Wat raar dat het erop staat.. Of ik heb het even gemist 😜 Vind het wel een heel leuke naam trouwens.
Haha verschilt natuurlijk echt per persoon: ik stond een paar uur later broodjes te smeren Vind Teddy ook wel grappig trouwens: leuk combi tussen Rikki en Thijs. Beetje van beiden haha. Maar ben benieuwd of het klopt.
Ja op de fb pagina hadden ze een bericht geplaatst dat er spoilers gelekt waren. Baby naam was teddy anita
Via de app heb ik het geboorte kaartje gezien. Ze heet echt Teddy Anita Kramer. Wel een schattige naam, alleen ik zou hem niet kiezen
Wat n naam .. En dan niet te spreken over t kaartje .. Wikipedia kan trouwens iedereen aanpassen volgens mij .. ( al klopt dit dan blijkbaar wel)
Spoilers 18 t/m 22 januari Maandag 18 januari Anton overvalt Sjoerd met een nieuwtje. Ook Linda heeft haar kinderen iets mee te delen, maar zij brengt het voorzichtiger. Sjors snapt niet waarom Rikki Sjoerd op een afstand houdt. Dinsdag 19 januari Anna bijt zich vast in haar sabotageonderzoek. Nina doet een smeekbede aan Maxime die recht uit haar hart komt. Ludo vecht voor het behoud van Bings baan, hij is namelijk iets met hem van plan. Woensdag 20 januari Een dubbele afspraak brengt Sam in de problemen. Thijs speelt de trotse vader. Linda neemt Anton in vertrouwen over gebeurtenissen uit het verleden. Wiets plannetje heeft gevolgen die ze eerder niet had voorzien. Donderdag 21 januari Riks nieuwe baan valt tegen. Nina toont zich strijdbaar als ze Ludo van haar gelijk wil overtuigen. Sjoerd heeft even geen behoefte aan Aysen. Jef krijgt door dat er een surpriseparty voor hem wordt georganiseerd. Vrijdag 22 januari Laura wordt nieuwsgierig naar de missie van een bijzonder persoon. Linda hakt een moeilijke knoop door en dat werkt tegen haar. Janine laat zich niet afschrikken door de gruwelijke verhalen van Rik.
Raar dat er in de spoilers niks over Rikki, Thijs, Sjoerd, Bram en Teddy staat ik vind het juist wel leuk dat er weer een baby is . Ik ben wel benieuwd hoe lang Sjoerd dít volhoudt, ik heb echt medelijden met Aysen
Ahahahaaaaa dat geboortekaartje😂😂😂😂😂😂😂😂
Hahah. Normaal gesproken zou hij niet echt mijn type zijn. Ik val namelijk op getinte mannen, maar was nu toch wel even onder de indruk .
Ik hou normaal niet van knotjes/staartjes bij mannen. Maar ik moet zeggen dat Rik het heel goed kan hebben
Haha, ik houd er normaal niet van en dit kapsel zo bij Rik bevestigt enorm waarom ik het vreselijk vind.. Brrr! Teddy Anita Kramer --> TAK hihi. Ach, ik blijft het wel schattig vinden al zou ik er zelf echt never nooit voor kiezen. Maar dat geldt voor het merendeel van de GTST (en ook andere! soap)-namen: Rover, Bram, Nola, Edwin etc. etc.
Oh dat kaartje hadden ze wel even wat hipper mogen maken zeg.. En Rik.. Tja ik moet er nog even aan wennen. Maar vind het niet heeeeeul verkeerd