Nou ik dacht dat t hier na een week wel over was maar voel me na vandaag toch weer flink beroerd! 😞
Hier liggen we al twee weken plat. Manlief begon verleden week dinsdag en is tot donderdag thuisgebleven van het werk. Ik begon die zaterdag ook met koorts en duizelig en gewoon gaar. Zondag begon de oudste met koorts en gammel. En maandag de jongste tot woensdag, met dezelfde klachten. De oudste kreeg alleen donderdagmiddag weer koorts, en heeft nu een ontstoken oor. Ik heb sinds donderdag weer koorts en heb een ontstoken oor en de jongste is sinds vandaag weer ziek. Gaat helemaal geweldig hier!
Hier ook grieperig. Geen fijne combi. Pril zwanger wat heel veel stress met zich mee brengt, kwaaltjes, griep en slecht slapen..
Thanxxxx, ik wordt er eerlijk gezegd zelf erg moedeloos van. En verdrietig, arm kind Als het woensdag niet weg is ga ik maar weer naar de huisarts....
Sterkte allemaal! *even afkloppen* gaat nu goed hier. Ben vanaf de herfstvakantie t/m oud en nieuw ziek geweest best een lange ook en niet een beetje ook. Ik las dat er een flinke griepepidemie heerst in NL en 'vooral' in Overijssel.
Ik ben ook benieuwd wanneer het weer onze kant uit komt. Mijn oma is gisterenavond afgevoerd tijdens een familie-etentje, ze kwam niet verder dan de wc. 2 weken geleden lag ze nog in het ziekenhuis dus er werd nu een ambulance bijgehaald, bleek het uiteindelijk toch om een buikvirus te gaan.
Meld zich in eigen topic. Heb verhoging 38.3. Hopelijk eendags griepje. Dochter knapt op heeft praatjes zat.
Onze man van 4 werd ineens gisteren niet lekker wilde op de bank met een deken. Hij sliep binnen 5 minuten en zweten! Uurtje geslapen en toen hij wakker werd moest hij overgeven. Lekker in het grote bed gelegd en bij ons geslapen vannacht. Hij had tegen de 41 graden koorts, schokken met z'n lichaam en gloeiend heet, hij heeft ook hoofdpijn. Ook was hij tijdens het " slapen" heel erg aan het ijlen. Hij ligt vandaag al de hele dag bij mij in bed slapen slapen slapen. De koorts is iets gezakt maar hij blijft ijlen. Elke keer maken we hem wakker om hem wat te laten drinken, maar hij is heel wazig, hij hallucineerd zelfs. Best griezelig om te zien, hij heeft zo' n rare uitdrukking op z'n gezicht. Maar koorts is gezakt en hij drinkt goed. Hopelijk voelt hij zich morgen wat beter..
Wat een irritante rukgriep is dit zeg!! :x Ik ben nu een paar dagen koortsvrij maar die hoest blijft hangen en ik heb gewoon NUL energie. Alles is me te veel en het enige wat ik eigenlijk doe is activiteit(je)-half uur op apegapen liggen en bijkomen-activiteit-bijkomen-activiteit-bijkomen-bijkomen-bijkomen. Heel irritant en ik zie nu al op tegen morgenmiddag als ik de dames met de fiets van school moet halen. Volgens mij lig ik na 200 meter in de bosjes.
Misschien vragen of er een kweekje genomen kan worden? Dit klinkt hardnekkig. Arm kind inderdaad En ook zwaar voor jou.
hier ook wat ziekerig. Dochter begon vrijdag met koorts. Gisteren mijn zoon en ik vannacht. Verkouden, koortsig, diarree en hangerig. En dan is hij ook nog jarig deze week, hopelijk is het snel over allemaal. Beterschap voor de zieken!
Als hij woensdag nog ziek is, ga ik niet meer weg voor er iets is gedaan of afgesproken Griep amehoela
Zoontje heeft vanmorgen vanuit het niets zijn hele ontbijt over de bank uitgespuugd.... en heeft vervolgens de rest van de dag op de schoon geschrobde bank onder een dekentje geslapen. Slapjes en koorts. Het is gewoon raar, want hij is eigenlijk nog nooit echt ziek geweest. Ben benieuwd hoe lang het hier gaat duren.
Heel herkenbaar die hoest , ik heb er ook mee gezetten na de griep en koorts bleef de hoest hier ook hangen. Drie week heb ik er last van gehad ongeveer , tweede week werd ik gek van de hoest . Ben ik naar de dokter gegaan mocht met moeite komen. Heb antibiotica en codeïne gekregen en ben er gelukkig van af . Alleen onder mijn borst af en toe nog gevoelig , ribben gekneusd gehad denk k door het hoesten. Lopen en fietsen ging hier ook met veel moeite. Zware griep geweest hier lang geleden, hopen dat het nu nooit weer komt of weer zo lang duurt. We zijn er samen eerst weer vanaf . Beterschap voor de geen die er nog last van heeft .
Hier is de oudste geveld, vanmorgen nog niks loos, lekker gespeeld, vanmiddag nog samen pannenkoeken gebakken en later op de middag uit t niets tegen de 40 graden koorts en een keer overgegeven. Om 18:00 wilde hij naar bed en ik hoor m regelmatig flink hoesten. Woensdag heeft hij afscheid op de psz, hopelijk is hij dan toch weer beter!
Hier begon mijn dochter afgelopen maandag met koorts en spugen woensdag ging het weer goed. En vandaag weer 40 graden koorts
Ben met mijn dochter snotverkouden geweest en heel erg hoesten daarbij. We lopen sinds december al wel een beetje te kwakkelen daarmee en het is nog steeds niet over. Wel iets minder geworden. Echte griep is het gelukkig niet. Dat heb ik in december 2014 gehad.
Hier op school was vorige week in 1 kleuterklas nog maar 1 kindje op school en in een andere kleuterklas nog maar 4. De rest allemaal ziek. Lig nu zelf ook geveld, samen met de twee jongsten. Man en oudste twee gelukkig nog overeind voor wat helpende handen. Hopelijk verwisselen we straks niet van rol