Positief sowiezo niet. Maar je kan wel je hele cyclus er een lijntje op plassen. Dit komt omdat er altijd een hoeveelheid lh in je urine aanwezig is. Alleen vlak voor je eisprong is dit heel veel, en dat zorgt voor een hele donkere tweede streep op je ovu test. Dan pas is ie positief. Bij de ovulatietesten zit ook een bijsluiter waar dit meestal wel in staat.
Ben ik weer... Natuurlijk eigenwijs weer getest. Tesjejezelf blijft een beetje vaag (zelfde ongeveer als gisteren), maar voor de zekerheid ook een clearblue gedaan en kijk eens!! Duidelijk toch? En deze is toch wel betrouwbaar, of niet?
Dank jullie wel!! Ik ben helemaal in shock haha! We hadden net bedacht dat het spontaan niet meer zou lukken... Ik vind het wel raar dat die testjezelf zo vaag blijft.
Ik heb niet echt ervaring met ovulatietesten, maar zou dit de goede kant uit gaan? Ik heb enkele weken ook al eens getest en toen had ik niet zo'n duidelijke streep als nu. Ik weet dat dit nog niet even donker is als de controlestreep, maar vindt het toch al redelijk duidelijk. Test is trouwens van testjezelf.nu
Een ovulatietest hoeft niet altijd mooi op te lopen zoals bij een zwangerschapstest. Je gaat richting je eisprong maar hij is nog lang niet positief. Dan moet hij even donker of donkerder zijn dan de teststreep. Nog even door testen dus. Succes!
Willen jullie even meekijken alstublieft. ik begin een beetje paranoïde te worden. Ik zit nu alweer op cd 16 en kan me eisprong niet vinden. Dit is de 1e maand dat ik werk met ovulatietesten. Heb ik überhaupt wel een eisprong. De onderste test is van vandaag en daarboven van gisteren het lijkt alsof die van gister heel donker is maar het is maar een dun streepje niet zoals die controle streep.
Ik hen een cyclus van 28 a 29 dagen en me eisprong op dag 18.. kan nog komen dus. als je t zeker wil weten zou je kunnen beginne met temperaturen dan weet je het zieke offie geweest is.
MamavanDaan, ik zie ook iets maar lijkt mij iets teveel naar links staan? Ik hoop voor je dat ik het mis heb en dat je mooie oplopende testen gaat krijgen in de aankomende dagen!
Zelf zie ik een licht streepje, na mijn mening te dun. Vanochtend test van action gedaan maar niet met de 1e ochtendurine. Die test was Omo wit. Ik wacht nog maar een paar dagen af.
Hallo allemaal. Ik heb een vraag over een zwangerschapstest. Ik heb er 3 gedaan en bij ze alle drie gebeurde het volgende: Er liep een soort roze 'waterval' over het test en controle gedeelte bij het controle gedeelte liet hij een streepje achter. Bij het test gedeelte bleef het gewoon één grote roze vlek. Bij ze alle drie gebeurde het precies hetzelfde. Na een tijdje (na de insteltijd volgens de fabriek) trok het langzaam weg en kwam er alleen 1 duidelijk streepje te staan op het controle gebied. Het waren casette testen van testjezelf.nl Weet iemand of dat positief betekend of negatief? Bij de bijsluiter stond dat elke verkleuring in het testvenster positief betekend. Is dat dan mijn antwoord? Ik hoop dat jullie me willen en kunnen helpen
heb je foto? klinkt alsof je te veel urine gebruikt hebt (waterval) maar toch is het normaal dat het venster volledig roze beslaat wanneer de urine door de test loopt. het duurd vaak even voordat dit wegtrekt. bij de 1 gebeurd dit sneller als bij de ander. een roze vlek in het testvenster is helaas toch echt negatief. er moet een duidelijk roze lijntje verschijnen net als de controle streep.. hoop dat je hier wat aan hebt