Jouw kinder/speelhoekje foto topic

Discussie in 'Mama en gezin' gestart door Yasmientje14, 12 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Uuz

    Uuz VIP lid

    8 dec 2014
    6.241
    818
    113
  2. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    10 jun 2014
    1.442
    263
    83
    Hoi allemaal,

    Ik was op het internet inspiratie aan het opzoeken wij zijn namelijk net verhuist en de kleine is nu bijna een jaar en er slingert nog wel een wat rond thuis, ben dus heel benieuwd naar jullie speelhoekjes ik zal wel even beginnen met te plaatsen wat ik op het Inet hebt gevonden.

    http://cdn1.welke.nl/photo/scale-700xauto-wit/speelhoek-in-moderne-woonkamer.1389647278-van-papenburgh.jpeg

    http://cdn2.welke.nl/photo/scale-700xauto-wit/leuke-kinderhoek-in-woonkamer.1389647443-van-papenburgh.jpeg
     
  3. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    10 jun 2014
    1.442
    263
    83
    Wij hebben 1 kleine vrijstaande wand, maar ik weet niet zo goed of ik de woonkamer wel wil gebruiken als speelhoek, wij hebben namelijk 2 gangen (appartement) waarvan de eerste uiteraard bedoeld is voor binnenkomen etc. maar de tweede in het midden van de woning is groot genoeg om iets leuks van te maken en dan heeft ze haar eigen hoekje waar we haar toch in de gaten kunnen houden maar dan wel wc/douche deur en kamer deuren die steeds open en dicht gaan dus we weten het nog niet waar ben benieuwd naar wat je precies hebt
     
  4. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    10 jun 2014
    1.442
    263
    83
    Gaaf Uuz ben benieuwd heb je fotos die je wilt delen ?
     
  5. beebj

    beebj Niet meer actief

    Wij hebben een trofast Ikea kast in de woonkamer staan. Daar gaat eigenlijk alles in. Daarnaast staat een groot speelkeukentje waar ook best wat opbergruimte in zit. En dan alle losse dingetjes die je niet kan opbergen, die staan gewoon ergens, zoals; loopwagentje, blokkenkar, loopauto en zoefzoef dieren van v-tech. Een zooi hou je toch wel :( Maar als ze savonds in bed ligt, is alles zó opgeruimd!

    De box gaan we vandaag opruimen naar zolder toe, scheelt ook weer veel. Alleen balen dat dr wandelwagen ook in de woonkamer staan. Hebben daar geen ander plekje voor.
     
  6. edelweiss

    edelweiss VIP lid

    24 jan 2013
    7.328
    474
    83
    Wij hebben geen speelgoed in de woonkamer. Alles staat op hun eigen kamers
     
  7. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik heb nu een Ikea setje van tafel met 2 stoeltjes maar dat is niet echt een succes. Dus ik lees even mee.

    Waar haal je zo'n laag lang meubel als in de eerste foto's? Dat lijkt me wel wat.
     
  8. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    Wij hebben maar een kleine huiskamer en ook nog eens een rechthoek, dus geen vrije wanden helaas. Maar ik hou er niet zo van als er continu speelgoed in het zicht is (overdag prima, maar als ze slaapt wil ik het allemaal netjes op kunnen bergen).

    Dus wij hebben aan onze salontafel een stoeltje staan en het speelgoed staat in een speelkeukentje en in een grote rieten mand (die zie je achterin op de foto staan :p )
     
  9. mam1991

    mam1991 VIP lid

    17 jan 2013
    10.071
    2.096
    113
    Deze heeft kist heeft mijn man gemaakt voor de jongens ☺️ Er komen ook nog 2 stoeltjes in dezelfde stijl erbij met hun namen erop zodat ze samen aan de salontafel kunnen zitten knutselen
     
  10. Yasmientje14

    Yasmientje14 Fanatiek lid

    10 jun 2014
    1.442
    263
    83
    Wat leuk dat je man zo creatief is Mam 1991 !! Super leuk zelfs hihi

    DaisyKesie, maar dus wel bewuste keuze om in de woonkamer ook plek te laten voor der speelgoed, ik zelf heb het leifst niet maar op deze leeftijd (overal naar toe kruipen) kan ik maar beter overal wat speelgoed hebben anders maakt ze haar eigen speelgoed door aan spullen te zitten die er interessant uitzien (wasmachine koelkast etc.)

    iMoeder, ik zit dus ook te zoeken naar die lage bank vind hem heel gaaf, zat bij IKEA te kijken maar vond er 1 van 65 cm hoog volgens mij is dat te hoog.

    Edelweis, spelen ze dan ook de hele dag op hun kamer ? ik probeer ons meisje daar wel te laten spelen maar al kruipend komt ze in alle kamers, veel te interessant nu natuurlijk haha ben benieuwd hoe je het hebt opgelost in de slaapkamer Bee

    Beebj, wij hebben nooit een box eghad dus dat scheelt enorm maaar wel veelspeelgoed, hobbelpaard, loopkar die ze continu gebruikt, wandelwagen die ze nooit gebruikt omdat hij nog te hoog voor der is, een kist voor in de woonkamer waar al haar spullen in zitten.

    Ik wil dus ook der boekjes kwijt kunnen en leuk tafeltje ofzo vind die eerste foto dus echt heel gaaf om die reden
     
  11. 1986Lynn

    1986Lynn Fanatiek lid

    3 sep 2009
    2.636
    379
    83
    ..
    Kan de wandelwagen niet in de kofferbak van de auto 😄
     
  12. gitaartje

    gitaartje Fanatiek lid

    12 nov 2013
    1.983
    1.251
    113
    Ik lees even mee :) dit is ons hoekje. We hebben niet veel ruimte dus gewoon voor de kast. Onderste plankje is voor zijn boekjes. Omdat we een hele koude vloer hebben heb ik maanden geleden 'even snel' een dekbed op de grond gelegd, dit moet nog vervangen worden door een leuk speelkleed :)
    Stoeltje staan aan de salontafel, maar dat word haast niet gebruikt.
    Keukentje staat er sinds Sinterklaas, staat naast het keukendeurgat.
     
  13. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Wij hebben hier ( op verzoek van beide knullen ) een speelkamer boven gemaakt. Ze slapen nu samen op het kleine kamertje en we hebben de kamer van mijn oudste zoontje omgebouwd tot speelkamer. Daar staat dus ook al het speelgoed in, we hebben beneden op wat boekjes na niets qua speelgoed liggen. Heerlijk! :D
     
  14. susy26

    susy26 Niet meer actief

    Mooi gedaan!
     
  15. Sneeuwvlokjes

    Sneeuwvlokjes Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    2.131
    1.210
    113
    Oh leuk topic! Ik kan wel wat handige tips gebruiken. Wij hebben best een kleine woonkamer namelijk.
     
  16. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Wij hebben ook niet veel plek, nu las ik laatst een super tip van een forumlid. Ik heb Norah's speelgoed verdeeld over vier bakken, en er staat er een in de woonkamer. Om de paar dagen ruil ik de bak om voor een andere en heeft ze steeds wat anders om te spelen.
     
  17. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
    Een fotootje :)
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      37,4 KB
      Weergaven:
      16
  18. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik heb de wandelwagen altijd in de kofferbak van de auto bewaard. :)
     
  19. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Dat doe ik ook inderdaad. 1 bak beneden en de andere bakken staan boven. :cool:
     

Deel Deze Pagina