Augustus 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Diana81, 19 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mik25

    mik25 VIP lid

    12 sep 2007
    14.563
    0
    0
    kapster
    op een roze wolk
    hey meiden

    aqua jeetje meis ik denk aan je hoor! sterkte!

    adhd heb ik al mijn hele leven en ik heb juist adHd hihih met hoofdletter H..maar inderdaad er valt goed mee te leven en vrienden weten hoe ik ben dus als ik te druk of aanwezig ben zeggen ze tegen me kim dimmen hoor..............hihihihihihih

    ik heb gisteren een deken en een lakentje gekocht voor in de ledikant was in de aanbieding bij de hema en kon het niet laten na mijn goede echo

    miranda gefeliciteerd meis met je 12 weekjes.

    austin mooie buik hoor een ding is zeker jij past je eigen kleding niet meer! hihihihihihihi

    ik heb wel een beetje stress. mijn man klaagt al een tijd over hoofdpijn slaapt ruim 12 uur of meer per nacht en is nog steeds moe en is een beetje down. nu is hij net naar de huisarts geweest en hij word nu doorgestuurd naar de neuroloog. ook omdat de laatste anderhalve week de hoofdpijn helemaal aanhoudt en niet meer weggaat. dus nou ben toch wel een beetje bang voor wat ze gaan vinden..... maar ja hij is pas 26 dus zal toch niets zijn? jeetje wat niet leuk..

    nou ja meiden ik ga weer werken.

    gr kim
     
  2. Littleme

    Littleme Actief lid

    25 okt 2007
    141
    0
    0
    Limburg
    He bah Barbera...
    Ik hoop dat je het een plekje kunt geven met de tijd en dat je toch in 2008 nog een mooi beebje mag krijgen.
     
  3. Littleme

    Littleme Actief lid

    25 okt 2007
    141
    0
    0
    Limburg
    Ik mag straks om 14:15 voor de echo.
    Deze rit ben ik niet zenuwachtig omdat ik gisteren toevallig het hartje heb kunnen horen :)
    Heb het wel 20x afgespeeld gisteren...
     
  4. Linka76

    Linka76 VIP lid

    14 dec 2007
    9.703
    0
    0
    Voor meiden die vandaag echo krijgen, succes he :D !

    Het is wel beetje stil zonder Barbara, het is zo akelig voor dr :(! Ik ben gewend elke dag een bericht van Aqua, maar nu niet meer....

    Het leven is wel hard, dat is niet eerlijk :(
     
  5. bemy

    bemy Bekend lid

    20 okt 2007
    711
    0
    0
    @Aqua/Barbera, Sterkte Meid. ik heb er geen woorden voor.
    @Mik, ik ga ervan uit dat het allemaal wel mee zal vallen.

    Ben mezelf ook een beetje ongerust aan het maken. We zijn afgelopen dinsdag voor de 1e echo geweest en het hartje klopte.(9wk/2dg) Ik had een stagiare en een verloskundige, die waren samen de echo aan het bekijken toen zij de een iets tegen de ander? ik kon het niet verstaan, alleen het woordje: onregelmatig! Heb ik naderhand nog aan mijn man gevraagd of hij het misschien verstaan had, maar ook hij hoorde alleen maar: onregelmatig! en vind dit ook wel een beetje raar! (ben bang dat dit met de hartslag van onze beeb te maken heeft)

    Wat moet ik nou doen? ik sta in twee strijd de VK te bellen. Maarja wat kan zij hier aan doen? denk niet dat ze zal zeggen kom maar snel, maken we nog even een echo?

    Groetjes,
     
  6. Linka76

    Linka76 VIP lid

    14 dec 2007
    9.703
    0
    0
    Als je zo ongerust bent of zo, zou ik ook gaan bellen.....

    Gewoon doen!
     
  7. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Oops. Had gisteren alleen even de kleine foto bekeken. Nu even verder geklikt en dan is het overduidelijk geen haflinger, haha. Wat doe je er mee? Aangespannen of erop of beide?
    Ik heb zelf 2 KWPN-ers. Een ruin van 13 (geloof ik) die in de WAO zit vanwege longproblemen. En een ex fokmerrie van 10 die ik aan het omscholen ben naar rijpaard. En dan nog een gezelschapspony'tje. Een kruising tussen een Dolmener en een Konik.
     
  8. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    [quote="bemyBen mezelf ook een beetje ongerust aan het maken. We zijn afgelopen dinsdag voor de 1e echo geweest en het hartje klopte.(9wk/2dg) Ik had een stagiare en een verloskundige, die waren samen de echo aan het bekijken toen zij de een iets tegen de ander? ik kon het niet verstaan, alleen het woordje: onregelmatig! Heb ik naderhand nog aan mijn man gevraagd of hij het misschien verstaan had, maar ook hij hoorde alleen maar: onregelmatig! en vind dit ook wel een beetje raar! (ben bang dat dit met de hartslag van onze beeb te maken heeft)

    Wat moet ik nou doen? ik sta in twee strijd de VK te bellen. Maarja wat kan zij hier aan doen? denk niet dat ze zal zeggen kom maar snel, maken we nog even een echo?

    Groetjes,[/quote]

    Onregelmatig is juist goed! De hartslag van je baby hoort behoorlijk te varieren. Is dus helemaal volgens het boekje.
     
  9. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    @Aqua/Barbara; Getsie zeg. Wens je heel veel sterkte in de komende periode...
     
  10. PieterPost

    PieterPost Fanatiek lid

    21 nov 2007
    1.149
    0
    0
    Pendrag: jouw paard heeft wel een mooie warme kleur zeg! Is Ramira de oudere die nu op rust staat?

    Passie, zit ik op (maar moet nog 4 worden dus niet zo vaak) loopt voor de kar, ploegt de bak en wandelen en kroelen *zwijmel* doe gewoon gezellig van alle smet hem. Ben altijd dol geweest op haffen, maar ik ben zo groot (185cm) dat was echt geen gezicht dus toen deze grote 'haf' gekocht en staat stukken beter, nu kan ik niet meer meelopen, ;)

    Veel geluk met je zwangerschap en je paardjes. Mijn familie (schippers en geen paardenmensen) denken dat het paardenleven ophoud na een baby, nou dat zal toch wel meevallen? Heb jij daar ook last van? Zie je ook 'beren' op de weg als je straks mama bent. Of ben je dta wellicht al en kun je mij geruststellen?

    Ladies: ik ben weer aan het opknappen, spierpijn wordt minder en al sinds gistermiddag niet meer naar wc geweest voor diarree (sorry voor de details) Nu maar hopen dat het niet doorslaat en ik helemaal niet meer kan, gisteren wel superweinig gegeten en wat niet in gaat kan dr ook niet uit. ben niet meer misselijk, misschien heb ik het 'ergste' wel gehad en kan het echte genieten nu gaan beginnen.

    groetjes
    Liesbeth
     
  11. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    fijn dat je weer aan het opknappen bent. tijd om te genieten, zeker

    ben vanacht een inlegkruisje aan bloed verloren. nu geloof ik is het gestopt. ik weet inmiddels wel dat het er bij mij bij hoort, maar ik wil ook gewoon normaal onbezorgd kunnen zijn.
     
  12. Puck2008

    Puck2008 Fanatiek lid

    3 dec 2007
    2.641
    0
    0
    Aqua: Heel veel sterkte meissie, dikke knuf!

    Passiepaard: Leuk paardje heb je zeg! Mijn man wil ook zo graag een "Palmpaard" zoals hij dat zelf zegt. Maar we wachten nu helemaal maar even met een nieuw paard aan te schaffen. Ik zou zelf straks wel een lekker recreatiepaard willen, waar ik lekker mee buiten kan rijden. Ik heb altijd paarden gehad die je echt elke dag moest rijden omdat er anders geen land mee te bezeilen was, behalve mijn laatste paardje, die helaas begin vorig jaar overleden is.
    Volgens mij kun je paarden en een baby heel goed combineren hoor. Een vriendin van mij heeft dat ook goed kunnen redden. Ze heeft zelfs tot laat in haar zwangerschap door gereden.


    Fijn weekend allemaal!

    Liefs, Puck
     
  13. Niet meer actief

    Vandaag gaan we voor de 1e keer naar de verloskundige. Ik vind het wel spannend maar mijn vriend barst bijna uit elkaar zo spannend vindt hij het! :D
    Ik weet niet precies wat ze allemaal zullen doen maar ik hoop echt dat we iets van 'bewijs' zullen horen / zien dat het allemaal goed is. Ben nu 9 weken en 2 dagen en ik lees her en der dat er wel echo's gedaan zijn. Spannend.. vanmiddag om 15:45 is het zover.

    Hebben jullie ook van die rare dromen? Ik droom de meest vreemde dingen. Soms word ik gewoon lachend wakker omdat het zo bizar is. Gelukkig zijn mijn dromen niet eng :evil:

    Iedereen veel geluk!

    P
     
  14. Sjarlottuh

    Sjarlottuh Actief lid

    20 jun 2007
    148
    0
    0
    Noord-Holland
    Aqua heel veel sterkte de komende tijd meis!
     
  15. Sjarlottuh

    Sjarlottuh Actief lid

    20 jun 2007
    148
    0
    0
    Noord-Holland
    Spannend succes vanmiddag!
     
  16. bemy

    bemy Bekend lid

    20 okt 2007
    711
    0
    0
    @Pendrag: Goh, dat wist ik helemaal niet.
    Voel me in ieder geval al 'n stuk geruster.
    Dankje.

    Groetjes,
     
  17. Diana81

    Diana81 Bekend lid

    4 mrt 2007
    881
    0
    0
    Goudsmid
    Weert
    @ bemy: Maar bellen kan geen kwaad. Je kan het gerust vragen. Misschien niet direkt voor nog een echo, maar misschien weten ze nog wat ze tegen elkaar zeiden, en kun je zeggen waar je je ongerust over maakt, en vragen wat ze zei.

    Ik heb zelf trouwens een onregelmatige hartslag.
    Ik hoorde dat een verpleegster (ofzoiets) zeggen tijdens de operatie aan m'n enkel een paar jaar terug.
    Ik ben toen vaker naar m'n eigen hartslag gaan luisteren en kwam er achter dat ik eigenlijk altijd wel een onregelmatige hartslag heb. Ik heb aan de huisarts gevraagd of dit erg is.
    Hij zei van niet, maar om me gerust te stellen, is er een hartfilmpje gemaakt. En ook in het ziekenhuis zeiden ze dat het geen kwaad kon.
    Het schijnt dat heel veel mensen dat hebben.
    Dus nu maak ik me ook geen zorgen meer.
     
  18. Diana81

    Diana81 Bekend lid

    4 mrt 2007
    881
    0
    0
    Goudsmid
    Weert
    o ja, JIPPIE! 12 WEKEN!
     
  19. Austin

    Austin Fanatiek lid

    30 okt 2007
    1.380
    0
    36
    Noord-Brabant
    @ Loutje natuurlijk meis daar zijn ze toch voor?

    @ Joy72 leuk he al dat shoppen…jammer dat je het maar 9 maanden draagt en misschien daarna nog een keer hihi!

    @ Happy1980 meis nog ff geduld ik weet dat het soms moeilijk is maar het is zo weer maandag!

    @ Linka ja gelukkig zijn het alleen maar dromen! Thanks! gaat hard he!

    @ Rebbel dank je! Hihi vind ‘m ook wel mooi! Wanneer kunnen we jouw buikfoto’s verwachten?

    @ Mik nee al die strakke kleding is verleden tijd geen maatje 25 spijkerbroek en 34 normale kleren meer hahahaha! Veel beterschap met je mannetje hoop niet dat het iets erg is! Misschien neemt hij gewoon wat zwangerschapssymptomen over…dat hoor je toch weleens?

    @ Littleme veel plezier laat je ons weten hoe het was meis?

    @ Bemy meid als je onzeker bent gewoon bellen zoals ik bij Loutje ook al zei daar zijn ze tenslotte voor! Echt wel heel fijn dat de meiden hier bij elkaar zoveel weten dat iedereen je eigenlijk advies kan geven!

    @ Passiepaard he meis goed om te horen dat het beter met je gaat!

    @ Noura gelukkig weet je dat het geen kwaad kan maar leuk is anders dat geloof ik wel.

    @ SM591 veel plezier vandaag meis! Fijn dat je dromen i.i.g. niet eng zijn!

    dikke xxx
     
  20. eliesja

    eliesja VIP lid

    3 okt 2005
    8.226
    0
    0
    @t Home
    QueenBee, wat is jou eerste dag van jou laatste menstruatie geweest? Mijn gyn kwam laatst op de uitgerekende datum van 7 augustus!
     

Deel Deze Pagina