Kruis van FF geeft aan wanneer het programma, obv temperatuuresultaten, denkt dat je je eisprong hebt gehad. Bij mij wel een stipprlkruis, FF weet het niet zeker. Maar volgens FF zou mijn eisprong op 1 januari zijn geweest...... Toevallig wel gezoend die dag , maar dag ervoor en daarna niet.
Zou geen predator early doen. Die geven heel vaak vals positief.. Google maar. De gewone predictor kan dan wel maar de early is een echt rot ding.
Goeiemorgen allemaal!! Wat spannend alle testen. Heb vanmorgen nog getest omdat ik weer sterk voorgevoel had. Uiteraard nog negatief. Ik ga nu oas weer zaterdag of zondag testen want merk dat ik er helemaal nerveus van wirdt. Voel me moe ziek zwak misselijk en nat daaronder terwijl er niks is. Keek naar mijn bakje yoghurt en ben verbaasd dat het erin zit. Nu nog blijven.. Heb het idee dat ik mezelf nu vanalles aan het aanpraten ben. Deze week weer volle week werken dus minder op het forum maar blijf uiteraard checken! Xx
Goedemorgen dames...temp weer licht gestegen maar toch geen test gedaan...Heb me in kunnen houden haha....straks gaan we een nieuwe bank uitkiezen dus heb ik even afleiding...
Kersje Jeetje wat veel miskramen. Ik weet niet zo goed hoe ik het tactisch moet verwoorden, maar tel je die mee bij het aantal kinderen dat je opgeeft in het lijstje. Ik dacht namelijk dat er bij jou al 6 rondlopen/kruipen. Of is dat ook wel zo? Ik zit dat de testdrang hier behoorlijk toe begint te nemen. Dat krijg je met die lichte streepjes. Ik ben daar ook een klein beetje gevoelig voor. Dan wil je gewoon ook zo'n test in handen hebben.
Goedemorgen! Vanmorgen een goede 37.3 graden gemeten, dus dat lijkt goed te gaan. Gister de Spaanse meesters in de Hermitage bezocht. In het schilderij "De Slijper" van Antonio de Puga stond een vrouw die anders dan de wachtende klanten op hun geslepen mes, recht in de 'camera' kijkt. Als bijschrift stond dat zij -en nu komt het- een andere interesse had dan in het slijpen van messen. Met haar hand op haar buik en een lichte glimlach lijkt het alsof ze wil vertellen dat ze zwanger is. Nou, dat kan geen toeval zijn!!!! (ik zie trouwens overal kleine tekenen in). Ik heb deze afbeelding daarom als profielafbeelding gebruikt. Meiden, laat je lekker afleiden door werk of wat je ook gaat doen. Fijne dag!
Beetje down vandaag... Blehh.. test lijkt lichter dan gister. Op foto gewoon weg niet te zien 😐.. Kan nog alle kanten op ben pas 10 dpo.. wordt er toch wel onzeker van blehh... had ik nou maar niet zo vroeg getest.. kan mezelf nu wel voor me kop slaan.. Alle sympthomen blijven aanhouden.. Vind het maar vreemd. Maarja we wachten maar af
Tess88, ik zie hem. Hoop dat hij nog meer gaat oplopen. Jozefien, wat balen meis. Erg jammer.hoop dat de volgende ronde jouw ronde is! Beccy wachten duurt zeker lang. Hi
Hier twijfel wel of niet testen vrijdag is me nod pffff wat vinden jullie van etos eigen merk testen?
logisch! komt goed niet elke dag testen... gewoon over 2 dagen nog eens... je hcg verdubbeld iedere 2a3 dagen! ;')
Ik bedoelde met test mijn nieuwe profielfoto. Dat wil ook niet echt lukken; duurt dan enige tijd voordat de profielfoto verschijnt? Maar dan kom ik meteen op een idee; gewoon allerlei andere testen doen, als afleiding.
Ik voel me... zwanger.... of het zit in me hoofd... het is niet dat ik kwaaltjes heb alleen dan ik 2 dagen hoofdpijn heb gehad die ik anders nooit heb... en me (.)(.) Die op knappen staan en gevoelig zijn!!! Anders dan vorige maand