Ovulatie en temperatuur deel 4

Discussion in 'Temperatuurkaartjes' started by mamalap, Nov 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,973
    15,606
    113
    Nabij Utrecht
    Julia!! Wat een knapperd!!! Kan me voorstellen dat jullie nu heerlijk aan het genieten zijn.
    Hopelijk voel je je ook snel lichamelijk weer beter!!
     
  2. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,973
    15,606
    113
    Nabij Utrecht
    Goldfishie, hoe is je ivf gesprek gegaan vandaag???
     
  3. Julias

    Julias Fanatiek lid

    Mar 20, 2015
    2,546
    1,868
    113
    Wauw wat een mooi meisje! Gefeliciteerd met haar!
    Jij dus ook al geen fijne ervaring! Balen meid dat het zo is gelopen en dat de toekomst wordt bepaald voor jullie.

    Ik heb vandaag weer controle van de vk gehad en voor de 2e keer mijn verhaal verteld. Deze keer tranen met tuiten en al typend komen ze weer op..... Goed om er over te praten en als advies meegekregen om niet de 6 weken controle af te wachten in het ziekenhuis, maar al snel een afspraak te maken om het een plekje te kunnen gaan geven. Ik vrees dat ik dat sowieso nog niet kan zolang mijn arm en vingers nog doof voelen en hechtingen nog gevoelig zijn.
     
  4. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Julia gefeliciteerd wat een prachtig plaatje :D wel jammer dat de KS zo gelopen is :(

    Hier is het echt longontsteking geweest wat dus resulteerde in die klaplong. Geen griep gehad.
    Ik lig nu nog wel ff in zkh sowieso tot maandag. Tevens heeft longarts overlegd met gynaecoloog omdat bevalling al redelijk op handen is. Ze geven medische indicatie mag absoluut niet thuis bevallen, maar of het zelfs KS word dat hoor ik allemaal nog.
     
  5. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Gefeliciteerd julia!!!


    Mamalap, gisteren was het al op het nieuwsbdat er veel heftige longontstekingen zijn, vooral veel jonge mensen!
    Sterkte!
    Madelie ook sterkte!
     
  6. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    Aug 14, 2015
    3,160
    570
    113
    Wat een prachtig meisje Julia!!

    Ik moest ff goed zoeken maar ik vond dat schema wat de gyn me liet zien, het is al slechte kwaliteit dus weet niet wat er over blijft na het plaatsen.
     
  7. Dracaena

    Dracaena Fanatiek lid

    Dec 27, 2014
    1,462
    187
    63
    NULL
    NULL
    Julia wat een knapperd! Jammer dat het zo moest gaan. Gelukkig kun je nu al wat meer genieten!

    Hier een vermoeiende dag. Op uitleg geweest bij de adviseur en we moesten ineens de lening voor de auto geheel afbetalen en de creditcard opzeggen ivm de NHG . Eigen middelen moest ook omhoog omdat de regels voor de kosten koper zijn aangepast. Dus puntje bij paaltje hebben we straks geen reserves meer over :(
     
  8. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Zeker heftige longontstekingen. Mijn zwager ligt kritiek op dit moment a.g.v. dubbele longontsteking door griep. Het is vreselijk.

    Mamalap hopelijk mag je maandag naar huis!
     
  9. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Wat een dotje zeg!!
     
  10. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Zal morgen eens temperaturen. Zou het niet weten.
     
  11. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,973
    15,606
    113
    Nabij Utrecht
    Mamalap, hopelijk knap je snel op en mag je maandag lekker gezond en wel naar huis toe! Dikke knuffel!!

    Dracaena, wat balen dat het financieel niet gaat zoals jullie hoopte en hierdoor jullie reserves op raken :(
    Ik duim dat het toch allemaal gaat lukken zonder nog meer tegenslagen!!

    Madelie en Monique, hoe gaat ie bij jullie meiden??

    Hier gaat het prima. R. blijkt ook het lekkerste te kunnen slapen op zijn buik (net als mijn andere kids) dus als hij in de box slaapt, mag hij lekker op zijn buik slapen van mij.
    De nachten slaapt hij nog het liefst bovenop mijn buik of in mijn armen. Uiteraard begint hij de nacht in zijn wiegje, maar vaak ligt hij halverwege de nacht toch bij mij ;)
    Zometeen komt het consultatiebureau voor de intake en gaan ze hem ook wegen. Het zal mij benieuwen hoe zwaar/licht hij nu is :D
     
  12. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    Aug 14, 2015
    3,160
    570
    113
    Goedemorgen lieve meiden,

    Ik lig in het zkh. Vannacht met spoed heen gegaan, enorme buikpijn. Gelijk weer bloedgeprikt en het was 1200 nogwat dus het is een bbz. Gelijk een echo gemaak en geen interne bloedingen dus het kon dacht ze wel behandelen met medicatie (soort chemo kuur) maar ze is net geweest ik wordt zometeen toch met spoed geopereerd. Gaat nu allemaal een btje snel en verwarrend. Probeer jullie op de hoogte te houden.
     
  13. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    Apr 15, 2011
    54,973
    15,606
    113
    Nabij Utrecht
    Jee monique!! Wat heftig allemaal!! Heel veel sterkte!
     
  14. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    Aug 14, 2015
    3,160
    570
    113
    Bedankt meid! Zit nu te wachten. Heb echt super dorst al vanaf 12 u niet gegeten en gedronken.
     
  15. water27

    water27 Fanatiek lid

    Jan 11, 2013
    2,733
    189
    63
    Sterkte Monique!!
     
  16. Monique93

    Monique93 Fanatiek lid

    Aug 14, 2015
    3,160
    570
    113
    Ik lig op de kraamafdeling een paar babys geboren vannacht. Super fijne geluidjes overal maar ook wel een btje moeilijk.
     
  17. mamalap

    mamalap Niet meer actief

    Jeejtje Monique wat ongelooflijk balen :( hopelijk kunnen ze de eileider beetje sparen. Knuffel meid.

    Rogijuli ben benieuwd naar de groei! Ik krijg vandaag ook weer ctg, zo heb je ze nooit en vanmiddag word al de 4e keer haha.
    Hier is de drain eruit, moet sowieso tot maandag blijven ter controle observatie dus ook elke dag ctg.
    Nou ik heb nu zoiets liever 2 dagen teveel hier dan te weinig.
     
  18. Goldfishie

    Goldfishie Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,331
    25
    48
    Monique: ik vind dit zo erg voor je... :(
    Hou je sterk en zorg goed voor jezelf! Dikke knuffel!

    Madelie: hoe gaat het met jou?
     
  19. Goldfishie

    Goldfishie Fanatiek lid

    Jun 2, 2013
    4,331
    25
    48
    Gesprek ging eigenlijk heel kortaf. De gyn zei dat ze het over ivf ging hebben en vroeg of we al vragen hadden. Ik haalde mijn lijstje erbij en vertelde dat we die vragen hadden gemaakt nav de infofolder. Toen zei ze dat het goed was dat we de folder al hadden en dat ze die niet meer hoefde te bespreken. Wij vertelde dat we al naar de infoavond waren geweest en dat die al heel duidelijk was met de presentatie met foto's en fimpjes. Toen pakte ze een map erbij met formulieren en deze ging ze doornemen. Eerst vertelde ze dat we moesten bloedprikken zodat die gegevens meegenomen worden als je gaat starten met ivf. Daarna kreeg ik een recept voor de pil en legde toen heel kort het schema uit, wat ik net hierboven al schreef. Daarna over toestemming geven voor het lab voor spoedicsi, toestemming geven over overgebleven eicellen die niet bevrucht zijn of niet doorgedeeld zijn of niet goed uit de vriezer komen of die mogen worden gebruikt voor de wetenschap. En daarna nog een formulier over wat te doen met goede bevruchte eicellen als je zwanger bent. Daar zat nog een boekje bij en de gyn zei dat we alles thuis maar moesten doorlezen. En daarna zei ze opeens, je hebt nu nog maar 5 minuten om vragen te stellen... :$:(
    We zijn uiteindelijk nog net niet eens een half uur binnen geweest...

    Ik mocht ook alleen mijn allerbelangrijkste vragen stellen. Maar drie vragen kunnen stellen en toen moesten we bij de assistente een nieuwe afspraak maken voor over drie weken om dan mijn vragen te kunnen bespreken. Helaas zat alles vol, dus nu afspraak over 4 weken gemaakt. Tegen die tijd zit ik net weer (hopelijk) in een nieuwe cyclus en ben dan al met de pil gestart.

    Ik weet dus nu nog niets over ons persoonlijk schema en planning. Het zou zo kunnen zijn dat ik in april ga starten met stimuleren, maar kan ook pas in mei zijn. Dat weet ik dus pas over een maand. Ik wist wel dat er een kans was dat we niet gelijk mochten starten, maar toch best wel verdrietig over geworden. Wij hebben voor ons gevoel al zoveel tijd weggegooid in de afgelopen drie jaar en wilden graag door. Maar nu dus eerst de volgende afspraak over een maand afwachten en dan hopen we eindelijk te horen wanneer we mogen starten. Had zo gehoopt dat we dat gisteren zouden horen en dan is het best een teleurstelling als je weer een maand moet wachten en dan nog een pil maand erachteraan. Ik had hier op zp gelezen dat niet ieder ziekenhuis die pilmaand doet, maar de gyn was vastbesloten.
     
  20. Madelie

    Madelie VIP lid

    Jun 14, 2014
    11,473
    8,734
    113
    Jeetje Monique wat schrikken.
    Heel veel sterkte. Ik hoop dat je eileider bepaard blijft.
     

Share This Page