Naar oudenbosch, en nee geen navelstreng nagekeken. Heb geen andere geslachtsecho meegekregen maar ben zelf niet overtuigd van jongens. Ik snap wat ze ziet maar mijn schoonmoeder zei dat zo vroeg de clitoris ook zo kan zijn. Zie bij andere dames al echt een raketje. Je kent mijn nub en hier 7 die meisjes zeiden maar ook op een internationaal forum 6, en kan mijn moedergevoel zo mis zitten? Bij mijn dochter + wist ik ook zeker dat het een meis was.
Maar ok zeggen 1 eiig maar zijn er twee recht naast elkaar terug geplaatst dus al zegt het Zh dat, ook daar niet van overtuigd.
Hoe kan het eeneiig zijn als er 2 embryo's zijn teruggeplaatst? Het kan wel dat er 1 embryo is doorgedeeld en is gaan splitsen en dit dus de eeneiige tweeling is. Maar dan zou het andere embryo het hebben begeven. Ze delen wel 1 vruchtzak toch? Overigens, een opgezette clitoris ziet er veelal iets anders uit. Ik zou zeggen: overtuigd van een jongen, nee ben ik absoluut niet, maar heb geen bewegend beeld gezien. Maar overtuigd van een meisje? Nee dat ook absoluut niet. Vindt het een bijzonder lastige! Ik had met 13+2 een echo en daarop zag je een duidelijke raket . Alhoewel, ik dag het geslacht al voordat de echoscopiste het zag hahahaha.
Ze hebben een eigen vruchtzak, maar delen een placenta. Bij 2 eiig zouden ze een scheiding moeten zien, dat heb ik niet. Maar wat als ze recht naast elkaar genesteld zijn?! Kan het dan 1 eiig lijken.. Wel jongenskleren gekocht vandaag dus graag minimaal 1 knul.
Nee, dan zou je vooralsnog een splitsing moeten zien . Ik ga ook uit van jongens meis. Maar ze hadden wel een duidelijker echo mogen meegeven.
Ben nu omgeschakeld naar knullen dus hoop het, de kleertjes zijn zooo schattig die we hebben gekocht. Ik weet met de 9 maanden beurs de uitslag (en dus ook het geslacht 100%) van de vruchtwaterpunctie dus kan dan los.
Mijn dochter had een zeldzame (12 kids wereldwijd) afwijking, nipt is alleen trisomie en bij een 1 eiige tweeling kunnen ze het niet afzonderlijk bekijken met een nipt of vlokkentest dus vandaar. Alleen het gevoel dat het nu goed is.. Bij mijn meisje altijd onrustig gevoeld. Deze twee worden gewoon mijn ukjes. Overigens jij ook heftig in je onderschrift. Hij heeft je het mooiste gegeven, twee meiden en straks je knulletje.
Nee dit is geen potty shot. Een potty shot is een gb bepaling waarbij men van onderen af tussen de benen kijkt. Alsof je op een camera gaat zitten. Dit is gewoon een echo zonder geslacht .
@Babi oh hihi ik moest gister onverwachts naar het ziekenhuis , toen heeft ze uitwendig en inwendig gekeken met het echo apparaat toen vroeg ze of we wisten wat het werd , toen zei ik nee nog niet toen zei ze wil je dat ik even kijk met de inwendige echo echt super mooi beeld.Toen zei ze het wordt een meisje;hihi je had de nub trouwens goed !! Bedankt nog in ieder geval. X x
Wat denken jullie hiervan? Vanmorgen met 14+4 geslachtsbepalingsecho gehad...echoscopiste zei dat we een meisje krijgen.
Er is trouwens onder ons kindje nog een vlies waar wat heeeel kleins in lijkt te zitten...blijkbaar toch als twee-eiige tweeling begonnen.
Zeker een meisje mini hamburgertje. Bij mijn meiden zag het er net zo uit. Wij hadden zaterdag geslachtsbepaling bij 15 weken en we krijgen een jongen erbij. Helaas was de echo apparatuur niet zo heel duidelijk maar duidelijk genoeg om een raketje tussen de benen te herkennen. Leek precies op de geslachtsbepaling van mijn zoon destijds.