Ik geloof niet in vriendschap tussen man en vrouw. Mijn man hoeft er niet mee aan te komen. Ik zie wel eens mannen, maar dat is dan dat mijn dochter wil spelen met de dochter van een van die mannen. Ik zal niet bij een man op visite gaan als er verder niemand is en verwacht ook dat mijn man dat niet doet. En waarom? Omdat ik er niet in geloof!
Ik geloof er ook niet in, zoals ik al zei: omdat ik denk dat 1 van de twee altijd meer wil..... (Ja, ook als ze het niet toegeven).
Dat geloof ik dan weer niet. Net zoals er koppels bestaan die na 10 jaar samen als broer en zus leven, kan dat toch ook bij vrienden? Misschien was er ooit wel een aantrekking. Maar die kan toch verdwijnen? Als dat niet zo was, zouden namelijk niet zoveel koppels uit elkaar gaan omdat de magie weg is...
Maar dan ben je wel érg hypothetisch bezig. Kan ik naar mijn gevoel evengoed zeggen dat mijn vriend geen mannelijke vrienden mag hebben, want wie weet ontdekt ie opeens zijn innerlijke homo... Sorry, misschien wat karikaturaal. Maar dat vind ik nu wel erg vergezocht.
Maar waarom geloof je er niet in dan? Ervaringen? Ik heb juist gemerkt dat het echt wel kan. Mijn beste vriend en ik willen echt niks meer dan vriendschap. Ik hou zielsveel van hem, maar kan me er dus echt niks bij voorstellen om met hem in bed te liggen hoor. Weet zeker dat het voor hem ook zo is. We zijn ook beiden gelukkig getrouwd, allebei twee kinderen.
Nee dat mag niet van mij Ik zou dat helemaal niet leuk vinden. Ik ben de enige vrouw in zijn leven en ik deel hem wat betreft aandacht alleen met zijn moeder en zus...en natuurlijk onze dochter.
Ik zou daar niet blij mee zijn... Maar dat komt doordat hij met zijn beste vriendin uiteindelijk verder gingen dan alleen vriendschap. Ook ik had een goede vriend al jaren, maar die bleek dus ook al die tijd gevoelens voor mij hebben gehad. Dus tja, vind dat een beetje lastig maar iig verbied ik hem niks... Ben niet zijn baas
Precies dit dus. Ik zou het alleen maar fijn vinden wanneer mijn man waardevolle vriendschappen heeft, of dat nou een man of vrouw is maakt mij geen zak uit. 😑 Meestal hebben dit soort jaloerse vrouwen weinig eigenwaarde en een laag zelf-beeld om hun man zoiets te verbieden. Gelukkig is er in mijn relatie geen sprake van elkaar beperkingen opleggen, dan zou ons huwelijk snel over zijn. Er is wederzijds 100% vertrouwen op alle vlakken, niet alleen op sommige...zou wat zijn zeg. 🙄
Dan waren die mannen toch alleen maar slapjanussen die hun l*l achterna liepen als ze zich dit soort dingen laten verbieden door een (nieuw) vriendinnetje in hun leven. Kan je beter kwijt dan rijk zijn dat soort figuren, ligt echt niet aan jou! 🙂🙃
En nou ben ik verdomd nieuwsgierig naar hoe de vrouwen die het allemaal prima vinden daadwerkelijk zouden reageren als hun man volgende week met de mededeling komt dat ie gezellig uit eten gaat met die leuke nieuwe vrouw die hij net heeft leren kennen omdat ie denkt dat dat zo'n goede vriendin kan worden. Ik geloof er geen zak van dat er dan nog zo veel meiden blijven zeggen dat het allemaal wel prima is.
ik zou het ook ongemakkelijk vinden als hij morgen thuis komt en aangeeft zo'n leuke meid te hebben ontmoet dat ze van de week gezellig een hapje gaan eten. Zowiezo heeft mijn man weinig tijd om samen iets te ondernemen, maar dan nog.... Overigens vind ik het zo jammer dat hier gelijk geoordeeld wordt over vrouwen die een andere mening hebben. Alsof jouw mening meer waard is als je een andere mening "onderuit" haalt.
Nou. Mijn vriend is deze zomer met zijn nieuwe vrouwelijke collega naar de dierentuin gegaan. Omdat hij er zin in had en ik geen vakantie had. Heb er geen twee keer over nagedacht eigenlijk. Moet hij toch weten. Hij weet wat er op het spel staat als ie zich niet gedraagt.
Of mijn man nu met een vriendin of vriendin uit eten gaat, ik zie het verschil niet. Omdat er een verschil in sekse is, is het direct een gevarenzone? Een goede vriend van mijn man is homoseksueel, moet ik deze dan ook als concurrentie gaan zien? Iedereen mag hierin een eigen mening hebben. Ook ik ben in het begin van onze relatie jaloers geweest. Maar heb daardoor ook geleerd dat jaloezie onnodig je relatie kapot kan maken. Jaloezie is namelijk vaak een gevoel wat bij jouw zelf ligt en niet bij je partner. In de loop der jaren is onze relatie gegroeid, hebben we beide veel geleerd. En durf ik echt te zeggen dat ik absoluut niet jaloers op een vrouwelijke vriendin zou zijn. Is dit wel het geval,dan moet ik mijzelf echt gaan afvragen of onze relatie dan nog wel goed is waardoor ik moet twijfelen aan mijn man.