Ik ken ze maar had het blijkbaar verdrongen, wat een enge dingen zijn dat Ik kan me ook niet voorstellen dat je zoiets koopt..
Ik hou niet van rommelig in de zin van overal onnodige troep, denk dan aan post,folders, wasgoed, kinderspeelgoed etcetc En ja in een huis mag gespeeld worden maar het hoefd toch geen speelparadijs te worden. Zou helemaal kriegel worden van allemaal speelgoed door heel het huis.
Ik zag een keer dat mensen het woord 'muffin' in de vensterbank hadden staan naar buiten gericht. Ik snap daar niks van. Hou dan ook niet van die woorden, tekstborden en matching meubels die allen uit dezelfde serie komen.
Of je kamer vol met van die levensechte poppen, ik ken iemand die ze maakt, en heeft mij eentje kado gedaan na mijn miskraam...awkward, ligt nu in een hoek te verstoffen maar goed, ze zijn prachtig gemaakt, maar vind het op een of andere manier eng, deze mevrouw loopt er ook mee buiten in een buggy als reclame
Lamellen en tlbalken. hier ook een pakistaans gezin in de straat die inderdaad zowel tlbalken als lamellen hebben. ik houd ook niet van bonte kermis huizen!
Ik krijg de kriebels van overgestylde huizen, dat kan Riviera Maison zijn maar ook de vintage stijl. Er moet gewoon geleefd worden denk ik dan, zo'n tijdschriftenhuis vind ik niet leefbaar.
Huizen die propvol zijn, landelijk interieur. Aparte decoratie als enge poppen etc is ook echt niks voor mij. Ik vind het werk van interieurontwerper Eric Kuster prachtig!
Haha.. Hier een leren hoekbank, Tekstbord, wel een heel stoere hoor Steigerhout, wel eigen ontwerpen. Zo staat een steigerhouten speelhuis, in de woonkamer (peutertje is dol op) Maar icm met industriele elementen, is het toch een gezellig geheel. Baal enkel nog vd gordijnen.. Wat vind ik lelijk: witte muren, witte plavuizen, lamellen. Of woonkampstijl (heel veel bling, bling)
Haha wat ik echt lelijk vind is fossiel meubels met glazen platen, gouden accessoires en dan van die leren bankstellen met roezelkussens erbij. Hier meer fan van de landelijke warme stijl zoals riviera maison.
Hier een riviera maison huis maar er wordt echt wel geleefd hoor... het zijn maar spullen en die zijn vervangbaar Overdag als zoonlief aan het spelen is kan het niet in een tijdschrift maar zodra hij in bed ligt of op school is en ik de boel aan kant heb weer lekker wel. Dan kan ik echt genieten als de boel weer opgeruimd en fris is!
Wat ik heeeeel lelijk vind zijn van die huizen die eruit zien alsof de mensen die er wonen een hele catalogus hebben leeggekocht bij goossens wonen en slapen ofzo. Zo zielloos alsof mensen hun hele hebben en houwen in en keer bij elkaar hebben gekocht. Alsof ze daarvoor geen leven hadden. Die tekstborden zijn inderdaad ook wanstaltig, net als studiofoto's van de kinderen op canvas/ alu. Ik hou verder niet van van die huuuge boxsprings en van whitewash houten vloeren. Kunstkerstbomen en van die kant en klare ornamenten die dan zo pontificaal in huis staan. En natuurlijk huizen zonder boekenkasten.
Wat ik vreselijk vind is het roy donders/woonwagen stijltje En waar ik niet tegen kan is rommel. Tuurlijk er ligt bij mij ook wel eens een envelop op de eettafel of nog iets op het aanrechtblad, maar van die mensen dat als je er naar binnen zou kijken dat je denkt he die zijn thuis want het speelgoed ligt door het hele huis, er staan borden en/of glazen op tafel en die mensen zijn er dan niet. Kan me niet voorstellen dat je zo het huis uit gaat. Al zou ik even boodschappen gaan doen dan nog ruim ik eerst even een beetje op
Een steriel witte woning met van die kille witte plavuizen of woningen met nog hele ouderwetse meubelen. Zo'n eikenhouten tafel en stoelen. Al die borden met van die hysterische teksten van Home is where the love is (kots kots) Ik ben nog nooit een bord tegengekomen die bij ons past. Broer en zus (pubers) vechten elkaar de tent uit en joh joh dat is even gezellig
Haha, nou ja tegenwoordig heb ik gewoon zoiets van, ook al ruim ik het op, 2 minuten later is het toch weer een troep. En dan met name als het om speelgoed gaat. Rommel vind ik zelf ook niet fijn, daarom beperk ik het aantal speelgoed in de woonkamer wel.
Ik ben ook niet blij met onze inrichtin maar man en ik hebben een tegenovergestelde smaak. Dan moet je toch een compromis sluiten helaas.
Ik vind veel interieuren niet mijn ding maar niet meteen lelijk. Maar wat ik echt niet mooi vind zijn schilderijen die bijna tegen het plafond hangen i.p.v. Op ooghoogte. Vitrinekast met troep er in 1 muur een kleur en de rest wit, doe dan 2 muren een kleur, of liever nog allevier in een lichtere tint of alle muren wit En ik hou niet zo van woonkamers met meubels die in 1 koop bij dezelfde winkel gekocht zijn, maar dat noem ik niet meter echt lelijk