Misschien dat jullie me nog kunnen helpen bij mijn zoektocht naar hét ideale nachtlampje... Onze zoon van net 2 jaar ging nl de afgelopen tijd regelmatig uit bed om zijn lamp aan te doen. In het begin dacht ik dat dit was om te gaan spelen (wat hij ook 2x heeft gedaan) maar de rest van de keren ging hij gewoon direct terug naar bed om te slapen. Ofwel, hij wil gewoon veel licht aan als hij slaapt/ is bang in het donker Nu ben ik dus op zoek naar het ideale nachtlampje, want om de hele nacht met een felle lamp aan te slapen vind ik niet zo'n handig plan... Er stond al zo'n druklampje op de kast, maar die gaan na 15 min uit. Hij heeft ook al een dreamlites pillow pet, maar die sterretjes vind hij dus niet fel genoeg en bovendien gaat die ook na 10 min weer uit... Ik heb nu deze vorige week besteld: Philips myKidsroom Drago Draagbare Tafellamp kopen? Bestel bij fonQ.nl Heel mooi fel lampje wat lekker mee in bed kan, lampje is van zacht rubber. Ideaal dus, echter, het lampje is na 6 uur alweer leeg waardoor zoonlief dus weer midden in de nacht zijn bed uit gaat om lamp aan te maken Vervolgens deze besteld: Pabobo Super Nomade Natuur Nachtlampje kopen? Bestel bij fonQ.nl Is wat kleiner en harder, maar kan ook mee in bed. Gaat 200u mee wanneer hij opgeladen is. Maar dat lampje is niet zo fel... Dus eigenlijk ook niet wat hij fijn vind. Dus wat nu???? Ik wilde zo'n stopcontactledlampje kopen, maar dat is nog niet echt fel licht in zijn buurt zeg maar... Iemand ervaringen met het Beaba kabouterlampje of lumilove? Blijven die wel de hele nacht aan? En hoe fel zijn deze? Andere gouden tips voor een nachtlampje wat de hele nacht brand, redelijk fel licht geeft en het liefst mee in bed kan?
Zien er leuk uit die je noemt! Jammer dat ze niet doen. Wij hebben deze: myKidsRoom Tafellamp - Aventwinkel.nl Is tegelijkertijd een slaaptrainer, maar je kunt het ook standaard op een maan zetten, zonder eindtijd (zon). Erg tevreden mee. En daarnaast hebben we zo'n oranje stopcontactlampje van Blokker. Maar die zijn zeker niet fel. En een vriendin heeft deze twee: De Disney Tafellamp 717058316 Tafellamp kopen - Aventwinkel.nl Tafellamp 717053316 | Disney - Aventwinkel.nl Ze vind de eerste beter, de tweede wat fel. Maar misschien is die dan wel goed voor jullie kindje? Je hebt ze ook in Disney figuren, moet je maar even googelen. Maar geen idee hoeveel licht die geven. En ja die van Ikea lijken me ook wel wat. Maar geen ervaring mee.
Bedankt voor jullie snelle reacties! @rijo: Die van Ikea had ik ook al gezocht, maar er staat bij: "Brandt 4-5 uur als de batterij volledig is opgeladen." Dus dat is helaas te kort... @Misa: Die slaaptrainer van Philips leek me ook al erg leuk! Maar ik dacht echt dat dat een slaaptrainer was, maar hij geeft dus ook genoeg licht in de "maanstand"? Want anders zou dat zeker wat kunnen zijn! Die andere lijken erg op de eerste die ik heb gekocht (beide van Philips) maar dan ga ik even goed zoeken of er (disney)varianten zijn die misschien wel langer als 6 uur aan blijven! Edit: die softpals van Disney zijn precies hetzelfde als de eerste in mijn post, en gaan dus ook maar 6 uur mee snachts..
Wij hebben gewoon bij de kinderen een leeslamp aan de muur vast gemaakt (gewoon zo'n spotje) zoiets als dit Bontgekleurde wandlamp AIRPLANE voor kinderkamer 1508831 Daar kan een gu10 ledlamp in, hier vel genoeg, heeft weinig stroom nodig maar vooral het lampje wordt niet warm/heet. Mijn dochter slaapt ook (nog) met de lamp aan mijn zoon valt nu met lamp in slaap en die kan ik dan 's avonds uit doen en soms doet hij hem zelf al uit.
Trousselier magische lamp trein naturel - Kidzsupplies Wij hebben deze. Ze geven voldoende licht maar niet dat de hele kamer word verlicht. Als je me snapt haha. Door de warmte gaat hij draaien en mijn dochter vind dat rustgevend. Je kunt er verschillende wattages van lampjes in doen en dus de sterkte van het licht bepalen. Die van mijn dochter is zwakker qua licht dan die van mijn zoontje want die lamp heeft een hogere watt. Maar wij zijn tevreden, hij staat hier de hele nacht aan
Hmm hier altijd een zaklamp in bed. Als hij 's avonds nog aan staat.. Doe ik hem uit. Maar zodra ze wakker word kan ze hem zelf weer aanzetten. Bijkomend voordeel is ook dat wij er niet wakker van worden En dat beestje van de ikea is superleuk maar geeft echt niet meer licht dan een pillowpet. Wel heel geschikt voor in bed omdat ze niet warm worden.
@Pluk: owja, goede tip, een lampje voor aan de muur, dat zou ook nog een optie kunnen zijn! @Melaniie: Dat lampje is helaas te breed... Gezien de beperkte ruimte op zijn kamertje moet het lampje mee in bed of op de rand van het (kajuit)bed kunnen staan @Saskia: zaklamp zou ook nog kunnen, maar hij kruipt het liefst tegen het lichtje aan zeg maar, dus wil liever een "knuffeliger" lampje
Hij slaapt al in een eenpersoonsbed (ligt er op foto dwars in), en kruipt dus echt in zijn slaap naar het lampje toe, zie foto
Wij hebben het isi mini lampje, is wel met kleur maar geeft aardig licht. En hij brand hier de hele nacht!
Ik gebruik deze nu op de kamer van S tijdens de nachtvoedingen, maar hij hangt ook wel eens op de kamer van Y als ze bang is of zo.. (ze hebben beiden een stopcontact naast het lichtknopje) bol.com | Momakids Ei - Nachtlampje - met aan/uit knopje - Wit | Baby Hij geeft net genoeg licht om gezichten te kunnen zien, wel wat kil blauwig licht, maar dat heb je altijd met LED. En het 'ei' is van glow in the dark materiaal, dus hij gloeit nog even na als hij uit is..
Het ikea lampje brandt hier een hele nacht. Meestal gebruik ik hem op stroom, maar afgelopen nacht een hele nacht zonder stroom. Vind het echt een aanrader! Hij kan op een kleur staan en veranderen van kleur.
@sillies: goed om te weten! maar raar dat Ikea zelf dan iets anders zegt... @sasjuh83: is het licht een beetje fel? En gaat hij ook de hele nacht mee als hij op de felste stand staat? Sorry voor de vele vragen maar fijn om al die ervaringen te weten voor ik een heel leger aan lampjes in huis haal (gelukkig zit er op de 2 lampjes die ik heb gekocht 2 weken uitproberen op)
Hier gaat de gewone wandlamp aan tot wij zelf naar bed gaan. Daarna alleen het stopcontact lampje. Maar die is behoorlijk fel. Ooit bij de blokker gekocht, maar zie ze nu nergens meer helaas (zoek nu iets voor de jongste hier)
Wij hebben deze: Paddestoel Lamp Zilver, Grote Zwam Zilver Heico Bevalt ontzettend goed; geeft namelijk mooi warm/oranje licht.. genoeg om te kunnen zien, maar het houdt je niet wakker. Voor mijn 3-jarige zoon hebben we de paddenstoel met zwart dakje en voor de babykamer hebben we nu de zilveren gekocht. Hij is wel op stroom, wij hebben hem boven op de klerenkast staan.
Heb zelf bij de action een soort ledlantaarntje gekocht. Niet groot, veel licht, zacht drukknopje! Word niet warm. Is geloof ik een campingartikel
Ik heb een softpal van philips. Als je hem smorgens oplaadt en dan savonds op het laadplateau zet met het knopje aan dan doet hij het smorgens nog gewoon. Hier staat hij op het nachtkastje naast zijn bed. Hij heeft ook een living colors kinderlamp van philips, deze zet hij ook vaak aan, maar zet ik zelf weer uit als ik naar bed ga.
Wij hebben ook dat spookje van de ikea. Hier steekt die in. Stond inderdaad op dat die op batterijen werkt maar geen idee waar ik die in moet duwen er is gewoon een kabel bij
Volgens mij heb ik die ook in huis (2 jaar geleden gehaald) voor de vakantie. Deze kunnen ook rood branden. Vooral op vakantie vinden ze een lampje waarmee ze rond kunnen lopen fijn, dan hoeven ze niet op zoek naar de lichtknopjes als ze naar de wc moeten.