Afvallen met poeders en shakes.. Waarom blijft dat toch een 'hit'?

Discussie in 'De lounge' gestart door Romantic, 8 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.018
    548
    113
    hihi;)

    Tina is vandaag te moe om uit te leggen, te onderbouwen en te verdedigen dus ik sluit me aan bij jou mening vandaag.:D

    dit is mijn uitspraak en daar moet u het mee doen:cool:
     
  2. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Whahaha Tina
     
  3. sniffy

    sniffy VIP lid

    26 mrt 2008
    10.179
    1
    36
    Verzorgende
    Dordrecht
    Maar waarom zou je moeilijk doen als het ook makkelijk kan.

    Shaken is wel een workout :D

    Een collega doet cambridge. Ze is afgevallen maar ziet eruit alsof ze dagen niet geslapen heeft, zo wit.
     
  4. Imrw

    Imrw Bekend lid

    1 jul 2012
    810
    20
    18
    NULL
    NULL
    Ik heb vorige jaar ook Cambridge gedaan, wel de 800. 2 shakes of repen en 1 maaltijd.
    Het was voor mij een ideaal begin! De eerste paar kilo's viel ik in een paar weken af, daarna langzaam weer opgebouwd naar gewoon eten. was me er door de Cambridge heel er van bewust wat ik allemaal at.

    Als je na shakes weer normaal gaat eten als voorheen, kom je natuurlijk aan!
    Je moet je leefstijl veranderen en de shakes kunnen je een duwtje in de goede richting geven.
    Ik ben trouwens een jaar stabiel gebleven en ben nu 18 weken zwanger en 2 kg aangekomen
     
  5. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38
    hahahaha idd...

    Vaak zijn het naïeve mensen die zoiets volgen... geen enkele weet van gezonde voeding...
     
  6. Romantic

    Romantic Bekend lid

    29 nov 2015
    874
    91
    28
    Nou de reden dat ik dit topic startte was een tv programma waarin dat Cambridge geopperd werd, maar toen ik ging zoeken wat dat nou inhield (niet om er zelf mee te starten maar meer nieuwsgierigheid) schrok ik eerlijk gezegd wel een beetje. Ik ben zelf door sporten en een afgesteld dieet door diëtiste afgevallen en heb toen juist echt nieuwe inzichten gekregen. Vind het heel knap als mensen datzelfde langdurige resultaat bereiken met enkel shakes....
     
  7. Bailief

    Bailief Niet meer actief

    Er zijn elke keer weer opnieuw mensen die denken dat dit wel lekker makkelijk is, dus zo blijft het wel bestaan ;). Ik vraag me wel af of die mensen wel nadenken. Ik heb een collega gehad die elke keer vanaf 1 januari weer een paar maanden ging shaken tot het gewenste gewicht. Uiteindelijk weer een kilo of 20 eraan vreten en het jaar daarop weer beginnen... En trots dat ze was dat ze haar shake-dieet zo goed vol hield! Ze wist mij ook precies te vertellen wat ik moest doen om af te vallen, dat vond ik nog wel het meest bijzondere 😅
     
  8. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Nou...Daar ga ik...ben al "bang" om te reageren en dat slaat gewoon nergens op maar goed...

    Ik ben bijna klaar met cambridge. 28 kilo kwijt...voel me helemaal top! Ik heb een spastische darm...nu nergens last van...heb trouwens echt helemaal nergens last van. De bijwerkingen verschilt dus sterk per persoon.
    Natuurlijk kom ik weer bij als ik mijn oude eetpatroon ga aanhouden...dat ga ik dus echt niet doen. Ik ga niet die 28 kilo en al dat geld weggooien. Wie dat dus wel doet...dán heb je pas geen doorzettingsvermogen. Het is ook volledig je eigen schuld als je weer bijkomt. Cambridge werkt en zal ook blijven werken als jezelf maar je eetpatroon verandert. Cambridge laat je echt niet van de een op andere dag in de steek. Je hebt afbouwweken en je krijgt vele tips en boekjes mee die je helpen met een nieuw eetpatroon.

    Ik heb een eetverslaving en zal ik altijd blijven houden. Cambridge was en is er voor mij om die kilos kwijt te kunnen en in een sneller tempo. Ik ben al eens 12 kilo afgevallen maar dat zat er na een jaar dubbel aan...en waarom...omdat ik dat mezelf weer aan had gedaan. Ik had geen gesprekken met een consulente en niemand waar ik mee kon huilen om over mijn eetverslaving te praten. Nu wel en dat geeft je veel meer zelfvertrouwen.

    Nogmaals ik voel me top! Maar nu komt pas het echte harde werk...het veranderen van mijn leven en dat kan ik alleen maar zelf...die shakes hebben mij op het juiste pad gebracht en daar ga ik echt niet meer vanaf
     
  9. chrystel73

    chrystel73 VIP lid

    9 jan 2009
    6.302
    2.572
    113
    Birds86 je kunt toch pas zeggen of een dieet geslaagd is en je je leefstijl succesvol omgegooid hebt als je bijvoorbeeld een jaar verder bent?
     
  10. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Of het geslaagd is als je leefstijl veranderd is dat kan pas na een jaar idd maar dat het dieet geslaagd is kan al na 5 kilo. Dat is met alle diëten. Alle diëten helpen en alle diëten zijn geslaagd,mits je lichaam echt tegen werkt bij een bepaald dieet. Diëten zijn er om af te vallen en meestal van je af...dus geslaagd. Maar het volhouden is niet aan de diëten... Dat is aan jezelf. Bij Cambridge gaat het ook om minder en langzame koolhydraten. De shakes zelf helpen je om sneller af te vallen. Met minder en langzame koolhydraten en goede vetten en eiwitten houdt je het gewicht op pijl. En dat kun je pas na een tijdje zien. Maar dat heeft dus niks met die shakes te maken maar met mezelf...
     
  11. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38
    Ik ben wel benieuwd wat je dan binnen kreeg per dag. En wat je dan nu van plan bent te gaan eten?
     
  12. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Teovoeging: ik had dus ook kunnen kiezen om direct minder koolhydraten enz te kunnen gaan eten maar dan viel ik minder snel af. Ik ken mezelf en heb dit nodig gehad. Het snelle geeft mij veel meer zelfvertrouwen en dit wil ik vast blijven houden. Ik heb veel geleerd over voeding en wat goed en niet goed is. En ook wat goed en niet goed is voor mij, iedereen reageert anders op voeding. De een komt snel bij van brood maar ik bijv niet.
     
  13. one of kind

    one of kind VIP lid

    14 feb 2006
    22.149
    278
    83

    Geef ik je gelijk in!
    Met welk dieet ook je zult daarna altijd je leefstijl moeten veranderen tegenover voor je dieet.
     
  14. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Wat er in een zakje zit is teveel om te typen. In ieder geval alle vitaminen, koolhydraten, vetten, vezels, eiwitten calcium, foliumzuur, ijzer enz enz die nodig is om aan de 500 te komen. Je moet ook echt 3 x eten en het is wettelijk verplicht om in je vierde week groente en kip/vis te eten.

    Wat ik daarna ga eten zijn minder, langzame koolhydraten en goede vetten en eiwitten. Dat is waar ik begeleiding in krijg in wat goed en minder goed is voor mij. Daarnaast sport ik nu ook meer, daar kan ik nu veel meer van genieten en langer volhouden dan voorheen.
     
  15. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38
    Bedoelde eigenlijk meer het aantal kcal
     
  16. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Als ik het goed lees 157 per zakje. Dus 3x is 471
    Logisch neem ik aan met een crashdieet
     
  17. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38
    En wat ga je nu eten aan kcal?
     
  18. birds86

    birds86 VIP lid

    13 mei 2013
    5.305
    2.002
    113
    Vrouw
    Dat weet ik nog niet. Ben net aan het afbouwen dus kan nog niet zeggen waar mijn lichaam op reageert.
     
  19. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.018
    548
    113
    Goh dat is haast alleen mijn ontbijt. Ik ben echt antidieet. Zelf nooit een dieet gedaan. Nooit in gelooft. En neem het niet persoonlijk op maar dat Cambridge is echt het allerstomste dieet wat je kan doen. Eigenlijk gewoon levensgevaarlijk. Nog idioter dan een crasdieet. En ja je zult heel snel mega afvallen. Maar dat is geen vet. Heel veel vocht in het begin en veel spiermassa. Er is maar 1 manier om verantwoord en gezond af te vallen. En dat is clean eten. Dan is sporten nog niet eens nodig. En ja dat dat voor sommige mensen niet op te brengen is , dat is helaas een feit en vind ik oprecht onwijs jammer voor diegene. Want ik kan me gewoon niet voorstellen dat je van 500 kcal op een dag je eigen goed gaat voelen.

    Nou heb ik toch weer antwoord gegeven.... Gooi maar bakken shit over me heen.... Kom maar kom maar kom maar:)

    Nogmaals geen persoonlijke aanval op iemand in het bijzonder. Ik praat voor algemeen
     
  20. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.018
    548
    113
    Waarschijnlijk is het blij met elk vetje en suikertje wat het binnenkrijgt, slaat het meteen op als reserve en woppa... Zo weer alles eraan en weer wat extra:(
     

Deel Deze Pagina