet wat het is, maar al wel vaker gehad. Hier: hele zware nacht gehad. Veel pijn (menstruatie achtige krampen in onderbuik en rug, en reactie van mijn darmen dus steeds naar wc, wat erg veel pijn deed in mijn buik). Vandaag zeurt het wat na. Echo was gelukkig goed. Gyn was ook tevreden. Ze dacht dat het gedoe van vanacht voorweeen waren. Vrijdag de 37 weken grens dat voelt wel goed!
Ik blijf pijn houden, herkent iemand dit. Zolang ik rustig zit wil het nog wel, maar als ik op sta doet het zeer in onderbuik. Zal eens googelen op voorweeen
Ik heb sinds gisteren ook wat pijn y30.. Maar bij mij komt het volgens mij omdat ik gisteren een beetje te veel op de planning had.. Vee gestofzuigd en schoongemaakt en nu last van mn buik en rug. Maar dat is dan vast iets anders dan bij jou. Morgen zit ik op 39 weken maar eerlijk gezegd mag er van mij wel wat gaan gebeuren nu Maar ja ik voel nog niks dus tzal ng wel even duren..
@will: zou best het zelfde kunnen zijn hoor, hier ook buik en rug. Alleen heb ik het idee dat mijn darmen erg mee geprikkeld worden, ligt natuurlijk allemaal ook erg dichtbij elkaar, heb jij dat ook? Zoek maar eens op voorweeen, heb zelf wel het idee dat gyn gelijk heeft en het dat zijn. Lees helaas ook dat dit weken kan duren... Snap dat 39 weken voelt als lang genoeg, hopelijk zet het snel door.
Klinken idd als voorweeen y30.. Is hetzelfde wat ik al die weken al heb. Enorm irritant en pijnlijk kan het zijn, en kan idd ook op je darmen over slaan.
Jeetje, ik wist dat jij het heel pittig hebt, maar als je dit al die weken hebt, pffff Ik heb nu net een uurtje geslapen, want na vanacht, max. 2 uur te hebben gepakt was ik best moe. Knap dat je het vol houd. En nu heb je ze niet meer (vraag het omdat de weeenremmers er af zijn)?
Ja het is ook zwaar. Doet ook vies pijn. Gelukkig niet altijd, maar sommige dagen ( zoals vandaag) wel. Lig dan ook dus echt het grootste deel van de dag plat. Iedere beweging zorgt dan weer voor extra verkramping en dus extra pijn. Dat is ook de reden dat ze wel met remmers begonnen zijn, want normaal doen ze dat echt niet zonder ontsluiting. Gaat op en af. Vorige week super week gehad, en vanaf zaterdag weer prut. Gister iets beter maar vandaag weer slechte dag. Gister middag zh gehad, groei echo en controle, en uitstrijkje gemaakt door de gyn. Dat prikkelt de boel waarschijnlijk wat extra nu.
Nee echt last van mijn darmen heb ik niet.. Dus ja ik weet het ook niet! K las wel op internet dat je bij een 2e of 3e vaak meer last hebt van voorweeen dus ik hoop maar dat er wel iets gebeurt vanbinnen..