Ik vond Dave in het begin heel vals. Later met het refrein vond ik het wel mooi. Ik ga even op Marco letten was me niet opgevallen.
Ja dat heet topsalaris, zo apart, dan hoor je ineens hele andere dingen als de camera op je staat Daarna vergeet je ook snel dat je.iemand beloofd hebt verder te komen( Marco tegen Kim, kennen we dr nog) Wel leuk dat Ivar nu wat anders gaat doen. Dit wilde Anouk toch? Ik vind het niet mooi.maar ook niet slecht zoals de rest.
Ja idd, stoppelbaardje erbij voor de ruige look. Ikvind hem.zo nep geworden, ooit weggegaan bij een concert, was zo fake emotioneel.
Dat is vaak gewoon een deel vd show. Bruno Mars deed dat tijdens zijn Moonshine Jungle Tour ook tijdens WIWYM.. elke show weer ook tijdens de 2nd leg. Je moet er van houden. Ik vind het ook niks maar zou er niet voor weg lopen (iig niet bij Bruno😍 )
Ik hoop echt dat Maan wint. Vind haar heel leuk overkomen en vind echt dat zij veruit de beste is van allemaal.
Ik weet niet, maar of ik heb een hele andere smaak dan jullie of een betere tv ...wat een negativiteit.
Ik hoop dat Brace wint... hou van zijn genre vind zijn stem prachtig en gun het hem zo erg! En mocht Brace het niet worden dan hoop ik dat Maan wint, komt over als een leuke vrolijke meid!
Om heel eerlijk te zijn.. kon het me gisteren niet zo erg boeien. Ik weet niet waarom eigenlijk maar ik vond het saai ofzo.
The voice UK was vorig jaar super leuk. Nu andere jury is iets minder leuk maar jaaa mag de pret ook weer niet drukken.
Ze kijkt als een konijntje in de koplampen, verschrikt en met grote ogen Haar optreden vond ik overigens voor het eerst goed dit keer.
Ik was vorige week bij een uitzending en wat een verschil in wat je op tv hoort en live. Echt anders, grappig om te ervaren.
Denk dat het in de studio beter klinkt. Waarschijnlijk is het geluid afgestemd op de studio en niet op wat we thuis horen.