Hallo dames! Sinds een week of twee heb ik last van jeuk op mijn buik. Het viel eerst wel mee, maar nu word het wel heel erg. Mijn buik word gewoon knalrood van het krabben, terwijl ik dat zo min mogelijk probeer te doen 🙈 Heeft iemand een tip om van die jeuk af te komen, of is dat iets waarmee ik moet leren leven? Alvast bedankt! En een heel fijne kerst
Bij mij komt de jeuk door droge huid, probeer mijn buik dus elke keer goed in te smeren. Wellicht helpt dit al? Je hebt toevallig geen ander wasmiddel gebruikt? Je kan altijd begin volgende week de vk om hulp vragen. Misschien hebben zij de gouden tip!
Dit is vaak de voorbode van striae.... Ik heb het ook regelmatig .... en dan kijk ik op mijn buik een week later en zie ik er weer een streepje bij
Ik laat me iedere avond lekker insmeren door m'n vriend met van die mama balsem (die zat in zo'n pakket, volgens mij van de Etos). En striae heb ik inderdaad! Sinds een week of drie/vier. Eerst waren het schattige strewpjes maar inmiddels zijn het flinke 'scheuren' Zou de jeuk daar vandaan kunnen komen? Dat zou een hoop verklaren!
Bij mij helpt aloe vera gel! Verkoelend en enorm jeuk verlichtend. Bij mij ook indd een voorteken van striae... En daar helpt dan weer niks tegen. Maar tegen de jeuk is t erg fijn!
Bij flinke jeuk is het soms ook wel goed om je bloedwaarden te laten controleren (kan wijzen op nierproblemen of ijzergebrek meende ik). Verder inderdaad goed gehydrateerd houden, zoveel mogelijk katoenen kleding en proberen niet te veel te krabben
Ik merk dat ik sneller jeuk krijg als mijn huid droog is. Dus ik smeer nu vaak 's morgens en 's avonds mijn buik en benen in met olie. Kneipp heeft fijne huidolie, vind ik. In allerlei speciale zwangerschapssmeersels geloof ik niet zo.
minimaal 2 x per dag olie erop smeren! Als je jeuk hebt ook meteen even olie erop smeren en dan is de jeuk zo weg. Ik heb het ook heel erg gehad bij mijn 1e zwangerschap. Maar geen stiae gekregen hoor! Gewoon goed met olie blijven smeren.
Ik zou voor de zekerheid even je galzouten laten prikken. Ik had ook enorme jeuk ( begon wel aan mijn handen en voetzolen) en blijk een ernstige vorm van Zwangerschapscholestase te hebben.. En galstenen, galstuwing & galblaas ontsteking. Het is in mijn geval zo erg dat ze de baby's met 35 weken gaan halen. Het hoeft niks te betekenen maar je kan het maar beter uitsluiten!