Toen ik begon met testen was de test een week omo wit , vervolgens krijg ik dit rijtje op de foto... Absoluut nog geen positieve denk ik dan. Maar sinds gister loopt hij af en sinds vandaag is hij weer omo wit. De avond van de 24ste kreeg ik gigantische steken in mn buik en heb daarvoor zelfs pracetamol moeten nemen. Kan ik er nu van uit gaan dat ik mijn piek gemist heb of dat hij helemaal niet is geweest?
Cyclus is als het goed is tussen de 34 dagen en de 38 dagen. En zit nu op dag 23. Op de 23 en de 24ste had ik een beetje vruchtbaarslijm en had ik een gigantisch hoog libido. Nu heb ik weer gewone afscheiding en mn libido is weer lager.
Hoe zag je test er vandaag uit dan? Dan denk ik dat je die van de 24ste als (bijna) positief kan beschouwen. Waarschijnlijk als je in de avond nog n x had getest was hij nog duidelijker geweest. Suc6 met afwachten!
Oh haha, die onderste is van vandaag wat stom, verkeerde datum geschreven. Gister was ie net zo wit als deze onderste van vandaag, ben die helemaal vergeten in te plakken. Stom. Thanks voor je reactie
Het zou kunnen dat je net je piek hebt gemist tussen 24 en 25 in misschien als je inderdaad in de avond nog had getest dat hij donkerder was.