Dat viel me ook al op ja, of zich houdt zich niet aan de "meldplicht"van Rogi. Ik heb jullie afgelopen tijd wel gevolgd hoor meiden!
Die onzekerheid is heeeel herkenbaar hoor! Wat goed van je Dracaena! Meteen de schouders er onder en op hoop van zegen dat alles zo weer op rolletjes gaat! Ik ben voor een DeeDee die ligt te bevallen! Dan komt haar zoontje Mooi op mijn datum
Hier zijn ze, moest wel ff met flits tis donker weer hier haha. In het echt zijn ze een stuk donkerder : D Denk je dat ik nu een cb kan doen?
That's the Spirit Dracaena! Hopelijk lukt het je snel weer een baan te vinden! En hopelijk snel groen licht van de bank dat de koop gewoon door kan gaan! En DeeDeeBowtie is inderdaad wel verdacht stil Zal mij ook niet verbazen als de bevalling bezig is, of net achter de rug en ze aan het genieten is van haar babe Mijn donor kan gelukkig vanmiddag! Het had wel wat voeten in de aarde want hij is niet thuis. Nu heb ik een vriendin in de buurt wonen van waar hij nu is, dus zal bij vriendin insemineren omdat anders de reistijd voor de zaadjes te lang zal zijn.
Mooi! Denk dat je Clearblue met wekenindicator wel kunt doen nu en dat deze 1-2 weken aan zal geven. Zonder wekenindicator heeft meer hcg nodig. En fijn dat je temperatuur weer omhoog is. Alleen al om jou gerust te stellen.
Oh ik zat mijn verhaal te typen terwijl je al een test had gedaan Gefeliciteerd!!!! Lekker he, zo duidelijk geschreven in beeld.
Madelie wat fijn dat het toch gaat lukken met de donor vandaag!! Monique, prachtige cb hoor!! Nu genieten
Monique wat een mooie testen! En een mooie temperatuur gefelciteerd! Fijn dat je naar je donor toe kan Madelie. Goed geregeld! Wat goed dat je al zo bezig bent Dracaena!
Ja in eerste instantie was ik bang dat het allemaal niet door zou gaan. De moed zakte mij volledig in de schoenen. Zou eigenlijk een back up donor moeten vinden, want iedere cyclus die ik mis word ik ouder. Maar ja, niemand in mijn omgeving die ik nog zou kunnen vragen.