Lieve allemaal!! Ik gebruik dit stukje van dit forum even om mijn blijdschap te uiten! Een jaar geleden besloten mijn man en ik voor kinderen te gaan..... helaas was het ons niet meteen gegund en door een vreselijk onregelmatige cyclus kwam ik bij de gyn terecht! Paar maandjes terug werd PCOS geconstateerd.. hoe confronterend ik het ook vond, ik was blij dat ik de stoute schoenen had aangetrokken en binnen een jaar al naar de huisarts ben gegaan! Mijn lichaam had hulp nodig... zelf ging het (waarschijnlijk) niet lukken. In oktober was het dan zo ver... ik moest met de eerste ronde Clomid beginnen! Voelde me best okee hoor... beetje wazig en moe gevoel, maar verder ging het prima!! Veel controles gehad en ineens was het eitje gesprongen.. spannend! Een week later kwam uit het bloed onderzoek ook dat inderdaad het eitje gesprongen was! Owwhh.. wat een spanning! 9 DPO kon ik het niet meer houden.. ik ging testen en zag.... een heeeeeeeel vaag tuurlijntje. Wow! Spannend! De testen liepen op en afgelopen maandag was ik 8 weken zwanger! Gisteren had ik een echo bij de gyn... mijn hart ging vreselijk te keer. Het is toch een eerste mijlpaaltje, die 8 weken. Maar binnen no time zei de gyn dat ik harstikke zwanger was en het er goed uit zag. Het hartje klopte. Hij heeft het zelfs nog even laten horen. Dat was bijzonder zeg! Wauw.. Nu kan ik genieten...... en lekker aftellen naar de volgende echo over 2 weekjes! Met het schrijven van dit bericht.. ben ik mij heel erg bewust dat het gemiddeld gezien vrij normaal/snel is om binnen een jaar zwanger te zijn! Ik wil ook niemand beledigen, want ik leef heel erg mee met de dames die er nog langer over hebben gedaan of nu nog in het traject zitten. Ik gun het jullie ook van harte!!
Gefeliciteerd meid ! Lekker genieten ! Bijzonder gevoel he om je kleintje zo voor het eerst te zien op de echo ?
Gefeliciteerd!!! Wij zijn ook direct na een jaar naar de huisarts gegaan hoor, vaak voel je zelf wel dat er iets niet klopt. Waarom zou je dan nog langer wachten?? Geniet er lekker van!!
Hier ook na een jaar naar de huisarts gegaan! Hopelijk helpt ons traject ook meteen, lijkt mij zo bijzonder ! Van harte gefeliciteerd, en geniet lekker van je zwangerschap
Jeej!! SJ86!! Wat zie ik nu??? Dikke gefeliciteerd zeg! Wat super mooi dat je zwanger bent en alles goed was bij de echo Ik ben blij met je mee. Top!!