Over gaan van Android naar de Iphone, hoe bevalt jou dat?

Discussie in 'De lounge' gestart door Ssaarr, 12 dec 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Ik ga binnenkort over van Android naar Apple, kijk er erg naar uit omdat ik nu veel problemen heb met mijn Sony en geen fatsoenlijke foto's kan maken. Enige waar ik wel een beetje tegenop zie: ik werk nu altijd met mijn Google account, dus mijn contacten, mijn favorieten, mijn back-up, alles staat op Google. Dat wil ik liever wel zo houden anders word ik helemaal gestoord omdat ik niet meer weet waar wat staat. Kan dat met een iPhone?
     
  2. aimee83

    aimee83 Niet meer actief

    Ik heb spijt van mn iphone
    Volgende wordt weer android
     
  3. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Er is nu een app in de Play Store. Heb het even opgezocht, heet Move to iOs. Dan kun je heel makkelijk overstappen. Hier staat de uitleg: https://support.apple.com/nl-nl/HT201196

    Je favorieten als in bladwijzers? Die kun je volgens mij gewoon bewaren als je Google Chrome om je iPhone zet en daar inlogt met je Google account.

    En een back-up maken van je telefoon doet iPhone ook als je dat wilt. Je kunt het handmatig doen, of instellen dat ie dat regelmatig automatisch doet.

    Dit zijn handige sites om alles uit iOs te kunnen halen wat er inzit:
    iPhone, iPad en Apple Watch - Alleen het beste van Apple op iPhoned.nl
    appletips - Nederlandstalige tips voor alle Apple gebruikers

    Over overstappen:
    Hoe overstappen van Android naar iOS (iPhone/iPad)
     
  4. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    19 aug 2015
    1.533
    382
    83
    Vrouw
    Ik heb net weer een nieuwe samsung gekocht :) en o wat ben ik er blij mee. Ik heb een los toestel gekocht dus ook een wat ouder model (s4mini) na mijn oude (s3) bijna 3 jaar in gebruik te hebben gehad.

    Ik vind het fijn dat samsung op android werkt. voor dat ze android platgooien moet er zoveel gebeuren en het verdient zo goed dat ze dat niet doen! Maar daar in tegen kan apple wel oude modellen laten vervallen. waardoor je dus verplicht een nieuwe moet kopen! of over moet stappen.

    over de telefoon zelf vind ik bij apple vervelend dat ik me terug toets mis:) dat gaat nog wel eens (9 van de 10x) fout :cool: verder vind ik persoonlijk android fijner werken dan apple. maar goed dat is heel persoonlijk!

    kan je niet een iphone lenen van iemand voor een week die nog een oude heeft liggen? na een week weet je wel wat je fijner vind werken ;)
     
  5. Eylem

    Eylem Niet meer actief

    Dat zijn goede tips, dank je wel!!
     
  6. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Nou dan moet je wel een heel bejaard toestel hebben hoor. Mijn oude iPhone 4s is geupdate naar IOs 9.2 (deze week uitgekomen). Dat is een telefoon uit 2011. De iPad 2 draait ook op iOs 9.2.

    En mijn oom heeft zelfs nog een iPhone 3G (uit 2009). Die doet het nog prima, kan alleen niet meer geüpdate worden. Maar wat er op staat functioneerd nog.

    Apple staat er juist om bekend dat alles lang mee kan gaan omdat je heel lang kan updaten.

    Hoe update je een Samsung naar de nieuwste Android versie trouwens? Want daar ben ik nooit meer achter gekomen, kreeg het niet voor elkaar. Dus ben daar eigenlijk wel benieuwd naar. :)
    Moet ook zeggen dat ik zelf de volgorde niet helemaal in mn hoofd heb omdat er geen nummers bij staan. Dus Anroid Lollypop, KitKat, Jellybean..?

    Ow ik lees net dat Marshmellow de laatste versie is. :D

    Kun je die s4 mini updaten naar Marshmellow? (wil mn zusje weten die ook een s4 mini heeft)
     
  7. Linnepin86

    Linnepin86 Fanatiek lid

    10 jun 2013
    1.324
    184
    63
    Gelderland
    Huh :(
    Ik kon gewoon met m'n kabeltje al m'n foto's uploaden op de computer, zonder iTunes. En een oplader zit toch er toch bij als je een nieuwe telefoon aanschaft?

    Ik wil nooit meer terug naar Android, vind Apple echt top. Dit is nu mijn 3e iPhone en er komen er ongetwijfeld nog meer. Ik was er ook zo aan gewend. We hadden al een tijdje een iPad en manlief had ook al veel eerder een iPhone, dus was al wel een beetje gewend.
     
  8. Logan

    Logan Niet meer actief

    Ik heb altijd iphone gehad en nu dus een samsung. Wat een onding xeg... volgende maand mag ik weer verlengen en ik kan niet wachten tot ik weer een iphone heb.
     
  9. kleinegup

    kleinegup Fanatiek lid

    19 aug 2015
    1.533
    382
    83
    Vrouw
    Even om reageren op jouw reactie op mij :p
    Ik zeg niet dat ze het doen, maar als ze het doen heb je wel een probleem.

    daarbij wil ik ook even reageren op de update van de s4 mini. Je kan kijken in je telefoon welke update die als laatste heeft gehad. waarschijnlijk is dan 4.4.2 en de update erna is er al niet meer voor de s4mini. de aller nieuwste update (marshmellow) die komt waarschijnlijk ook al niet meer voor de gewone s4 uit. dus die krijgt de mini waarschijnlijk niet. zowel dan word die automatisch geupdate;)
     
  10. Frisbie

    Frisbie Bekend lid

    3 apr 2015
    895
    1
    16
    NULL
    NULL
    Ik ben weer terug bij Apple na een overstap naar Android. Vond Android prima, maar bij Apple is alles echt perfect. Het werkt, het ziet er mooi uit. Ja blij om weer terug te zijn.
     
  11. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Maar dan klopt t toch niet wat je zegt mop. :p

    Je zegt, Android valt niet om dus dan zit je safe. Nou iOs valt ook niet om hoor, wordt door miljoenen gebruikt. Bij Apple zit je vast aan IOs, Samsung aan Android, Nokia aan Windows etc.

    Daarna zeg je 'Apple laat oude modellen vervallen'. Wat dus niet waar is. De iPhone 4s (2011) is nog te koop in de winkel en te updaten naar de nieuwste iOs. iPad zelfde verhaal.

    Nu geef je aan dat op de s4 mini 4.4 staat. Dat is volgens mij Jellybean of Kitkat, oud in ieder geval. Want ik had het daarnet opgezocht, Marshmellow (oktober uitgekomen) is 6.0.

    Dus dan zou ik geen Galaxy s4 mini meer kopen nu. Tenzij je iemand bent die nooit veel doet met telefoon en alleen belt en whatsappt en dan maar hopen dat je geen virus ergens oploopt. (Want die zijn er ook veel meer voor Anroid, omdat er weinig toezicht is op wat er in de Play Store verschijnt. Daarom staan in de Play Store iets meer apps en heel veel gratis wat stiekem rommel is.)

    Kortom; het is andersom dan hoe jij het beweerd. Samsung doet weinig/niks voor oude toestellen, Apple juist wel.
     
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    Het is persoonlijk denk maar ik zou nooit overstappen van android naar apple. Maar ik vind alles van apple draaaaama.
     
  13. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Neen, de bluetooth van apple werkt alleen met apple. Als je vriend een Samsung heeft en jij een iphone dan werkt het niet. Apple werkt alleen maar goed samen met apple, het is een eiland.
     
  14. iMoeder

    iMoeder VIP lid

    30 okt 2015
    5.943
    6.290
    113
    Ik heb een keyboard uit de Action (merkloos). Een soundbar van Akai en een headset van Phillips. Een HP laptop. En die maken allemaal, via Bluetooth, zonder enig probleem contact met mijn iPhone. Echt.
     
  15. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Mijn vader en tante krijgen geen bluetooth met samsung of sony. Ik had vroeger een ipad 2, kon ook alleen maar met andere apple apparaten bluetooth krijgen.
     
  16. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Eeeh ik heb o.a. een fitbit die zonder problemen connect met de iphone. Zelfde als de carkits, headsets en keyboard.
    Mijn man heeft de nieuwste samsung van zn werk en prive de nieuwste iphone en alles koppelt perfect met elkaar.
     
  17. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Koppelt idd hier ook zonder moeite met elkaar.
     
  18. Veera

    Veera Niet meer actief

    Android vind ik prettiger en makkelijker maar qua uiterlijk is Apple gewoon prachtig, niks van Samsung kan op tegen de iPhone
     
  19. soepstengel

    soepstengel Fanatiek lid

    1 jul 2009
    2.310
    0
    0
    iPhone is echt super makkelijk,
    M'n moeder heeft een Samsung en vind ik echt heel onhandig :)

    M'n vriend heeft een nokia, en baalt zo erg dat hij niet gewoon een iPhone heeft gekocht....
     
  20. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.812
    5.949
    113
    Vrouw
    Idem hier :)

    Maar bij een vriendin van mij hebben ze thuis dan dus alles van Apple.
    Die zijn helemaal happy er mee. Blijkbaar moet het echt je ding zijn?
     

Deel Deze Pagina