Haai Nikki is geboren. Gister heel de dag last van voorweeen. Vanmorgen al 5 cm daardoor maar geen last meer. 12 uur werden mijn vliezen gebroken en 10 voor 2 was ze er.
Ahhh Lady wat fijn, super! Proficiat met jullie dochter, genieten nu!! Heel veel geluk samen. Ik vertel het inderdaad wel aan mijn partner, als ik echt dingen voel en hij appt en belt ook regelmatig vanuit zijn werk heel lief. Maar we hebben afgesproken dat ik hem alleen bel als het menens is of iig heel belangrijk anders schrikt hij zich wild Mataraa spannend! Klinkt goed, ben benieuwd of er iets gaat beginnen! Ladies bedankt voor jullie tijd doorkom tips haha, ik ben maar een seizoen van devious maids gaan kijken erg leuk
Gefeliciteerd Lady!! Snel gegaan! Gaat alles goed?? Heerlijk genieten nu Hihi zo leuk he die mannen Ik heb ook afgesproken dat ik alleen bel als het menens is.. Nou ik heb nu alleen nog beetje menstruatie pijn.. zal wel weer allemaal loos alarm zijn haha Haha dat is ook leuk Miekje! Ik ga morgen ook mijn dvd boxen enzo erbij pakken En even met vl de stad in.. ik mag van hem niet meer in mn up boodschappen halen, want hij is vang dat ik dan toch eigenwijs ben en zware dingen ga tillen hihii
Wat fijn Lady gefeliciteerd en geniet ervan.. Hier is de stuwing afgezakt pfff wat een ellende zeg.. ik had een strakke bh aan en zo weinig mogelijk aan zitten.. gelukkig worden mijn borsten weer wat soepeler..
Lady gefeliciteerd!! En wat een leuke naam. Het begint echt voor iedereen spannend te worden. Ik hang nu aan de ctg en het ballonnetje is net geplaatst.
Gefeliciteerd lady!!! Dat is lekker snel gegaan!! Geniet ervan!! Ook heel spannend chanty,zet hem op meid!!! Gelukkig is de stuwing minder Simba!! Lijkt me namenlijk erg vervelend. Haha dat herken ik matara.ik mag ook niet alleen de grote boodschappen doen,dus wij gaan ook morgen even voor de grote boodschap.oo ik word er jaloers van iedereen die hier al bevalt of bezig is.word ook zo nieuwschierig naar mijn meisje hihi
Ik heb alleen ontzettend last van naweeën. Die zijn echt heel heftig doordat het zo snel gegaan is. Chanty succes!!!!!!
O dat is naar Lady.. hopelijk ben je er snel vanaf! Oeh spannend Chanty! Succes! Hopelijk gaat het allemaal goed! Haha Rissie! erg he.. ik wordt ook al nieuwsgieriger op mn ventje.. Nog even
Lady gefeliciteerd met de geboorte van je dochter! Wat een leuke naam ook Hopelijk zwakken de naweeën snel af en kun je lekker van je kraamtijd gaan genieten. Chanty nu voor jou spannend! Succes meid, je kunt het Hier nog alles rustig. Ik mag van ml helemaal niks meer doen, vanwege de pijn aan mijn bekken. Boodschappen vond ik sowieso al niet meer prettig om alleen te doen, gezien ik de laatste keer helemaal niet goed werd in de rij bij de kassa. Hij gaat maar lekker met me mee, is nog gezellig ook (al neemt hij altijd veel meer mee dan nodig )
@Mataraa.. Gaat verder wel goed.. heb nog veel pijn aan de wond ,maar ja dat is logisch het is natuurlijk een buikoperatie.
Simba en Lady gefeliciteerd! Hoop niet dat ik iemand heb overgeslagen Hier gelukkig eindelijk alles weer rustig. Van de week eerst dochter lief hele avond en halve nacht aan het spugen, dag erna manlief aan de beurt en gisteren was ik zelf een heel eind op weg... Gisteren was mijn hele buik aan het rommelen, maar zal dus wel de buikgriep zijn geweest. Wel erg veel last van lage rugpijn en af en toe op de wc met afvegen heeeeel licht rood erdoorheen.. Afwachten dus maar! VK die mijn dochter heeft gehaald is nu tot morgenavond aan het werk, maar ben bang dat ze mijn tweede niet gaat halen, alles nu weel heel rustig! Nog lang last gehad van naweeen Lady?
Nog geen nieuws chanty??? O vervelend een buikgriepje Nijntje.gelukkig dat het weer over is!! Simba een keizersnee wond lijkt me ook erg pijnlijk.hoor van veel mensen dat ze er aan begin pijn aan hebben .hopenlijk hersteld het snel. Poeh hier nog steeds rustig al heb ik af en toe wel uurtjes tussen zitten met harde buiken. Vanavond hadden wij een nieuwjaarsreceptie van mijn man. Ben me er kapot geschrokken.er werd een man niet goed en bleef een tijd buiten westen! Ze hebben hem gereanimeerd en kwam na 3 min weer bij.hij is uiteindelijk met de ambulance mee gegaan.iets met zijn hart!! Poeh werd zelf ook even niet goed.kreeg er harde buiken van. Gelukkig is alles goed afgelopen,heb nu af en toe nog steeds een hardebuik. Weet niet of die hardebuiken een keer over gaan in weeën.vind het wel steeds spannender worden.
Hier ook alles goed! Ben wel erg benieuwd hoe/wat/wanneer. Nog geen enkel teken what so ever, maakt me nog nieuwsgieriger. Vandaag de box maar eens in elkaar gezet, laatste spulletjes wassen (had nog mooie dekentjes binnen gekregen van baby's only. Zo mooi spul!!) Morgen nog wat in het kamertje doen. Nu de box eenmaal in elkaar staat en in de woonkamer wordt het wel heel echt!! Eerder trok je gewoon het kamertje dicht en was de woonkamer de woonkamer, zonder babyspullen. Nu met een box in de kamer wordt het zoveel meer concreet. Zoiets kleins, zo'n groot verschil. Ben nu 38 + 5. Gevoel zegt dat de kleine nog wel lekker zit! Maar komende week mag het van mij wel gebeuren. Mensen om me heen zijn trouwens meer gespannen dan ik, grappig is dat!
Simba lijkt me inderdaad vervelend zo'n wond, hopelijk wordt de pijn snel minder. Verder alles goed gelukkig maar Nijntje vervelend zeg om net nu nog even ziek te worden beterschap! En Norki ik vind baby's only ook geweldig, behalve de prijs dan haha, we hebben die mintkleurige voetenzak vind hem zooo leuk en ook lekker warm en zacht! Een dekentje wil ik misschien ook nog wel ervan inderdaad. Gezellig he de box! Die staat hier al weken op, zo leuk! Hier rommelt het ook lekker door, harde buiken komen en gaan net als de menstruatie krampen. Blijft spannend. Denk dat ons eigenwijze mupke nog wel even blijft zitten Chanty... hoe is het bij jou?
Ik heb sinds vandaag last van lage rugpijn en vanavond voor het eerst deze zwangerschap weer diarree gehad. Normaliter heb ik heel erg last van spastische darmen, maar om de een of andere reden heb ik daar de hele zwangerschap geen problemen mee gehad. Ben benieuwd of dat iets wil zeggen... Het wordt wel heel spannend nu! Ik ben zoooo benieuwd naar mijn dochtertje En ook hoe de bevalling gaat verlopen.
Tip; check Marktplaats. Veel baby's only artikelen, als je beetje zoekt kan je nieuwe of zo goed als nieuwe producten vinden en als je dan ook nog een beetje goed kan onderhandelen kan je zo een paar tientjes besparen! En die items zijn allemaal wasbaar.. dus! 😊 Hier rommelt er nog helemaal niks. Zijn er meer mensen die nog helemaal nergens last van hebben?
Hier vanaf 11 uur hardebuiken die om de 10 minuten komen.vanaf 12 uur is het heviger geworden.om de 5 minuten kramp in me buik en rug.ik denk dat het voorweeen zijn,als is de ene pijnlijker als de ander.kan er niet van slapen en ben net onder de douche vandaan.ben maar naar beneden op de bank gegaan,anders vind ik het zo zielig voor manlief.die ligt steeds te woelen,en te vragen gaat het. Heb de neiging als ik die pijn krijg op te poepen.ben ook al 3x geweest.ben benieuwd of dit door gaat zetten.