Ik reken 450 als vaste last voor de boodschappen maar is maar zelden dat alles of meer ook opgaat. Pampers en drogisterij spullen koop ik bij de DM in Duitsland maar verder let ik niet echt op prijzen en koop ik wat ik wil. Scheelt wel enorm dat ik amper nog in een winkel kom, wanneer ik er wel weer eens kom dan gooi ik veel meer in de kar dan dat de bedoeling was en dat tikt wel lekker aan.
Ik denk rond 100.per week incl pamper en tank heeel veel pakjes drinken wat ik nu ga veranderen Als ik het zo Lees ben ik helemaal niet zuinig Ik ga het nu ff een week bijhouden
Wij zijn met zijn vieren. Hier geef ik gemiddeld 150 euro per week uit aan de boodschappen. Zo'n 110 euro in de supermarkt. Ongeveer 15-20 euro fruit op de markt. 10-15 euro bij de notenkraam, we eten elke dag noten. Ongeveer 10 euro bij de bakker. Ik koop geen gekke dingen, gewoon wat we nodig hebben (ik maak een weekmenu) om gezond te leven en te eten. Hier is het niet nodig om te bezuinigen, dat is fijn. Ik vraag me echt af hoe mensen het redden met 50-70 euro , respect daarvoor.
Ik let er nooit op, maar heb voor de gein eens gekeken. In januari heb ik 560,- uitgegeven bij de supermarkt. Toch best een hoop geld eigenlijk. Maar ja, ik hoef er gelukkig niet op te letten.
Ik schat zo'n 70 euro gemiddeld per week, inclusief luiers. Wij zijn met 2 volwassen, 1 kind en 1 kat.
Ong 90 per week. Kan minder want er zitten ook producten bij die niet nodig zijn. Ook hebben wij wat favoriete merken. Koop de laatste tijd alles via ah Online gezien ik niet meer de hele winkel door kan, ideaal. Brood haal ik bij de bakker, vleeswaren de Hema en de helft van ons vlees bij de slager. Zou best minder willen verbruiken maar dat vind ik lastig als het niet persee nodig is.
Wij geven 350 p.m. uit aan eten, hondenvoer en verzorginsproducten. Wij zijn met 2 volwassenen 2 kinderen waarvan 1 in de luiers en een hond.
Ja ongeveer wel... 120 Supermarkt (inclusief wasmiddel shampoo verzorgings schoonmaak en dieren artikelen) 25 euro bakker 30 euro slager 20 euro groenteman 20 euro viskraam 15 euro notenkraam
Zelfde hier. Ik denk nu zo'n 80-100 euro per maand voor twee volwassenen, 20-25 euro per week dus. Hebben 't even vrij krap. Ik tel dierenvoer voor hond en konijn etc. hierbij niet mee omdat we dat niet in de supermarkt kopen.
Maar wat haal je dan bij de supermarkt als ik vragen mag ?? Hier ongeveer 75 euro per week bij de supermarkt doen dan echt niet zuinig. 10-12 euro bakker. Proberen nu beetje op te letten want wil meer sparen. Luiers , doekjes etc niet mee gerekend koop ik 1x in de zoveel tijd groot in.
Een huishouden van 4 pers en gemiddeld rond de 100 per week. Afgelopen weekend voor 45 euro boodschappen gedaan en dan moet ik deze week denk nog 1/2 keer terug voor +_15 per keer dus goedkoop weekje. Mijn man ontbijt bijna nooit en hoeft geen lunch mee dus dat scheelt enorm aan brood en beleg.
Deze week even aanvulling gekocht op wat er nog was. Ben als het goed is ( ga zo gelijk na school boodschappen doen ) 25.82 kwijt en heb alles gehaald bij de Aldi. Boerenkool Spinazie Andijvie Soepgroenten Appels Bananen Magere rookworst Runder gehakt Aardappel schijfjes Heel volkoren Afbakbroodjes ( 2 pakken ) Melk ( 2 pakken ) Eieren 10 stuks Stokbrood kruidenboter ( 3 stuks ) Thee biscuits Bastogne koeken Zak naturel Chips Zak franse frites Doosje bitterballen WC Papier Het enige wat ik van de week nog haal is halverwege de week een heel brood maar dat kost 0.79 bij de Aldi. Ze eten hier weinig tot geen brood maar leven meer op van die crackers, beschuitjes en dat soort dingen. Meestal zijn we rond de 60/70 euro kwijt als we echt grote week boodschappen doen voor 2 volwassenen en 2 kinderen.
Wisselend. Tussen de 50 en 80 euro. Wij zijn met 3. ik krijg 1 keer in de maand maaltijdcheques op mijn werk, dat kan ik uitgeven in Belgische supermarkten. Is meestal rond de 80 euro. Daar koop ik meestal wat luxe producten van. Lekker snoep zoals kinderbueno's enz,... dat vind ik te duur om echt geld aan uit te geven . Of lekkere gyros die 10 euro kost, zo lekker maar ook echt duur. En toiletpapier koop ik ook met mijn maaltijdcheques, ik ga toch geen geld uitgeven aan papier om in het toilet te gooien
750 euro per maand voor boodschappen, verzorgingsproducten en schoonmaakmiddelen. We zijn met 2 vw en 5 kinderen.
Hier gemiddeld 100 euro per week voor 2 volwassen een kleuter en een baby. En daarbij zitten dan de boodschappen luiers en voeding voor de baby.
Wij hebben een budget van 550,00 per maand. Dit is inclusief luiers en verzorgingsproducten. Ik maak voor iedere week een lijstje waardoor ik alleen aanschaf wat ik echt nodig heb. We redden het goed met dit budget (hou meestal wel iets over). We zijn met twee volwassenen en een peuter.