Afvallen met poeders en shakes.. Waarom blijft dat toch een 'hit'?

Discussion in 'De lounge' started by Romantic, Jan 8, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    v
    Zou je daar de kracht voor hebben? Vergiftiging misschien ;)
    Dat denk ik ook. En dat shakes snel als 'makkelijk' worden gezien. Je hoeft er niet bij na te denken. Dus je hoeft je ook niet dagelijks te bedenken, wat je nu eens gaat eten. En je hoeft nergens in te voeren wat je allemaal eet en zo. Ik zeg niet, dat iedereen er zo over denkt, maar ik denk dat het 'succes', of in elk geval de aantrekkingskracht van de shakes wel het gemak is.
    Hahaha, dat het ik ook wel eens gehad! We zouden eigenlijk verplicht moeten stellen om achter een sarcastische in ;) of (!) te zetten. :)
    Goed dat je het even aangeeft i.p.v. het in het midden te laten.
     
  2. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Dank jullie wel voor alle complimenten! :) We leveren allemaal een strijd, elk op onze eigen manier!

    En dan ga ik zo eerst eens even 3 boterhammen eten, want ik heb vanmiddag een verjaardag. En om te voorkomen dat ik me daar weer verlies in de calorie-knallers, eet ik me eerst vol, met bruin brood, eitje, tomaatje en 30+ kaas! :) En dat stuk gebak dat straks aangeboden wordt, dat neem ik zeker, ga ik ook echt van genieten, want ik ben vanmorgen eerst ook nog 6 km wezen hardlopen! :D
     
  3. tuc

    tuc Niet meer actief

    Uhh.in dit geval.denk ik dat jij en sommige anders eerst goed moeten lezen. Ze noemt niemand naiëf en walgelijk die gezond eet en sport.
    Maar degenen die menen dat van "gewoon" gezond eten en sporten iedereen afvalt en dat dat hoe dan ook voor iedereen werkt. En alle andere methoden zoals bv sonja bakker afzeiken.
    Niet elke methode werkt voor iedereen dus ook die van jou werkt niet voor iedereen. Er zijn een aantal forumleden die dus wel beweren dat iedereen daar zomaar mee afvalt.
    En dat is waar debaky zich aan ergert.

    lezen mensen...lezen.
     
  4. Logan

    Logan Niet meer actief

    👏🏻 Respect!
     
  5. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak

    Nee hoor. Cracker is 78 voor 2! En 1 plak kaas van ong. 20 gr. Is 43 calorieën. 1 plak op 2 crackers
     
  6. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Als jij dan mijn bericht ook goed had gelezen, had je gelezen dat ik mij aangesproken voelde door het bericht. En ik schrijf verderop ook dat het over MIJN mening gaat. Ik ervoer dit zo, heeft niets met goed lezen te maken.
     
  7. tuc

    tuc Niet meer actief


    Ik heb prima gelezen hoor...maar als jij dat gedaan had had je je niet aan gesproken hoeven voelen en niet zo beledigd zijn over walgelijk...want het was niet per definitie gericht aan degenen die gezond eten en sporten maar aan degenen die dat doen en dan zo uit de hoogte doen over andere afvalmethodes en beweren dat gezond eten en sporten voor iedereen werkt.
     
  8. Kuki

    Kuki Fanatiek lid

    Dec 12, 2006
    3,195
    225
    63
    Gelderland
    Nogmaals: ik heb ook prima gelezen.....
     
  9. G89

    G89 VIP lid

    Sep 18, 2008
    10,059
    1,291
    113
    Nederland
    Dit bedoelde ik inderdaad. Er vanuit gaande dat je een grote plak kaas eet.
     
  10. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Weet je, als mensen eens stoppen met zoveel meer eten dan wat menselijk lichaam nodig heeft, zou afvallen geen topsport moeten zijn.
    Als ik zie hoeveel sommige mensen per dag aan (gezond) eten gemiddeld baar binnen werken, zijn dat hoeveelheden waar elders een heel gezin van eet op een dag.
    We moeten vooral niet vergeten waar alle overgewicht problemen en daarbij horende gezondheidsklachten vandaan komen.
     
  11. SushiLover123

    SushiLover123 VIP lid

    Jul 22, 2008
    18,631
    31
    48
    Het was gericht aan mensen, die uit de hoogte doen over andere afvalmethodes en beweren dat gezond eten en sporten voor iedereen werkt? Dan lees ik misschien te letterlijk?
    Dáár walgt ze van.
    Ik vind het dus helemaal niet vreemd, dat mensen hier zich aangesproken voelen, als ze aangeven dat ze
    1) shakes ongezond vinden
    2) gezondere methodes aanraden
    3) hun ervaringen delen met gezonde methodes

    Maar wie of wat ze ook bedoelde, ze bedoelde sowieso duidelijk een aantal mensen in dit topic en ik vind het niet gepast om dan taal te gebruiken als 'ik walg van dat soort mensen'. Of ze nou een punt heeft of niet.
     
  12. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ja wat jij hier schrijft heb ik ook gelezen...maar dat ging dus niet over kuki bedoelde ik te zeggen. En of walgelijk nu een goede term is of niet vind ik het discussieren niet waard. Ik vind wel dat debaky gelijk heeft en ze moet zelf maar weten hoe ze het omschrijft.
     
  13. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,265
    6,790
    113
    Ik denk dat mensen die ervaring hebben met iets dit niet uit verwaandheid het hier delen...ik denk juist omdat het hen zo goed heeft gedaan dit graag ook voor een ander willen

    Tenminste...dat is dus wel mijn drijfveer om dingen op te schrijven over voeding en sport...niet om betweterig te zijn...maar om iemand te willen helpen...omdat het mij echt zoveel goed heeft gedaan...ik gun een ander dat ook.

    Dus ik snap wel dat het zo voelt misschien...maar als ik voor mezelf spreek dan durf ik wel te zeggen dat ik het echt niet verkeerd bedoel.
     
  14. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,018
    548
    113
    debaky walgt eigenlijk alleen van imensa en mij hoor. En verder van niemand. Gelukkig hebben wij behalve eelt op onze handen ook een hele gladde rug. Niemand hoeft zich hier verder dus aangesproken te voelen op dat ealgen. Is echt alleen op ons bedoeld
     
  15. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,018
    548
    113
    niets aan toe te voegen
     
  16. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,193
    35,895
    113
    Maar ik lees hier wel meer mensen die in het afgelopen jaar heel veel zijn afgevallen door middel van gezond eten en sporten. Knap hoor, daar niet van, maar doen alsof je dan alle wijsheid in pacht hebt? Lijkt mij ook wat overdreven. Ik ben ook eens 22 kilo afgevallen door clean eten en sporten. Zit er 5 jaar later allemaal weer aan. Dat het nu lukt zegt nog niet zoveel. Persoonlijk vind ik dat je pas van blijvende resultaten kun spreken als je ook op gewicht kunt blijven.
     
  17. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,018
    548
    113
    gelukkig heb ik niet de wijsheid in pacht maar uit ervaring en de opleiding die ik volg toch wel redelijk wat wijsheid. En daarbij...iedereen weet stiekdm toch wel dat niemand van de lucht aankomt en crashen gewoon niet gezond is
     
  18. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,193
    35,895
    113
    Dat laatste klopt zeker.. ik bedoel alleen maar zeggen dat het lastige materie is en niet voor iedereen hetzelfde geldt. Ik heb zelf 2 jaar voeding en diëtetiek gestuurd en weet er dus wel aardig wat van, maar het overeten is vaak meer dan alleen ongezond eten naar binnen werken, er zit meer achter. Maar 500, nee dat kan nooit goed zijn, maar als iemand dat graag probeert kun je toch met respect blijven reageren, ook al zou het jouw keuze niet zijn. De manier waarop zeg maar...
     
  19. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    Jun 5, 2013
    7,018
    548
    113
    volgens mij reageer ik anders netjes
     
  20. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,193
    35,895
    113
    Ik heb toch ook niemand in het speciaal genoemd?
    Soms zit er gewoon zo'n ondertoon in berichtjes.
     

Share This Page