Menzis basis + extra verzorgd 2+tand basis= Pm 137.20 Kraamzorg eigen bijdrage vergoed Eigen bijdrage bevalling zkh zonder indicatie vergoed Lactatie deskundige en hulpmiddelen tot maximaal 200 Gratis kraampakket
Ik ga naar zekur. 113 pmaand maar als ik het goed begrijp is vanaf 2016 ziekenhuis bevalling zwz eigen bijdrage verplicht. Zo las ik het overal. En vergoeding eigen bijdrage kraamzorg. Maar je kan misschien wel afsluiten dat je alles vergoed krijgt. Dat kon bij mijn oude verzekering cz maar dan moest k 40 eu bij betalen p maand. Dan ben k liever in een keer eigen risico kwijt dan hoef k dat hele jaar iig niet meer te betalen
Ik zit bij cz. Natura polis Extra pakket : gezinnen pakket. Heb dit bij mijn vorige zwangerschap/bevlling ook gehad. Krijg kraamzorg, ziekenhuis bevalling, couveuse nazorg (kraamzorg na eventueel kindje in couveuse gelegen te hebben) Ook nu weer zo gedaan. Ik heb recht op 49uur kraamzorg straks na de bevalling. Een kolf durf ik niet te zeggen heb ik niet hoeven kopen.
Zorg en zekerheid gezins polis. Eigenlijk zit ik al lang bij zorg en zekerheid maar toen ik zwanger van mijn zoontje was heb ik hem aangepast naar gezin. Tot 250 euro ziekenhuis bevalling zonder medische indicatie Tot 250 eigen bijdrage kraamzorg Kolf durf ik niet te zeggen want ik heb fles gegeven
Menzis of pma (is ook menzis, maar goedkoper door collectiviteitskorting) heeft vergoeding van kolf tot 200 euro bij extra verzorgd 2.
En ik ga naar VGZ, voor 130,-: kraamzorg vergoed couveuse nazorg 75,- lactatievergoeding 100,- borstkolf 150,- te besteden aan zwangerschapscursus, yoga in mijn geval 45,- vergoeding per keer aan osteopathie voor de baby Goedkoper kon ik het niet vinden, wel heel compleet.
Ik zit bij fbto en heb 3 extra modules. Tand, gezinsplanning en gezichtszorg&orthodontie Bij gezinsplanning heb je per kalenderjaar max. 250 euro voor eigen bijdrage kraamzorg en eigen bijdrage bevalling. Daarnaast heb je ook nog 250 euro voor lactatie deskundige, anticonceptie e.d. Geen idee of 250 euro voor kraamzorg weinig/veel is. Maar ik persoonlijk heb niet zoveel nodig.
Bij delta Lloyd verzekerd, basis + aanvullend start. Is de kleinste aanvullende verzekering, maar heel tevreden over! Wat vergoeden ze allemaal: - ziekenhuisbevalling zonder medische indicatie - volledige kraamzorg - evt extra kraamzorg indien nodig - max 200 euro aan zwangerschapscursus - lactatiekundige etc - combinatietest ook wanneer deze om niet medische redenen gedaan wordt. En nog wat meer kleine dingen die ik zo even niet weet.
Ik had bij fbto uitgerekend dat het goedkoper was om de eigen bijdrage voor 49 uur kraamzorg zelf te betalen dan een jaar lang dat aanvullende pakket. Maar wil dan ook thuis bevallen dus zou daar geen kosten voor hebben....
Maar je kunt dat pakket toch voor je bevalling aanzetten en daarna weer uit? Dan hoef je toch geen heel jaar te betalen voor dat pakket? Dat is volgens mij 1 van de voordelen van FBTO. Een deel van de pakketten kun je tussendoor aan en uitzetten.
Ik ga ook naar Vgz, 130 euro maar heb dan ook het meest uitgebreide pakket. Basis 'ruime keus' en aanvullend best. Vergoed alle eigen bijdragen, kolf, zwangerschapscursus, niet medische bevalling in ziekenhuis, extra kraamzorg als mogelijk, kraampakket etc. Je kan ook voor aanvullend 'beter' gaan, dan betaal je een tientje minder per maand en je krijgt iets minder vergoed. Als het je alleen om de vergoeding van de eigen bijdrage te doen is maakt 'beter' of 'best' niet uit en speel je kiet.
Dat zou kunnen. Pakket hoeft ook geen jaar aan te staan. Ik vond het prettig dat anticonceptie ook erbij hoorde.
Ik heb ook Menzis extraverzorgd 2 met tandartspakket 2. Ik deed dit eerst ook via FNV maar nu al een tijdje via PMA (alleen een tussenorganisatie voor collectiviteit). Je krijgt via PMA meer korting dan via FNV en je kunt in november van elk jaar een bonus aanvragen (het eerste jaar zit hier zelfs een instapbonus bij). Misschien een tip voor je om eens op de site van PMA te gaan kijken. Overigs heb ik vorige week contact gehad met Menzis en ik ben prima verzekerd voor mijn bevalling en kraamzorg in 2016. Geen eigen bijdrage etc, de rest is hierboven al eerder benoemd.
Helaas zijn dubbele topics dus niet toegestaan. Je kan evt je vragen stellen in het bestaande topic die je al had gevonden. Deze zal ik sluiten. Groetjes, Babii