Ik ben even nieuwsgierig, Mijn man om 4.30 gaat om 6.30/ 7.00 de deur uit om te gaan werken en doet 3 keer per week 10 km hardlopen voor het werk de andere dagen is het 5.30 maar ligt dan vaak al wakker Ikzelf om 5.30 ben dan vaak al eerder wakker De kinderen tussen 6 en 7 uur, Om 8 uur moeten we de deur uit om naar school te gaan en dat minimale uur heb ik echt wel nodig om ze te wassen aan te kleden eten geven tanden poetsen en dat soort zaken. Ik hoorde laatst van ene moeder van schoool die staat om 7.45 op ik dacht echt
Zie jouw nickname Nee grapje, als ik naar werk moet om kwart voor 7, half 8 de deur uit en als ik vrij ben wanneer mijn zoon wakker wordt, vandaag half 9..
Hier ook 7.45, om 8.25-8.30 lopen we naar school. Redden we echt makkelijk eigenlijk. Zelf ben ik binnen 5 minuten klaar, kindjes kleden ondertussen zichzelf aan, ik maak brood klaar, ze komen beneden en ontbijten, ik maak de tussendoortjes klaar, daarna hun haren, tandenpoetsen en schoenen aan. Soms nog een klein filmpje kijken en 2x per week breng ik de jongste rond 8.15 nog naar het kinderdagverblijf.
Rond 6.15/30, ik ga om 7.30 weg. Vriend staat om 7.00/15 op en gaat om 8.10/15 de deur uit. Eerst dochter naar school brengen en dan de andere 2 naar kdv. Hij is om 9 op zijn werk. Wij zijn beide avondmensen, dus hebben hier heel veel moeite mee. Kinderen zijn ook standaard nog hartstikke moe als we ze wakker maken (in het weekend slapen ze meestal tot een uur of 9).
Op mijn werkdagen om 6:30 en dan 7.15 de deur uit. Dan hebben we gedoucht, aangekleed, dochter gegeten en ik een kofiie op. Ik hoor ook soms mensen die 1,5 of 2 uur nodig hebbe , dat begrijp ik niet. Op koude dagen gaan dochter en ik 's avonds douchen of in bad, we hebben allebei lang haar en een hekel aan een koud hoofd. Dan hebben we zelfs maar een half uur nodig. Alles staat/ligt klaar 's avonds. Kleding, (mijn) schooltas, brood, het is zo gedaan allemaal.
Ik heb echt tijd nodig sochtends Opstaan/douchen/haren/ontbijten Hond uitlaten Oudsten roepen douchen en aankleden jongste twee in badje Jongste aankleden haren kammen Naar beneden kinderen ontbijten en tandenpoetsen Tafel afruimen stofzuigen vaat wegwerken en tasjes pakken en schoenen en jassen aan Kleinste in de kinderwagen met fles Brinta En dan gaan we "eindelijk"
maar dan woon jij vlakbij school, deze moeder moet ook nog een kwartier in de auto zitten of op de fiets wat tijd betreft maakt het weinig uit voor haar, dan te bedenken dat zij altijd ook nog als 1 van de eerste is.... Ik doe iets verkeerd denk ik, nee ik moet ook nog 10 minuten lopen en heb een peuter die zelf wil lopen dus duurt nog wat langer,
Rond 6:15 en moet om 7:30 weg op werkdagen. Mijn man 5:45 en gaat om 6:30 weg. Helaas zijn we vaak al wakker door onze dochter rond 5:00, ook op vrije dagen
Zo he das knap... Dat red ik dus echt niet. Uur voor mezelf nodig, hooguit drie kwartier. En daarna alle kids uit bed trommelen, wassen, aankleden eten geven enz Alles kan nog zo klaar staan maat hier gaat ook veel tijd zitten (zeker 15 min ) in iedereen jas aantrekken en schoenen en naar de auto en daar iedereen in de gordels... zeker met een dametje wat alles perse zelf wil doen en bedenkt dat ze NU moet poepen als je net naar buiten wil gaan en meer van dat soort ongein
Als ik moet werken 6.30, en dan om 7.40 de deur uit. Als ik niet hoef te werken 7.00. En dan om 8.10 de deur uit. 3 kids, 2 schoolgaand. Op zaterdag is het 8.00 uur en zondag 'slaap' ik uit tot 9.00 (lig ik lekker te soezen met de jongste en vaak ook m'n oudste dochter.)
Ik moet wel zeggen dat ik die tijd om wakker te worden etc ook niet echt nodig heb. Zodra mijn wekker gaat spring ik er eigenlijk uit en ben dan binnen 5 minuten aangekleed en wel beneden.
Op de dagen dat ik vroege dienst heb om 06.00 uur. Als ik vrij ben of late dienst heb en ik verder nergens heen hoef, tussen 09.00- 10.00.