Hey meis, sorry voor de late reactie weer veel gebeurd maar ja alles was super in orde!! ben zo blij! As maandag voor de nekplooimeting nog dus nog even spannend. maar ik ben 2 dagen vooruit gezet haha ben vandaag dus 11 weken en 3 dagen zwanger
ik heb t ook alleen gedaan met 2 kids! Zit 14 maanden verschil tussen ze... en ondertussen zijn ze al op school beiden. Geloof me, als je vrede en geluk in huis hebt is alleen 2 kinderen opvoeden lang niet zo zwaar, als 1 kind opvoeden met stress hoor!!! Jullie kunnen dit. Geniet van de wondertjes!
Hee dames ik hoop dat jullie allemaal fijne dagen hebben.. Ik heb even advies nodig.. ik ben er gister achter gekomen dat mijn ex weer terug is bij zijn andere ex..Toen ik het wist brak mijn hart WEER. hij was al gebroken maar nu is er ook nog op gestampt.. Vorig jaar in de zomer was het ook een tijdje uit tussen ons en toen had ie haar leren kennen. Die tijd was ook al een hel voor me. ook omdat ik toen OOK zwanger wqs van onze eerste kind. Maar toch was ie bij me terug gekomen omdat ie inzag dat ie een fout had gemaakt en van mij hield en onze zoon. Daarom vind ik het nu zo erg dat ie nu weer terug bij haar is... Ik ben zo verdrietig. ik weet niet wat ik.moet doen. Het lijkt nu wel een herhaling van vorig jaar zomer.. Hij wilde zijn zoon gister zien maar ik zei nee.. ik had gezegd als jij met haar bent dan zie je je zoon niet meer. Dus kies maar voor je zoon of voor haar.. Nu denk ik, overdrijf ik niet? Is het niet egoïstisch dat zijn zoon niet laat zien. Maar aan de andere kant denk ik, ik wil.nooit meer met hem iets te maken hebben. Hij heeft me zoveel pijn gedaan en nu weer. ook wat hij allemaal heeft gezegd vergeet ik ook nooit meer. Het is eigelijk echt een klootzak! Dames wat vinden jullie wat ik.moet doen? Hij zegt trouwens niks over het 2 de kindje wat op komst is. Hoe het gaat, en wanneer de eerste echo is. Het interesseert hem helemaal niks. En dan wilt ie voor zijn eerste zoon zorgen? Sorry voor dit lange verhaal weer.. Khoop dat jullie wat advies voor me hebben.. 'xxx
Hey ik snap dat het pijn doet dat hij nu weer terug is naar zijn ex scharrel. Hoe weet je dat het serieus is? Misschien is ze wel gewoon beschikbaar en zoekt hij afleiding uit jullie verboken relatie. Wbt je zoontje. Ja je overdrijfd en je zet jou gevoel boven het belang van je kindje. Dat jullie geen goede partners voor elkaar zijn betekend niet dat hij een slechte vader is voor zijn zoon. Accepteer maar gewoon dat je voor de rest van je leven met hem te dealen hebt. Dat klinkt nu als een onmogelijke taak omdat het verdriet veel te vers is. Maar geloof me dat slijt. De pijnlijke momenten maken steeds vaker plaats voor normale momenten waarbij je het niet meer samen zijn geaccepteerd hebt. Zeker als jij een nieuwe liefde in je leven krijgt zal het voor jou makkelijker worden. Heel veel sterkte en laat je zoontje lekker een dagje naar zn pappa. Probeer samen op een volwassen manier een omgang af te spreken. Geeft jou ook even rust om wat voor jezelf te doen.
Nou alsof het allemaal niet erger kon, Ik heb hem gistee dus zijn zoontje laten zien. We kregen weer een ruzie en daarbij heeft hij mij in mn buik getrapt... Ik had zoveel pijn en had gelijk de VK gebeld. Ze zei dat ik me geen zorgen hoefde te maken omdat het nog heel klein is en dat het goed beschermd is diep in de baarmoeder. En dat ie nooit het vruchtje geraakt zou kunnen hebben. Gelukkig maar. Ik heb ook geen bloedverlies tot nu toe. Dus hoop dat het zo blijft. En sorry maar ik vond dit echt de druppel. Ik wil voorlopig geen contact met hem. Als hij daar al toe in staat is Hoe kan ik hem dan met onze zoon om laten gaan...Hij zei trouwens dat het niet zijn bedoeling was. maar dat geloof ik natuurlijk niet. Hij weet dat ik zwanger ben. Ik ben in iedergeval klaar met hem. En ik denk dat hij zijn zoon las mag zien als ik er klaar voor ben. xx
Uhm lieverd zou je geen aangifte gaan doen? of iig melding gaan maken bij de politie dat als het nog een keer enorm uit de hand loopt je alleen maar hoeft te bellen? dit lijkt me echt geen gezonde basis voor je kindjes! dikke knuffel hoor!
Oh maar dat maakt het heel anders. Ik zou aangifte tegen hem doen en een straatverbod proberen te krijgen tegen hem. Geweld vind ik wel een reden hem bij zn kind vandaan te houden en vooral bij jou. Wat een droevig figuur! Voel je je wel veilig?
Jaa mijn probleem is dat ik nogal een heel erg groot hart heb. Ik probeer soms wel hard te zijn maar het lukt me niet..of ik kan het niet lang volhouden. Hij belde net wel of ie mrgn zijn zoon mocht zien. Ik zei nee en bel me niet meer. Toen hing ik op. Nu nog kijken hoelang ik het vol houdt.. ik ben ook zo vergevingsgezind. dat heeft zo zijn nadelen. Ik zeg niet dat ik hem dit ga vergeven, hij heeft nog niet eens sorry gezegd. ik moet er nog goed over nadenken in iedergeval. over alles..
PS Ik heb trouwens nu de hele avond al last van krampen en me buik is echt opgezet...is dat normaal? Ik ben echt bang dat ik nu alsnog ongesteld word... Mijn test wqs trouwens op de dag dat ik ongesteld moest zijn duidelijker dan duidelijker. het streepje knalde er vanaf en kwam ook gelijk zonder te wachten. En ik had ook de clearblue gedaan en die gaf toen 2-3 weken aan. xx
Ik zou echt aangifte doen. Laat hem maar flink schrikken. Is hij helemaal gestoord geworden! Als je dit accepteert, kom je niet serieus op hem over en doet hij het een volgende keer makkelijk weer.
Meis bel het ziekenhuis even. Kan je er eventueel langs voor een echo? Dan kunnen ze zien of je intern letsel hebt. Ik kan het zelf wel herinneren van mn zwangerschap dat opgeblazen gevoel. Dit heeft niks met een groot hart te maken. Wat je doet is naief. Hij is momenteel een gevaar voor jou en dus ook voor jullie kind. Doe morgen alsjeblieft aangifte tegen hem of in elk geval een melding. Heb je blauwe plekken? Laat daar in elk geval foto's van maken of doe het zelf even. En bel veilig thuis voor anoniem advies. Jij bent verplicht je kind te beschermen. Doe dat ook en laat hem pas weer bij je als hij zn zonde eens flink heeft kunnen overdenken.
Ik zou ook direct een melding maken bij de politie. Als hij dit al doet terwijl hij weet dat je zwanger bent?? Wat een k.lootzak zeg!! Laat hem inderdaad maar eens even flink schrikken. Zorg dat je een dossier opbouwt meid. Je kunt hem niet steeds maar blijven vergeven.
Sterkte, wat erg dit. Echt aangifte doen hoor. AnnaCF, je moet geen onzin kletsen hoor over de betrouwbaarheid van de minipil. Ga maar de bijsluiter of de medische teksten uit het farmacotherpeutisch kompas. Maar praat haar niets aan. Op tijd ingenomen is gewoon normaal betrouwbaar. Sterkte TS, ik leef met je mee.
Betrouwbaarheid van de pil - Anticonceptiepil.nl Hij is in elk geval een stuk minder betrouwbaar dan de gewone pil. En zelfs daar kan je gewoon doorheen zwanger worden ondanks juist gebruik. ala je sex hebt is er dus altijd een risico. Ik hoop echt dat het goed gaat met de ts. Dat ze niet reageerd vind ik enigsinds verontrustend.
Heey dames, Ja ik ben oke. ben weer begonnen met werken na een weekje vrij te hebben gehad. dus heb tenminste wel wat afleiding. Ik heb nog geen aangifte of gedaan. Ik ben eigenlijk bang dat ik het dan nog erger ga maken.. Misschien moet ik gewoon even geen contact hebben en dat hij dan zelf denkt dat hij fout is geweest. HOOP ik tenminste. Gisteren had ik weer 2 gemiste oproepen van hem maar heb me groot gehouden en niks laten horen. Xxx