Hoeveel geld zijn jullie kwijt aan boodschappen per week/maand?

Discussion in 'De lounge' started by Ssaarr, Feb 7, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    May 29, 2008
    20,418
    3,298
    113
    Hier tussen de 80 en 100 euro, wisselt per week.
     
  2. 2012mama

    2012mama Fanatiek lid

    Aug 12, 2011
    3,324
    158
    63
    Female
    Drenthe
    Hier 50,00 per week gemiddeld.
     
  3. augustus

    augustus Niet meer actief

    Het is crisis haha heb de kasten open getrokken en boodschappen gedaan.
    We eten:
    Vandaag:eier mie met ei, broccoli en wok garnalen (garnalen had ik nog)
    Morgen: Zuurkool stampot met rookworst
    Woensdag: zuurkool stamppot met hamburgers
    Donderdag: Soep met broodje
    Vrijdag: Spinazie, risotto en vis sticks

    Lang leven de aanbiedingen bij de HOOGVLIET
    13 euro uitgegeven om deze maaltijden te kunnen maken.
    De basis had ik veel al in huis :) Maar toch is het fijn
     
  4. veense

    veense Niet meer actief

    Dat is inderdaad wel een vooroordeel ;)
    Halen nooit sigaretten en alcohol, en Chinees misschien 2x per jaar, de snackbar en pizzeria komen we nooit.

    Ik heb 250 euro per week, daarvan doe ik boodschappen voor ongeveer de helft, de andere helft is voor tanken, luiers, doekjes, verzorgingsartikelen, kleding, speelgoed, boeken, kleine uitstapjes etc.
    Wij eten normaal: 1x keer per week agf, 1x per week pasta, 1x per week rijst met kip en groente (wisselend groene curry, teriyaki, babi pangang, pilaf etc), 1 x per week friet met lam/struisvogel/beenham/varkenshaas en verse groente, 1x per week gebakken aardappeltjes met groente en vlees (schnitzels bv) en 1x per week stamppot. Die laatste keer wisselt wat, soms kliekjes, soms mexicaans etc.

    Denk dat de boodschappen er ongeveer zo uit zien:
    brood 10 euro
    groente/fruit: 25-30 euro
    kaas 10 euro
    vlees/vleeswaren 25 euro
    zuivel 20 euro (soms een luxer toetje zoals kwark)
    babyvoeding 6,19
    overige dkw (limonade, olie, koffie, rijstewafels, pindakaas, jam, rijst, kruiden etc, pakjes en zakjes nooit) 25 euro

    Bijna alles bij de Jumbo, een paar dingen vinden we bij Ah beter, en tegenwoordig halen we dingen als kaas, roomboter, eieren en groente ook wel bij de landwinkel. Erg lekker voor een vergelijkbare prijs als de A-merken

    Eens in de paar maanden haal ik een hoop verzorgingsartikelen, luxe diepvriesvlees en dingen als pasta/tomatenpuree etc in Duitsland.

    O ja, we zijn met 2 volwassenen, een kind van 9 (dat veel sport en dito eet ;)) en een baby
     
  5. Carino

    Carino Fanatiek lid

    Feb 2, 2011
    4,277
    0
    36
    Ik geef redelijk veel uit, wel meeste goede dingen.

    Twee flessen goede wijn per week kosten zo'n 10/12 euro.

    Twee emmertjes bessen zijn 12 euro.

    Biologisch vlees (meestal kip) is zo 30/40 euro.

    Biologische zuivel is wat duurder.

    Noten (walnoten, amandelen, hazelnoten e.d. zijn duur, eten we elke dag.

    Goede kaas per week 10/15 euro.

    Zelfgemaakte granola met echte honing, kokosolie, noten is ook aan de prijs per week.

    Ander biologisch beleg.

    Fruit koop ik uit seizoen maar ook frambozen en dus blauwe bessen.

    Dan nog groente, haal.ik van de boer hier in de buurt. Eet heel veel groente dus dat er nog bij.

    Twee keer per week vis, zo weer 10/15 euro.

    Brood meestal zuurdesem of zwaar bruin brood van de bakker, kost ook wat.

    Zo tikt het aardig aan maar ik eet graag zo dus betaal wat meer.
     
  6. suus1983

    suus1983 VIP lid

    Oct 10, 2006
    50,378
    36,246
    113
    Ok! Nou zie vorige pagina haha.
     
  7. disaro

    disaro Fanatiek lid

    Aug 18, 2014
    2,036
    251
    83
    Hier 80 euro pw voor 5 personen.
     
  8. 150 -175 per
     
  9. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Total cost: £128.20
    Savings: -£10.10

    1 kipburgers £2.00
    1 Cadbury Dairy Milk Oreo £1.00
    1 Cadbury Dairy Milk Daim £1.00
    1 Pringles Salt & Vinegar £1.50
    1 Pringles Original £1.50
    1 gesneden wit brood £0.40
    1 Old El Paso Tortilla Wraps £1.50
    1 Coke Zero 18x330ml £7.50
    1 Red Bull Energy Drink 4x250ml £3.50
    2 Pampers Baby Dry Size 4+ Jumbo Pack £19
    2 HiPP potje groente kinderen £3.50
    2 Ella's Kitchen potje groente kinderen £3.80
    2 nutrilon baby stage 4 powdermilk £19.00
    1 aardappels 1kg £1.00
    2 aspergetoppen 250g £3.00
    1 prei 175g £1.75
    1 sla 70g £1.00
    1 geraspte kaas 250g £2.00/
    1 Boursin Garlic & Herb £2.35
    1 Roquefort 100g £1.85
    1 knoflookbrood x2 £0.70
    1 vier kazen Tortellini 400g £2.00
    1 Yogurt met rabarbersmaak 450g £1.00
    1 Yogurt met lemoncurdsmaak 450g £1.00
    1 Yogurt met bosbessensmaak 450g £1.00
    2 Disney Frozen danoontjes, 4x125g £2.00
    1 Innocent Apple & Elderflower sap 900ml £2.50
    1 halfvolle melk 568ml £0.60
    1 kipfilet 460g £3.30
    1 zalm filet x2 240g £3.30
    1 biefstuk 300g £3.50
    1 gehaktballetjes 400g £2.85
    1 pompoenpuree 300g £1.00
    2 Courgettes 500g from trolley £1.50
    2 Avocado £2.00
    1 tomaten, 6x £0.75
    2 spinazie 200g £3.00
    1 Broccoli 335g £0.50
    1 Wortele 750g £1.00
    2 Parsnips 500g £1.70
    1 Citroen £0.35
    1 Fairtrade bananen £0.96
    1 peren x4 £1.00
    1 Braeburn appels x5 £1.90
    1 bosbessen 150g £2.00
    2 komkommer £0.90
    1 Cherry tomaatjes 335g £0.90
    1 fles wijn £7,90

    En dit eten we;
    Maandag - biefstuk met roquefortsaus, broccoli en aardappeltjes uit de oven met knoflook, rozemarijn en zeezout.
    Kindjes eten aardappeltjes, broccoli en gehaktballetjes.

    Dinsdag - spinazie met Boursin, gebakken zalm en tagliatelle.

    Woensdag - soep van pastinaak, wortel, tomaat, ui en knoflook. Met stokbrood met kruidenboter.

    Donderdag - tortellini met roquefortsaus en salade.
    Kindjes eten macaroni met bolognesesaus (standaard in de vriezer)

    Vrijdag - tortilla's met mais, avocado, komkommer, kip en prei.
    Kindjes eten een mengelmoesje van bovenstaande dingen met rijst.

    Zaterdag - parelcouscous met aspergetoppen, cherrytomaatjes en kipburgers.
    Kinderen krijgen een potje.

    Zondag - gaan wij uiteten.
     
  10. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,269
    6,178
    113
    Hier ook niet hoor :)

    Wel veel vlees/vis, biologisch. Manlief houd van een lekker stuk.
    En veel A-merken.
    Ten minste ik denk dat het bij ons daar voornamelijk in zit.
     
  11. tuc

    tuc Niet meer actief

    Zijn die potjes voor de kinderen hier ook zo duur??:$
    Ik heb nog nooit potjes gekocht dus weet niet wat het hier kost.
     
  12. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,268
    6,800
    113
    tussen de 130 en 150 euro per week voor 4 personen en een hond
     
  13. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    Apr 27, 2015
    2,585
    1,247
    113
    Hier zijn twee huismerkpotjes voor 15 maanden (de grootste dus) 1,90. Ik heb er standaard twee in huis voor nood.
     
  14. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Net even opgezocht, maar Ella'a kitchen groente maaltijd is bij de AH 2,80. Potje Olvarit 1,30 geloof ik.
     
  15. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    Jan 9, 2013
    9,521
    3,739
    113
    Hier wisselt het een beetje en moet ook zeggen dat ik het niet echt bij houdt. Het hangt er natuurlijk ook vanaf wat je haalt. Als ik een krat bier nodig heb ben ik automatisch meer kwijt dan als ik die niet haal. Hetzelfde met aardappels, pas 2 zakken in de aanbieding gekocht dus daar doe ik wel een paar weken mee. Soms ben ik dus maar 30 euro kwijt voor weekboodschappen en soms wel 70 of 80 euro. Hangt er natuurlijk ook weer vanaf wat we eten. Nu hebben we nog veel kliekjes over en ik eet 2 avonden niet thuis dus dat scheelt alweer.

    Vanmorgen boodschappen gedaan bij de Lidl en ik was voor nog geen 50 euro klaar voor de hele week, zat ook een pak luiers bij.

    Wat wij eten deze week:

    Maandag: bloemkool met groentesausje, gekookte aardappels en kipfilet
    Dinsdag: Ik heb avonddienst en eet op 't werk. Manlief en zoontje eten spaghetti, nog over van vorige week
    Woensdag: Ik eet met zoontje bij m'n moeder, man eet nog een maaltje van vorige week.
    Donderdag: Snijbonen, gekookte aardappelen en een kipburger
    Vrijdag: Zelf gemaakte pizza
    Zaterdag: Patat met een snack
    Zondag: Pasteitje met ragout, zoontje eet dan waarschijnlijk wat anders, moet alleen nog even bekijken wat. Waarschijnlijk wat groente uit de diepvries.
     
  16. Olifantje1991

    Olifantje1991 VIP lid

    Jan 9, 2013
    9,521
    3,739
    113
    Bij de AH kost een potje olvarit 15 maanden volgens mij 1,35. Ik heb er hier ook altijd een paar in de kast voor het geval dat, maar nu al weken niet gebruikt, zoontje is er ook niet zo dol meer op.
    De kleinere potjes zijn natuurlijk goedkoper. Potjes voor 15 maanden zijn 250 gram.
     
  17. tuc

    tuc Niet meer actief

    ow ja dat had ik zelf ook wel op kunnen zoeken:)...holy moly:$
     
  18. Islah

    Islah Niet meer actief

    Ik heb ook nooi potjes gebruikt. Wat duur zeg!
     
  19. Krulpeterselie

    Krulpeterselie Fanatiek lid

    Apr 27, 2015
    2,585
    1,247
    113
    Ik gebruik ze ook niet vaak maar met een drukke baan en een eigen zaak en drie kinderen wil het voor de tweeling nog wel eens fijn zijn. Door bovenstaande eten wij vaak na 18:30. Hun houden dat niet vol nog (dochter wel prima) en als je weg bent is het fijn als je ze mee kan nemen voor het geval dat. En voor 95 cent per stuk is het goedkoper dan ze zoet te houden met allerlei koekdingen. Die zijn ook schreeuwend duur. Dan liever een relatief gezond potje. We gebruiken in de praktijk denk ik eens per twee maanden een potje.
     
  20. annet1985

    annet1985 Fanatiek lid

    Oct 14, 2011
    4,136
    0
    36
    friesland
    Wij hebben een budget van 500 daar doen we alles van, maar ben nu van plan om het minder toe te kunnen wat bewuster boodschappen doen.

    Zijn met 2 volwassen en 2 peutermeisjes en 2 katten
     

Share This Page