Foliumzuur of multivitamines?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Annemiek125, 1 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    Het ik kies bewust logo is kolder.

    Synthetisch is absoluut minder goed voor je dan natuurlijk. En je neemt er wel exht minder van op. Maar die disxussie wil ik hier niet verder voeren, je kunt er zelf een onderzoek naar starten of kijken op moxja.nl
     
  2. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw

    Dit is de link: VITALS Elke dag mama | Online DA Drogisterij Ritskes


    Foto toevoegen lukt even niet helaas. Hoop dat ie het doet!
     
  3. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

  4. Kersje7

    Kersje7 Niet meer actief

    Hoeveel gevallen in dit kader zijn hiervan bekent? Neem idd het hele inentingen verhaal (nu weer 'hot' door zika virus), maar bijv ook het keurmerk voor autostoeltjes. Waaruit sommige tests blijkt dat bepaalde goedgekeurde stoeltjes ronduit gevaarlijk zijn.

    De site moxja.nl is heel helder en duidelijk en bovendien niet gelinkt aan een bepaald merk, dus ook niet bevooroordeeld om daarvoor reclame te maken.
     
  5. jezzebel88

    jezzebel88 Fanatiek lid

    23 jul 2014
    1.531
    83
    48
    Vrouw
    Beide... ik zou losse foliumzuur slikken en een multi speciaal voor rondom de zwangerschap. Ik heb zelf gekozen voor davitamon compleet mama plus en een foliumzuur 0,4 want in alleen een zwanger multi zit vaak ook foliumzuur 0,4 maar dat is niet voldoende... ze adviseren tussen de 0,6 en 0,8 te slikken per dag.
     
  6. Annemiek125

    Annemiek125 Niet meer actief


    Echt waar? zo veel? Kan dat dan geen kwaad? Ik dacht 0,4 of 0,5 foliumzuur per dag, althans dat was paar jaar geleden zo. :)
     
  7. jezzebel88

    jezzebel88 Fanatiek lid

    23 jul 2014
    1.531
    83
    48
    Vrouw
    Nee is niet heel veel hoor ik slik mijn hele zwangerschap 0,8 en mijn waardes zijn keurig. De verhoging van de waarde is omdat een studie op het LUMC heeft aangetoond dat met de dosering van 0,6 - 0,8 per dag, de kans op een kind met autisme geminimaliseerd word.
     
  8. DitBenIk

    DitBenIk Fanatiek lid

    :$ Wat een geld voor 60 pilletjes... maar als het echt zo veel beter is, dan is het wellicht de moeite om het te proberen. Thx voor de tips meiden!
     
  9. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw

    Ja het is ''best'' duur idd.................... Maar ze zeggen toch altijd dat de kwaliteit de prijs waard is? Hou me daar maar aan vast o.a. :p
    Maar goed en aan de andere kant, alle andere vitamines zijn ook zeker niet goedkoop! Het eerste geld ben je sowieso al kwijt!
     
  10. water27

    water27 Fanatiek lid

    11 jan 2013
    2.733
    189
    63
    Thnx dames, ik heb vitals elke dag mama ook besteld
     
  11. Zoesje

    Zoesje Fanatiek lid

    21 okt 2015
    1.241
    25
    38
    Vrouw

    Yey :) ik ook haha! Ben benieuwd :D
     

Deel Deze Pagina