Hier begint het wel spannend te worden. Normaal heb ik elke maand vanaf 4 dagen voor mn nod allichte buikkrampjes en nu heb ik dat niet meer (wel ff gehad eergisteren). Morgen mag ik testen maar weet niet of ik dat ga durven. Nu ik zo'n hoop heb ben ik nog banger voor een teleurstelling Nu maar hopen dat pendeltje gelijk heeft. .....
Nee juist niet... Mn dochter binnen 4 maanden Mn miskraam binnen 2 maanden mn zoontje binnen 5 maanden. Dus dit is voor mij echt nieuw Zo zie je maar je hebt geluk als het zo snel gaat. En mn wens is zo groot (net zoals bij iedereen hier) omdat ik natuurlijk alleen mn zoontje thuis heb. Als mn dochter niet was overleden had ik al 2 kindjes thuis gehad ma ja... Maar daarom zeg ik wel altijd "ik heb 2 kinderen" Want dat heb ik ook.
Ja natuurlijk! Zou ik ook gezegd hebben hoor. Gek toch hè dat het zo kan verschillen per zwangerschap. Nou m'n duimen draaien over uren voor je!
Ja echt heel gek... Maar ja je lichaam is de baas he haha. Vorige maand zijn we naar het ziekenhuis geweest. Bij mij was alles goed en ook het zaadonderzoek was perfect. Vanaf 15% of hoger was het zaad goed bij mannen en mijn vriend zat op 53.9% Als het over een half jaar nog niet gelukt was mochten we weer terugkomen. Ons nadeel was dat wij de eerste 6 maanden een glijmiddel hebben gebruikt met zaaddodende troep erin.
Ja echt heel gek... Maar ja je lichaam is de baas he haha. Vorige maand zijn we naar het ziekenhuis geweest. Bij mij was alles goed en ook het onderzoek bij mn vriend was perfect. Bij een man is het vanaf 15% goed en mijn vriend zat op 53.9% dat moest je dan keer een miljoen doen. Dus genoeg zwemmertjes in ieder geval haha Als het over een half jaar nog niet gelukt was mochten we weer terugkomen. Ons nadeel was dat wij de eerste 6 maanden de verkeerde glijmiddel hebben gebruikt (dus met zaaddodende troep erin).
Oh echt? Wat zonde dan van het eerste half jaar hè. Maar ja wel goed dat bij jullie beide alles goed is! Ik zou nu ook naar de dokter maar heb besloten eerst nog de osteopaat te proberen voor het reguleren van m'n cyclus. Mocht dat niks doen en ben ik nog niet zwanger ga ik in februari / maart weer terug naar de huisarts voor een door verwijzing. Dan zijn wij ook alweer een jaar bezig.
Ja dat was wel een hele opluchting om te horen dat er iig niks met ons aan de hand was. Osteopaat? Wat is dat (nog nooit van gehoord). Wat het ook is ik hoop dat het jullie gaat helpen om zwanger te raken. En anders kan je ook gewoon tegen je huisarts zeggen dat je al een jaar bezig bent want dan willen ze vaak pas helpen. Pfff wat een ergernis he al die maanden proberen zonder resultaat. Wij hebben zelfs speciale glijmiddel van conceive plus geprobeerd. Wat de zaadjes helpt om de juiste kant op te gaan.....zonder resultaat. Hopelijk kunnen wij ook snel zeggen "we mogen op roze!!!" Want dat hebben we wel verdient vind je niet haha.
Of je nou 1, 11, 21 of 31 rondes bezig bent, het duurt altijd te lang... enne iedereen verdient het om op roze te mogen?!
Je hoeft je niet aangevlogen te voelen hoor..?! Ik heb al in al mn vorige berichten gezegd dat ik het iedereen heel erg gun. Water en ik kennen elkaar al van vorige nod forums vandaar dat ik ff grapte dat wij nu we es op roze moge omdat wij elkaar steeds op rood zien staan. Bedoel dat helemaal niet verkeerd, lees ma ff terug want gun het IEDEREEN.
Omdat ze zegt dat hebben we wel verdient, wil dat nog niet zeggen dat ze het andere niet gunt! Rustig maar hoor we hopen ook oprecht dat jij en alle andere dames in welke ronde dan ook snel zwanger zijn!
Trotse mama spannend voor je! Wat knap dat je zo geduldig bent! Ik duim ook voor je. Ps preseed is ook een glijmiddel wat ook geschikt is voor een zwangerschap Heb er voorheen veel goede verhalen over gelezen. Ik zelf gebruik het niet hoor. Toi toi😉
Anyway.. Osteopaat valt onder alternatieve genees wijzen. Google maar even. Wij zijn van de zomer al eens naar de huisarts geweest en toen zij hij idd kom als je een jaar bezig bent maar terug. Dus hij weet al wanneer dat is
Jaaa haha dat heb ik mezelf aangeleerd de afgelopen maanden. ...daarom vind ik het wel moeilijk hoor hihi. Klopt dat ken ik maar is ook een heel stuk duurder dan conceive plus zag ik. Bedankt voor je lieve berichtje, we zullen het snel weten xxx
Oohh oké weer wat geleerd hihi. Ja oeps dan kan je dat niet meer zeggen nee. ..balen! Nou hopelijk heeft de osteopaat effect, I really hope so!! Mijn duimen gaan ook flinke overuren voor je maken! Xxxx
Ik mag op rood helaas.. Twee dagen vroeger van verwacht, dus een LF van 12 dagen. Vroeg het een paar berichten terug, maar nog geen reactie op gekregen: duurt je LF altijd iedere maand even lang? Zie zelf op internet dat t niet altijd zo is, wat is jullie ervaring? Nog een vraag: nu ben ik vanavond voor het eerst bloed verloren, is vandaag dan gewoon dag 1 van mijn nieuwe cyclus?