Hi dames, Beetje uit noodzaak (zoon heeft 24/7 rode billen door luiers, sudocreme, poeder, zinkzalf andere luiers niks helpt) zijn we begonnen met zindelijkheidstraining... Alleen hij plast overal behalve op potje. We zetten hem op potje en letterlijk als hij 5 sec van het potje af is plast hij random in de woonkamer. Hij gaat wel tussendoor op het potje zitten dus hij vind t niet eng ofzo. Onze oudste zoon was met 2 al zindelijk en ging eigenlijk meteen goed dus ben niet echt ervaren ermee verder haha. Zoon is nu net 2. Hij plast dan ergens en roept ons meteen dat hij heeft geplast, dus dat gaat goed, maar hoe kan ik zorgen dat hij op het potje gaat zitten en daar plassen? Hij kan er maar even op zitten, onrustig jongetje dat bezig wil zijn maar soms zit hij er dus 2 min op en daarna gaat hij ergens plassen 😂. Tips????
Voor tv zetten, met rozijntjes erbij, of met een boekje of een spelletje. Alles wat hem even daar houdt. En dan uitgebreid prijzen als het lukt.
Dat hebben we al geprobeerd helaas. Inclusief tv én rozijntjes. Hij wil gewoon na max. 2 min weer weg... En soms nog sneller. Dan kruipt hij snel de bank weer op!
Tja dan denk ik dat hij het echt nog niet voelt en er niet aan toe is. Zolang hij zelf niet voelt dat hij moet plassen kun je proberen wat je wilt maar zal het niet lukken
Je schrijft Hij plast dan ergens? Op de grond, op het toilet? Ik denk dat je zoon er nog niet aan toe is als ik het zo lees en anders met een brilverkleiner op de wc zetten. Hier hebben ze alle 3 nooit op het potje gezeten maar direct op de wc. Vervelend die rode billen. Had jongste dochter ook zo vaak maar was 9 van de 10x een schimmelinfectie. Heb je daar al iets voor gebruikt?
Nee is echt luieruitslag volgens de dokter. Met overal plassen bedoel ik echt overal in de woonkamer, eetkamer en keuken behalve de wc en/of potje hahahaha
Toen mijn zoontje dat deed was hij er gewoon nog niet aan toe. Mijn zoontje was al vrij vroeg met interesse tonen in het potje en dat soort dingen maar toen ik dacht nou dan laten we die luier maar af deed hij dat ook. Toen hij iets ouder was kwam hij zelf steeds zeggen dat hij moest plassen en op t potje wilde en toen ging t wel goed en plaste hij niet meer overal maar keurig op t potje/wc. En toen ging t ook heel snel, het zindelijk worden
Ik denk het ook.... Vooral zielig voor hem. Vandaag weer een luier om, elk uur verschonen maar helaas weer hele rode billen. Zonder luier was dit een stuk minder. Zielig!
Ja dat is sneu maar hij is er echt nog niet aan toe. Komt de uitslag door de luiers, billendoekjes, of gewoon de plas en ontlasting?
We zijn al van alles gewisseld (luiers, billendoekjes, zinkzalf ipv sudocreme, poeder ipv zinkzalf) dus ik denk puur ontlasting. Als hij poept verschonen we hem meteen maar dan is t dus soms al echt rood, waar de poep dan heeft gezeten.