Hallo allemaal Ik wil vandaag gaan zwemmen met mijn dochter van 14 mnd. Ze loopt en zit geen moment stil. Nu vraag ik me af hoe ik dat ga doen met aan en uitkleden. Wie heeft praktische tips? Hoe doen jullie dit? Jullie gaan vast ook weleens alleen Gr baby001
Het mag niet overal, maar waar wij vaak zwemmen wel, dus wij nemen de buggy mee naar de kleedhokjes. Dan kleed ik eerst mezelf uit terwijl hij nog in de buggy zit, dan ben uitkleden en t zwembad in. Als we eruit komen eerst zoontje aankleden en weer in de buggy en dan mezelf. Hier bleef hij echt niet in t kleedhokje, ook niet met drinken of koekjes. Hij ging op zn buik liggen en schoof zo onder t kleedhokje door en weg was ie, uiteraard precies toen ik in mn naakie stond Dus ik neem of de buggy mee of ga met iemand samen.
Wat ik altijd doe als ik naar het zwembad toe ga is thuis alvast mijn badpak aan doen (onder mijn kleding of course ). Dan hoef ik in het zwembad alleen mijn kleding uit te trekken en hoef ik me dus alleen met het omkleden van mijn dochter rekening te houden. En afhankelijk van het zwembad waar ik ben probeer ik altijd een groot kleedhokje te nemen bij het omkleden, waar me dochter dan een beetje kan vrij rondlopen, zonder dat ze hopelijk gelijk het hokje uit kruipt Na het zwemmen kleed ik meestal haar eerst om en geef dan vervolgens haar drinken en een koekje. Meestal gaat haar aandacht dan daarna toe uit en geeft het mij even de tijd om zelf ook snel af te drogen en om te kleden.
Ik ga elke week ouder-kindzwemmen met mijn zoontje van 14 mnd. Nu hij niet meer in de maxicosi zit is dat wel lastig. Ik doe thuis mn badpak al aan onder mn kleren. Er zijn daar grote kleedkamers, ik zet hem op de grond en heb in een halve minuut mijn kleren uit. Ik kleed hem bij hem zwembad aan en uit. Na de tijd zet ik hem weer op de grond met een koekje. Meestal heb ik dan net genoeg tijd om me af te drogen en aan te kleden. Uitgebreid douchen doe ik thuis wel weer. De kleedkamer is verder dicht dus heel ver weg komt hij niet en meestal zijn er wel meer mensen in de kleedkamer die even tegen hem gaan praten ofzo.
Hier gezamenlijke kleedkamer. Kindjes houden daar elkaar bezig. (dl gaat er sowieso niet vandoor, die is al 2 en te druk met proberen zelf badpak aan te doen.)
Ik zet zl ook even in de buggy en trek thuis m'n bikini al onder mijn kleren aan. Verder is er een lange tafel met aankleedkussens, net als bij het cb daar kan ik zl omkleden als ik klaar ben.
Waar wij peuter zwemmen is een grote kleedkamer waar de kindjes elkaar opzoeken als de mama's omkleden. Waar we vrij zwemmen is een baby hoek met commodes en boxen waar je makkelijk je kindje even in kan zetten.
Ik nam steeds een hokje met aankleedtafel. Voor het zwemmen deed ik mijn badpak thuis al aan, na het zwemmen zorgde ik eerst voor dl, liet ze aangekleed op het Aankleedkussen, dan gaf ik haar sneetje brood en blijf voor de tafel staan en droogde me dan af en aankleden. Ging heel vlot zo
Zo deed ik het ook altijd. Gewoon in de buggy zetten. Kon hij geen kant op en mijn bikini alvast aantrekken onder mijn kleding.
Hier mag de kinderwagen/buggy mee in de gezamenlijke familiekleedkamer. Douchen doe je even snel, haren wassen etc kun je beter thuis doen. Zorg dat je voor jezelf een grote handdoek mee hebt die je na het douchen om kan slaan bij het aankleden van je zoontje. Dan ga je terug naar de kleedkamer, kind in de wagen/buggy met limonade oid en dan zelf omkleden. Je bent dan zelf al bijna droog, omdat je je zoontje al hebt aangekleed, dus dat scheelt