Amersfoort en Harderwijk dus wel?! God bless me!! Dat zijn plaatsen die goed haalbaar zijn voor mij! Superbedankt dames! Ik ga deze week beide Zh bellen!
Hou er wel rekening mee dat wanneer je van ziekenhuis overstapt, dat waarschijnlijk alle onderzoeken opnieuw moeten en dat je van voren af aan begint. Ziekenhuizen nemen elkaars onderzoeken en uitslagen niet over. Dus grote kans dat je eerst weer bloedonderzoeken moet, echo's, zaadonderzoek, enz. Je zult waarschijnlijk niet meteen een recept voor de injecties krijgen en een planning voor de follikelmetingen. Dus misschien moet je daardoor een aantal ronden overslaan. Succes!
Amersfoort gebeld en daar gaan ze gewoon verder waar je was. Maar fm is daar ook in de ochtend..?!? Ik wilde Harderwijk bellen, maar had eerst nog gebeld voor mijn progesteron waarde (was ik lichtelijk vergeten). En nu blijk ik ineens een eisprong te hebben gehad! Zonder clomid! Zo bizar! Heb wel hevige buik en rugpijn gehad rond de jaarwisseling en daarna zere borsten maar nooit echt aandacht aan geschonken want 'dat kan toch niet'. wel dus! Ik ga uit van mijn nod op 15 jan. Dus ik wacht dit eerst maar weer ff af! Echt een bizarre wending!
Joepiedepoepie! Alles kan worden afgeblazen want ik heb een spontane ovulatie gekregen en het is gelukt: ik ben ZWANGER!!!!!