welk centerparcs of landal park?

Discussion in 'Vakantie en vrije tijd' started by Lionne, Dec 29, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lionne

    Lionne Fanatiek lid

    Oct 24, 2011
    3,450
    0
    36
    Activiteitenbegeleider in de ouderenzorg.
    Bij Utrecht
    We willen begin juni een weekje naar een bungalowpark in Nederland. We wonen in het midden van het land dus we kunnen alle kanten op.
    We zijn een gezin van dan een meisje van bijna 4, een baby van een half jaar en wij twee.

    Dochterlief vindt een subtropisch zwemparadijs te spannend (ze vindt het golfslagbad eng). Speeltuin vindt ze wel leuk. Ze is gek op beestjes.

    We willen graag regelmatig wat leuks gaan doen met de kids, naar een stad of zo of een pretpark/dierentuin.

    Ons budget: max. 400 euro per week. Minder is heel fijn!
     
  2. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Landal Rabbit Hill of Landal Coldenhoven. Beiden een superleuke indoor speeltuin, die van Coldenhoven vind ik zelf iets leuker, maar misschien is voor een kindje van 4 juist die van Rabbit Hill erg leuk.
    Zwembaden zijn beiden prima, en goed van temperatuur.
    In de omgeving genoeg te doen, echt een aanrader.
    Op beide parken al meerdere malen verbleven:D
    Beide hebben ook leuke buitenspeeltuinen, en ook kleine diertjes aanwezig!
     
  3. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    4,080
    65
    48
    Zoetermeer
    Wij hebben het heel leuk gehad op Landal Orveltermarke in Drenthe en Hellendoornseberg Berg in Overijssel.
     
  4. siriel

    siriel VIP lid

    Nov 15, 2010
    5,123
    2,957
    113
    Female
    Wij zijn net een week in een luxe huisje geweest wat heerlijk was op orveltermarke
    Wat ik echt een gemiste kans vind daar is de speelzolder.kinderen vermaken zich er prima hoor maar als ouder kan je er niet even lekker bij zitten met een kop thee of koffie.
    Dan moet begin de ruimte ernaast gaan zitten. Heel gek ingedeeld dat had echt leuker gekund
     
  5. Panda81

    Panda81 Fanatiek lid

    Nov 13, 2008
    3,423
    447
    83
    Limburg
    Landal is vaak goedkoper als centerparcs. Landal vennebos en lommerberge n hebben wel golfslag bad.
    Rabbit hill is erg leuk, aelderholt is ook heel aardig met leuke indoor speeltuin..
     
  6. zwangerevrouw

    zwangerevrouw Fanatiek lid

    Jul 22, 2011
    2,115
    222
    63
    wij gaan in mei in Belgie, goed betaalbaar
     
  7. Eke84

    Eke84 Actief lid

    Apr 17, 2015
    255
    25
    28
    Wij zijn al in Landal Lommerbergen en Vennebos geweest. Heel erg leuk beiden en veel te doen voor de kinderen. (onze zoon wordt 3 in januari)

    Dit jaar gaan we naar Aelderholt Landal en we kijken er naar uit. Wel naar een luxehuisje dus we verwachten er wel veel van. En omdat we in februari gaan gekeken naar activiteiten voor ook binnen te doen.
     
  8. Petra83

    Petra83 Bekend lid

    Jan 3, 2008
    926
    1
    16
    verpleegkundige
    wij zaten begin december in landal lommerbergen. Onze meisjes van 2.5 en 5 vonden het heel erg leuk. Het zwembad was erg leuk, genoeg te doen voor hun leeftijd, erg leuk kinderbadje.
    s morgens mocht de oudste meehelpen op de kinderboerderij (voeren, stallen opkuisen enz.) , verschillende speeltuinen, onder andere een aparte peuterspeeltuin. En natuurlijk de bollo en puk en pelle shows waren top.
     
  9. Maris22

    Maris22 VIP lid

    Aug 7, 2007
    5,402
    2
    38
    Female
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Wij hebben zelf geboekt voor de zomervakantie naar t land van Bartje van landal,dat schijnt voor de kids heel leuk te zijn volgens mijn schoonzus en vrienden...
    @ Eke
    Aelderholt is heel leuk en een grote binnenspeeltuin,de huisjes zijn idd super luxe,met zonnepanelen dacht ik he? Wij waren daar 3 jaar geleden al eens geweest ;)
     
  10. silvana81

    silvana81 Fanatiek lid

    Feb 12, 2007
    2,777
    17
    38
    administratie
    Diemen
    Wij gaan in maart naar erperheide, België center parcs. ....heeft ook een indoor speeltuin. Dit keer een viphuisje met broodjes service.

    Plopsaland gaan wij ook naartoe
     
  11. Prins03

    Prins03 Fanatiek lid

    Nov 13, 2012
    3,695
    2
    0
    Ik heb (nog) geen ervaring met Landal maar lees er veel goede verhalen over..

    Center Parcs ken ik wel door en door en eigenlijk alle parken zijn leuk en echt op kinderen gericht (kinderboerderij, speeltuin, zwembad).. Mooiste vind ik toch Heijderbos..

    Maar Landal is volgens mij ook wel wat goedkoper dan CP
     
  12. Maris22

    Maris22 VIP lid

    Aug 7, 2007
    5,402
    2
    38
    Female
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Ik heb nu voor aanstaande zomervakantie een luxe huisje(6 pers) bij landal voor 1 week en betaal nu met alles erin zoals annulering verzekering linnengoed etc €1000
    Als ik dat zelfde wilde bij CP was ik ruim €800 duurder uit! :$
    Scheelt dus echt wel ;)
     
  13. Youtan

    Youtan VIP lid

    Jun 9, 2015
    6,498
    4,337
    113
    Female
    Van Landal vind ik Lommerbergen, maar vooral het Vennebos leuk. Leuke plaza, puk en Pelle voor de kindjes. Zwembad super. Wij gaan altijd in een comfort huisje en dat is altijd prima. Luxer dan mijn eigen huis wordt het nl nergens :)
    In vergelijking met bv Rabbit Hill, dit park heeft mooiere huisjes, maar het park zelf vond ik veel minder, zwembad erg saai. Binnenspeeltuin wel erg groot en mooi. Plaza/restaurants gewoon niet zo leuk als Vennebos.
    CenterParcs is de overtreffende trap, mooier, leuker, groter/leuker zwembad, orry en vriendjes veel professioneler, plaza erg leuk. Worden leuke dingen georganiseerd voor volwassenen en voor kinderen.
    Het is logisch dat je er meer voor betaald. De faciliteiten zijn het veel meer waard.

    Het is belangrijk om na te gaan wat jij belangrijk vind. Wij gaan voor de gezelligheid op oa de plaza en de kindershows/disco's/voorleesuurtjes etc. Dus voor het park zelf. Huisjes vind ik totaal niet belangrijk, overal staan boxsprings. Overal staat een bank en overal een tv (tje).

    Met kerst in het Meerdal geweest, echt super!! En deze maand gaan we nog naar Het Vennebos.

    En boek last minute, dat scheelt heel erg veel!! €1000 voor Landal of Centerparcs vind ik ook echt te veel. Wij betaalden met de Kerst €400 voor 5 nachten en deze maand Vennebos €129 met de Hemabonnen (landalactie) deze komen meestal rond april/mei weer en dan ben je 159 kwijt voor een midweek, een week was volgens mij 189, inclusief alle kosten (niet geldig in vakanties).
     

Share This Page