De avond was super gezellig, we hebben met familie lekker gegeten, kadootjes onder de kerstboom. Manlief dronk wat en ik was de Bob. In de auto merkte ik al dat hij flink aangeschoten was en dat het verstandig was geen discussie met hem aan te gaan. En toen ik even een paar seconden niks zei sloeg het ineens om. Hij werd boos, echt woest. Bij thuiskomst ging hij gelijk de auto uit naar binnen, hij liet expres de deuren open staan, zodat de katten konden ontsnappen. (godzijdank niet gebeurd). Hij ging gelijk naar onze hond en haalde hem uit de bench, lijnde hem aan en liep weg. Ik ben hem achterna gegaan, bang dat hij de hond zou loslaten. Halverwege gaf hij de lijn aan mij en moest ik het maar uitzoeken. Ik ben, achter hem, weer terug naar huis gegaan. Ik heb de hond nog even laten plassen. En toen ik binnen kwam was hij in het wilde weg schoenen aan het rondschoppen en had spullen uit de vaatwasser op tafel en de bank gegooid en is daarop naar boven gegaan. Ik dierf niet naar boven te gaan dus heb nog even beneden gezeten. Ik heb met m'n ouders geappt (bellen durf ik niet, dat hoort ie en wordt ie nog bozer. Dat heb ik al eerder meegemaakt). Na een tijdje ben ik naar boven gegaan en daar lig ik nu, ik durf niet te gaan slapen, ben zo bang dat hij m'n beestjes wat aan gaat doen of misschien zelfs mij. De man die ik vanavond heb gezien, herken ik niet en ben ik bang van. Ik probeer wakker te blijven, vandaar dit topic. Kan ik gelijk mijn hart luchten.
Als je zo bang bent? Beestjes oppakken en naar een vriendin of je ouders vertrekken! Kan je tenminste met een gerust hart slapen en hij zijn roes uitslapen. Morgen weer een nieuwe dag
Jeej wat erg. Heeft hij dit vaker zo gehad? Bang zijn in je eigen huis en van je eigen man is nooit goed. Slaapt hij nu? Zo ja laten slapen en mssn zelf weg?
Hij slaapt nu gelukkig. Heb er inderdaad aan gedacht weg te gaan, maar wil m'n beestjes niet achterlaten en heb helaas niemand waar ik nu met ze terecht kan. Hij heeft het in het verleden vaker gehad, maar niet vaak zo heftig als nu.
Hij is de hond aan het leren om netjes aan de lijn te lopen en ik deed dat niet goed volgens hem. Ik vertelde dat ik hoopte op de puppycursus hier handvaten voor te krijgen en het goed te leren. En toen werd hij ineens woest, want ik moest het nú leren en ik deed het al slecht, weet niet hoe ik met de hond om moet gaan enz. En dat terwijl hij gister nog zei dat hij beter naar mij luistert.
Heel eerlijk? Spullen pakken en wegwezen. Dit is niet gezond en gaat fout. Het is bij mij heel simpel: op het moment dat ik oprecht bang ben voor mijn partner dan is het klaar. Dat hoort niet. Kun je niet naar je ouders, een vriendin of andere familie?
Ik zou een goed gesprek met hem aangaan. Ben benieuwd hoe hij hier zelf tegen aan kijkt. Voor mij zou het niet meteen over zijn, maar ik zou wel eisen gaan stellen bijv. dat hij nooit meer dan 2 glazen alcohol drinkt.
Dit denk ik. Dat dit al meerdere keren is gebeurd verontrust me wel. Is het alleen als hij alcohol heeft gedronken? Zo ja, dan zou ik zeggen, nooit meer alcohol! En naar de huisarts voor verdere hulp te krijgen want zulke woedeaanvallen willen beide partijen denk ik nooit meer meemaken. Doet hij er niks mee dan zou ik toch nadenken om weg te gaan. Het is vaker voorgekomen dus hij doet er NU iets mee of hij zoekt het zich maar in zijn eentje uit. Als het vaker is voorgekomen en hij zoekt geen hulp, gaat het zeker nog vaker voorkomen, misschien niet de eerste maanden of het eerste jaar maar ooit zullen er misschien kindjes bij betrokken geraken en dan moet je jezelf altijd in controle kunnen houden. Echt bang zijn voor je vriend op zulke momenten en bang zijn dat hij iets met de dieren doet is een alarmbel in jezelf. Doe daar iets mee, luister daar naar. Heel veel sterkte vandaag
Zo, ik was gestopt met auto rijden. De deur open gegooid en zo die vent er uit geple*rt. Rot ff op, jij drinken dan moet je ook normaal kunnen gedragen. Zeker als het vaker gebeurt tijdens drinken zal ik er toch heel hard op gaan staan dat hij geen druppel meer drinkt of voortaan lekker naar huis mag gaan fietsen. Natuurlijk kan ik nu makkelijk praten. Maar het is niet normaal ts dat jij bang bent voor je dieren en je op je tenen moet lopen als je man/vriend te veel drinkt. Ik hoop voor je dat dit alleen doet als die drinkt. Anders zou ik daar toch echt weg wezen of hem dat huis uit gooien