Mijn angst word waarheid :(

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Sannie92, 29 jun 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sannie92

    Sannie92 Niet meer actief

    Jahaa ik ben nog steeds lekker rond en zwanger :) Gelukkig!! pff had dit nooit durven dromen, en hoop ook echt dat alles goed blijft gaan.

    Lief dat jullie aan me denken! Ben de laatste dagen wat minder actief vanwege overlijden van oma. Dus even een hele dubbele periode. Een nieuw leven op komst en er gaat een heel belangrijk leven weg.
     
  2. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Oh oei.. Sterkte & gecondoleerd ..
     
  3. knor1981

    knor1981 Fanatiek lid

    19 nov 2014
    1.640
    261
    83
    En hoe gaat het nog? Ben wel benieuwd.
     
  4. Sannie92

    Sannie92 Niet meer actief

    Wat lief dat je het vraagt. Hier gaat het gelukkig nog goed. Ben met 28 weken opgenomen geweest ivm vroegtijdige weeën activiteit. Heb toen longrijping spuiten gekregen en weeënremmers. Die slik ik nu nog 1 per dag.

    Verder is het afwachten hoelang de kleine meid nog blijft zitten. Op het moment is het rustig binnen en we hopen dat het zowiezo blijft tot de 32 weken omdat ik dan hier in het streek zkh mag bevallen.

    Gelukkig geen bloedingen meer gehad en het hematoom is nergens meer te bekennen.
     
  5. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Fijn dat het zo goed gaat! Wel schrikken zeg vroegtijdige weeën.. Hopelijk blijft jullie meisje
    Nog een paar weekjes zitten .
     
  6. knor1981

    knor1981 Fanatiek lid

    19 nov 2014
    1.640
    261
    83
    Heb het allemaal op de voet gevolgd en was wel een beetje nieuwsgierig geworden ja. Mooi dat alles goed gaat!
     
  7. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    8 feb 2011
    3.738
    8
    38
    Vrouw
    flevoland
    Ik ben benieuwd hoe het gaat en of je nog lekker zwanger rond loopt :)

    Hier afgelopen dinsdag bevallen van een prachtig mooie klein mini meisje.
     
  8. Sannie92

    Sannie92 Niet meer actief


    Hee goeike!

    Van harte gefeliciteerd met jou kleine wondertje. Wat fijn dat alles goed is gegaan :D Geniet ervan

    Hier gaat het ook goed! :D Ben vandaag weer op controle geweest en ze ligt niet meer met haar hoofdje beneden is weer lekker gedraaid :) Bijna 31 weken zwanger. Nog een weekje en dan hebben we weer een mijlpaal bereikt. Na volgende week gaan we bespreken hoe we het doen met de weeenremmers!

    Dikke knuffel!
     
  9. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Alweer bijna 35 weken ! Super zeg dat alles uiteindelijk toch nog zo goed gaat :)
     
  10. Sannie92

    Sannie92 Niet meer actief

    Ja echt totaal niet verwacht dit maar inderdaad morgen toch alweer 35 weken :)

    Toch heb ik af en toe wel echte klaagmomentjes hoor, het begint nu wel erg zwaar te worden. Mn ribben zijn gekneusd en ook mijn lever heeft het zwaar te voortduren.. Ik ben echt intens dankbaar dat ik zover mag komen hoor maar pff soms!

    Maandag weer naar de gyn, ben benieuwd hoe het gaat. Heb laatste dagen wel meer harde buiken en krampen, de voorweeen denk ik.
     
  11. Kitty01

    Kitty01 Actief lid

    30 sep 2012
    370
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super dat het nog steeds goed gaat! De kleine heeft het blijkbaar nog goed naar haar zin. Vraagje, de vroegtijdige weeën, komt dat doordat je een hematoom hebt gehad? Of staat het daar los van?
     
  12. Sannie92

    Sannie92 Niet meer actief

    Ja ze vermaakt zich nog goed daarbinnen gelukkig. Ik weet niet of het daardoor kan komen. Wel heeft de gyn mijn hele zwangerschap gezegd dat ik de 40 weken niet zal halen. Heb natuurlijk wel heel veel bloedverlies gehad in de zwangerschap.
     
  13. Kitty01

    Kitty01 Actief lid

    30 sep 2012
    370
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik was er even nieuwsgierig naar omdat ik zelf ook een hematoom heb. Maar knap van je dat je het zo lang volhoudt, ik heb je verhaal gevolgd en vind het superfijn voor je dat het allemaal zo goed gaat, ondanks een pittige start. Wie weet ga je zelfs de 40 nog halen!
     
  14. missymaaike

    missymaaike Fanatiek lid

    8 feb 2011
    3.738
    8
    38
    Vrouw
    flevoland
    Moest ff aan je denken.
    Hoe gaat het ?
     
  15. Sannie92

    Sannie92 Niet meer actief

    Lieve lieve dames,

    Hierbij wil ik jullie allemaal enorm bedanken voor de steun die jullie me tijdens mijn zwangerschap gaven. Ik heb zoveel aan jullie gehad.

    Nu mag ik dan ook trots vertellen dat we op 25 januari een prachtige dochter ter wereld hebben gebracht. ENNN.. kerngezond :D

    Ze is wel wat klein maar mocht wel dezelfde dag nog mee naar huis toe. Ze woog 2580 bij de geboorte.

    Het hematoom was nergens meer te bekennen, en wij zijn gezegend met een mooie zoon (de mooiste ster aan de hemel) en nu een knappe dochter.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  16. Darinka1

    Darinka1 Bekend lid

    21 nov 2010
    504
    10
    18
    thuis
    Gefeliciteerd! Wat een prachtig meisje
     
  17. lydia1986

    lydia1986 VIP lid

    16 aug 2009
    22.737
    2
    38
    Vrouw
    pm'er kinderdagverblijf
    uden -> NB
    Mooi meisje ! En super zeg dat het begin van het topic nu geëindigd is met zo'n top einde :)

    Gefeliciteerd ! X
     
  18. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Van harte!!! Wat een prachtig meisje!
     
  19. Babystew

    Babystew Niet meer actief

    Zagen ze trouwens nog iets van littekens/zwakke plekken aan de vruchtzak?
     
  20. Givenchy

    Givenchy Bekend lid

    28 jan 2016
    873
    0
    16
    Wat een dotje!! Prachtig wat een rijkdom!! gefeliciteerd..
     

Deel Deze Pagina