16 t/m 31 augustus 2016 mama's

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Love1990, Dec 10, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Magnolia83

    Magnolia83 Fanatiek lid

    Jun 12, 2014
    2,007
    1
    36
    Ik ben in het wkz geweest voor de nekplooimeting. De echoscopiste was geweldig maar verder vond ik de sfeer daar totaal niet prettig. Niet te vergelijken met Alnatal in het St antonius. Maar misschien had ik net een slechte dag te pakken hoor. :) en qua verkeer is het ook niet handig. Dan rijdt het voor ons lekkerder Door naar Nieuwegein dan naar de Uithof.
     
  2. Magnolia83

    Magnolia83 Fanatiek lid

    Jun 12, 2014
    2,007
    1
    36
    Ze was een sterrenkijker van negen pond. Het paste gewoon niet. Dus hebben ze een flinke knip gezet en haar idd met de pomp gehaald. Helaas daardoor een totaalruptuur opgelopen. Eigenlijk had ze met een keizersnede gehaald moeten worden maar er was geen tijd meer voor omdat haar hartslag bij elke wee wegviel. Ze had apgar 4. 5 en toen 7. Een ingeklapte long en veel vocht in haar longen. En natuurlijk knallende koppijn van de vacuüm. Gelukkig was ze er na de eerste nacht eigenlijk alweer helemaal bij. Toch moesten we drie nachten blijven voor we naar huis mochten en lag zij niet bij mij. Dat was heel erg zwaar.
     
  3. Afkes 10tal

    Afkes 10tal Fanatiek lid

    Mar 4, 2013
    1,352
    737
    113
    Wow Magnolia, wat een verhaal. Fijn dat je dochter zich weer wat beter gaat voelen!
    Lisil ook zo'n snelle bevaller. Ik heb er iets langer over gedaan, maar ben wel bang dat een 2de nog sneller gaat. We gaan het zien.

    Wat een prachtige echofoto's weer voorbij zien komen! Gefeliciteerd allemaal. Fijn zulk goed nieuws.

    Ik ben zo moe dieptepunt is de 10 weken toch? Zal vast beter worden. Werk 4 dagen en merk dat ik op het einde van de dag echt last heb van bandenpijn.
     
  4. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0

    Klopt ook hoor hihi wkz is meer medisch en alnatal is een echt geboortecentra dus das heel anders
     
  5. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0

    Zo jeetje das me nogal n bevalling zeg pfff hopelijk gaat t bij deze n stuk gemakkelijker
     
  6. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    Nov 25, 2014
    2,068
    0
    0
    huismama
    Heftig Magnolia!!

    En ik lees nog meer snelle bevallingen! Hier ging het beide keren ook heel vlot. Bij V. werd ik om 7 uur wakker met een eerste wee en om half 11 volledige ontsluiting. Persen duurde alleen een uur, ondanks dat ze maar 5 pond was met een klein hoofdje whaha

    Bij D* is de bevalling opgewekt. Donderdagavond meds geslikt en vrijdagochtend werd ik om 7 uur weer wakker met de eerste wee. Toen had ik om 12 uur volledige ontsluiting, maar ik mocht pas om half 2 persen omdat ze volledig tegen de opening moest liggen (omdat ze zelf niet kon meewerken). Na 2x persen was ze er toen uit.
    Als ze geleefd had was de bevalling waarschijnlijk nog sneller gegaan dus ben benieuwd hoe snel deze zal gaan. Bij de eerste wee ga ik meteen naar het zkh :p
     
  7. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    Oct 21, 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Hier een bevalling 'volgens het boekje' althans dat zeiden ze in het ziekenhuis ;)
    De gehele bevalling duurde vanaf de eerste echte wee tot nageboorte 9 uur waarvan 15 minuten persen. En, drumroll.... geen enkele hechting!
    Ik hoop heel erg dat het ditmaal weer zo voorspoedig mag gaan!
     
  8. SunFlower85

    SunFlower85 Bekend lid

    Jan 27, 2012
    961
    0
    0
    Goedemorgen dames.

    Bevallingen! Wil er voorlopig nog niey aan denken hoor.
    Hier gisteren een drukke dag gehad voor de verjaardag van mn dochter. Ni zitten we allebei brak op de bank.

    Heb eigenlijk sinds gisteren niet zo veel kwaaltjes meer wn maak me dan toch weer zorgen.
    Ik heb wel een angelsound maar durf niet want ben bang dat ik niks vind en nog meer in paniek raak..

    Nog meer bij wie het iets afgenomen is?
     
  9. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0
    Vanmorgen weer de angelsound erbij gepakt en ik vond de kleine nu zo snel hihi dinsdag de termijn echo heb er nu al zin in
     
  10. smurfin29

    smurfin29 Fanatiek lid

    Apr 13, 2012
    1,071
    0
    0
    Leiden
    bij D. bevalling ingeleid, vanaf half 8 2x een opwek pil gehad en vanaf 13:30 om de minuut weeen, was verschrikkelijk, om 19:15 mocht ik persen om 19:37 was hij er blij dat dat heel vlot ging. Daarna 3 uur gelegen met D. op mijn borst zonder dat ik ook maar wist of alles goed was om te wachten tot ik gehecht werd, echt verschrikkelijk. dat gaat me nu niet nog een keer gebeuren. ga nu naar een ziekenhuis met veel leerlingen, liever veel leerlingen dat dat ze steeds weglopen tijdens je bevalling en je moet stoppen met persen omdat ze op de gang wat moeten bespreken. dus dames sta op je strepen...
    in week 35 ga ik met vk een plan maken want ook zij vond het niet normaal hoe het gegaan is.
    ook had hij een apgar score van 8/10 wat niet klopt met de diagnose die hun nu heeft pvl/ cerebrale parese, een kind met deze score heeft geen zuurstof tekort gehad in de buik, maar dat is dus wel het geval. dus ergens is er iets mis gegaan.. verder niets te klagen :)

    hier een stuk minder misselijk, daar ben ik wel blij mee, maak me er ook niet druk om, wel nog steeds erg vermoeiend en zie sterretjes als ik op sta, denk door me bloeddruk die 100/60 was.
     
  11. Daisykesie

    Daisykesie Fanatiek lid

    Nov 25, 2014
    2,068
    0
    0
    huismama
    Hier ook iets minder symptomen...is altijd eng he? Buik lijkt dan ineens platter, minder snel misselijk. Maar wel nog steeds heel moe.
     
  12. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    Aug 25, 2013
    1,916
    0
    0
    Heb eigenlijk wel zin in de bevalling haha!

    Bij M kreeg in laat in de middag krampen mja ik was pas 32.5 dus geen flauw idee. Wel regelmatig vocht verlies wat roze slijm werd en toen de vk maar gebeld. En toen braken mijn vliezen deels. Ik denk dat het een uurtje of 8 was. Ml was niet thuis. Vk heeft de ambu gebeld omdat ze nog niet ingedaald was en ml is naar het ziekenhuis gekomen. Daar weeën remmers en longrijpingsprikken gehad. Maar die remmers hielpen niet. Om 3 uur s nachts had ik 3cm, Rond 4 uur s nachts heel veel pijnlijke weeën en braken mijn vliezen helemaal half 5 had ik 10 cm ontsluiting en 8 min later was ze er al. Geboren met 32.6 met een apgarscore van 9 en een 10. Ze mocht 15 min bij me liggen waarna ze werd mee genomen naar de neonatologie. Toen moest de placenta er nog uit en twee kleine hechtingen erin ml was met dl mee. Rond half 11 mocht ik buidelen echt heerlijk. Toen naar de afdeling en begonnen met kolven. Hoop nu echt zo hard dat ik de 37 weken haal. Lekker met verlof kan en een normale kraamtijd mag beleven...
     
  13. SunFlower85

    SunFlower85 Bekend lid

    Jan 27, 2012
    961
    0
    0
    Daisykessy idd.. Ik ben ook nog wel erg moe.. Nu maar even middagdutje 😉
     
  14. mimi1988

    mimi1988 VIP lid

    Apr 7, 2015
    6,946
    4,154
    113
    Hallo lieve dames!
    In december mocht ik hier ook mee kletsen en heb ik veel steun aan jullie gehad toen ik een miskraam kreeg.
    Ik kan jullie melden dat ik mijn cyclus daarna weer meteen zwanger ben. Mijn ei heeft even op zich laten wachten, maar afgelopen week op 10 dpo al een duidelijke lijn, 12 dpo nog duidelijker en gisteren op 13 dpo zei de cb dat ik 2-3 weken ben. Ik heb mijzelf maar op 4 weken gezet gisteren.
    De vorige ronde had ik meer kwalen en lichtere testen.. Heb nu weinig klachten en veel mooiere testen. Ook voelt het veel beter dan de vorige keer. Toen dacht ik: dit kan wel eens fout gaan. En nu denk ik: in oktober ons kindje vasthouden!

    Ik hoop dat alles goed gaat met jullie en zag helaas dat er na mij nog een aantal gevolgd zijn met een miskraam. Wat jammer!

    Liefs Mimi
     
  15. meissie86

    meissie86 Fanatiek lid

    Aug 25, 2013
    1,916
    0
    0
    Gefeliciteerd meis!! Wat leuk dat je het even laat weten! Geniet van je zwangerschap!
     
  16. HP12

    HP12 Actief lid

    Sep 17, 2015
    388
    0
    0
    Ik blijf het toch bijzonder vinden om al die bevallingsverhalen te lezen. Mijn zoontje lag in stuit en zat als een soort Boeddha in mijn buik. Hij is met een geplande keizersnede gehaald. Ik ben benieuwd hoe deze aan het eind zal liggen. Bij hoofdligging wil ik het graag gewoon proberen (mag kiezen), anders wordt het weer een ks. Gelukkig bestaat er nu de gentle sectio in ons ziekenhuis als dat zo zou zijn, want ik vond het zo vreselijk om daar maar te liggen wachten tot ik eindelijk echt mijn kind vast mocht houden.
     
  17. HP12

    HP12 Actief lid

    Sep 17, 2015
    388
    0
    0
    Mimi1988, gefeliciteerd! Ik duim voor een goede zwangerschap voor jullie!
     
  18. Lisil

    Lisil VIP lid

    Apr 19, 2009
    9,313
    0
    0

    Wow wat een mooi nieuws breng je zeg gefeliciteerd
     
  19. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    Oct 21, 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Gefeliciteerd Mimi! Wat fijn dat het zo snel weer raak is en leuk dat je even langskomt om het te vertellen! Ik wens je een hele voorspoedige zwangerschap toe!
     
  20. ElisabethD

    ElisabethD Actief lid

    Oct 21, 2015
    493
    53
    28
    Randstad
    Wat een bijzondere bevalingsverhalen allemaal zeg. Zo zie je maar elke bevalling is anders! Hier nemen de kwalen ook wat af heb ik het idee. Ook wel prima want morgen ben ik alweer 12 weken zwanger!
     

Share This Page