16 t/m 31 juli 2016 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bintje83, 6 nov 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roosje24

    Roosje24 Fanatiek lid

    21 jan 2012
    4.149
    154
    63
    Nobelynou ik ook hoor. Wil wel elke week een echo. Deze zwangerschap heb ik wel meer gehad dan bij mij dochter. Bij haar had ik alleen termijnecho met 10 weken en 20 weken echo met20 weken en daarna placenta lokalisatie met 32 weken dus maar 3 echo's

    Nu heb ik echo gehad met 6 weken, 10 weken en 14 weken, krijg nog met 30 weken natuurlijk en misschien weer later maar dat kan ik nu niet weten natuurlijk

    6 & 14 weken echo heb ik wel zelf betaald.

    Me man wil wel ergens naar toe maar wij gingen meestal in de zomer op vakantie, nu ben ik in de zomer uitgerekend dus gaat moeilijk. Misschien gaan we eerder vakantie doen een weekje ofzo. Normaal gaan we voor 3-4 weken naar turkije

    Vrolijklente, heb vandaag super veel gelopen, ben zo moe nu pff ben aan het rusten ook nu. Ik heb vandaag ook prei gemaakt. Normaal heb ik er geen trek in maar heb vandaag wel gegeten.
     
  2. Marrieb

    Marrieb Actief lid

    22 aug 2015
    390
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hihi ik moet stiekem wel lachen om de 'hormonster'verhalen. Zo herkenbaar.
    Mijn vriend vindt me de laatste tijd echt een heks en ik zelf eigenlijk ook maar ik kan dan gewoon niet normaal doen.
    Ik irriteer me overal aan.... Grrr
    En hij is er ook niet zo goed in om me dan maar te negeren maar gaat er vol tegen in!
    Gezellig hier dus af en toe.
    Zaterdag lekker een avondje samen uit eten, hij weet van niets!
    Lees meer leuke valentijns-plannen! Spannend hoor!
     
  3. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    Haha, ik moet ook wel lachen om die hormonsterverhalen! Misschien omdat het ook zo herkenbaar is. Merk dat ik soms veel heftiger op situaties reageer dan ik voor m'n zwangerschap gedaan zou hebben.

    Leuk die valentijnsplannen! Ik ben er helemaal nog niet mee bezig geweest en ML ook totaal niet, we zitten hier in het zuiden middenin de carnavalshectiek en aangezien ML een fanatieke wagenbouwer is heb ik hem de afgelopen weken ook nauwelijks gezien. Vandaag de laatste dag en dan kunnen vanaf morgen eindelijk eens samen gaan shoppen en rondkijken voor babyspullen, nadenken over kinderkamer, opvang, etc, etc... :D

    Ik wilde hier ook nog even klagen dat ik maar geen mailtjes meer krijg als er hier iets gepost wordt, maar vind ze nu terug in de spam :$
     
  4. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier werd de combinatie test toch niet vergoed. Toen we gingen zoeken was de site ineens aangepast. Jammer dan. De kinder ehbo curcus is al wel vergoed. Dat scheelt dan weer. Had dat bij de eerste ook willen doen, maar helaas niets meer van gekomen. Dus begin nu maar iets eerder. Ik hoor zoveel horror verhalen om mij heen. Was dit weekend op een verjaardag waarbij een driejarig meisje haar voorhoofd met een aansteker in vuur en vlam had gezet. Echt zo verschrikkelijk zielig. Ze was niet eens bij de eigen ouders, maar bij de oppas. Je ontkomt er nooit helemaal aan. Maar wil wel weten wat ik moet doen in zo een geval. Als je hete thee over een baby gooit, mag je bijv geen kleding uittrekken, behalve de luier. Die moet juist uit omdat die zich volzuigt met de hete thee. Nooit geweten!! Blijf dat meisje maar voor me zien. In het ziekenhuis konden ze niets meer doen omdat haar huid te strak stond om het te kunnen hechten.
     
  5. Nobely

    Nobely Actief lid

    13 nov 2015
    442
    1
    18
    NULL
    NULL
    Slim om te doen hoor! Het zijn vaak hele logische dingen maar goed om te automatiseren voor jezelf. Ook bijvoorbeeld leren wat te doen met een koortsstuip etc. En reanimeren natuurlijk. Wat je natuurlijk helemaal nooit nodig hoopt te hebben, maar goed om te weten. Ik heb hem elk jaar via mijn werk gedaan. Wil eigenlijk wel de jaarlijkse herhaling blijven doen!
     
  6. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja inderdaad! Wij hebben heel veel "verstikkingen" gehad met onze knul. Die propt altijd veel te veel in zijn mond. Wij gaven altijd gewoon hele druiven, maar dat mag dus ook niet. Zijn een van de ergste dingen waar je in kunt stikken schijnt. Omdat het zacht is en vormt naar de keel. Ze kunnen beter in een hard snoepje stikken dat krijg je er makkelijker uit. :$ Wij hebben tot nu toen hem steeds op de kop gehouden en geklopt, gewoon instinctief. Heb 1 keer de spoed huisarts gebeld. Hij had een onderdeel van de telefoon stekker in zijn mond. Toen ik het eruit haalde bleek het maar 1 deel te zijn. Ik helemaal in paniek opzoek naar dat andere stukje. Kon het niet vinden. Krijg je allemaal vragen hoe groot/scherp het stukje, schuimbekt hij, loopt hij rood aan, heeft hij waterige ogen e.d. ze kwamen steeds met nieuwe vragen en moest steeds met de arts overleggen. pfff, wat een stress.. Moest hem ontbijtkoek laten eten, dat vormt dat een kapsel erom heen zodat hij het uit kon poepen. Komt ML thuis, vind hij het stukje tussen de houtblokken. :)
     
  7. MaM8910

    MaM8910 Bekend lid

    27 sep 2014
    871
    9
    18
    Zuid-holland
    Goedemorgen dames,

    Deze week heb ik ineens energie! Ik was echt bang dat het niet meer zou komen. Nog 2 en een halve week tot de 20 weken echo en kan zoooo niet wachten om er achter te komen of dit een jongetje of een meisje is..
     
  8. Mrsindustry

    17 aug 2015
    35
    0
    0
    Ik zal ook nog eens van me laten horen :)

    Vrolijklente goed dat je de cursus doet! Je steekt er vast veel van op..

    Ik was van de week mijn 9 maanden invulboek aan het bijwerken en daar was een vraag of ik nu anders reageer op dingen (hormonsteren). Dus ik vroeg het aan mijn man.. Maar ik ben hetzelfde gebleven! Of ik was altijd al een monster misschien haha! Nee hoor, ik ben meestal heel aardig. Maar omdat wij samen een zaak runnen en samen wonen dus eigenlijk altijd samen zijn.. kan ik wel eens pittig door de bocht komen. Af en toe lekker schreeuwen tegen elkaar kan geen kwaad.

    Vandaag de laatste dag van MvM. Ik ben echt blij dat het erop zit! Weer gewoon vrij naar de wc gaan zonder het kannetje!
     
  9. NormaJeane

    28 jan 2016
    85
    4
    8
    💖 Bevallingslijst 16 t/m 31 juli 2016 💖

    10 juli

    ♡ Aikie - 32 jaar - 2e kindje

    13 juli
    ♡ Bintje83 - 32 jaar - 2de kindje - jongen

    15 juli
    ♡ Fas30 - 34 jaar - 2de kindje
    ♡ lachebekje87 - 28 jaar - 1ste kindje

    16 juli
    ♡ DIYMommy - 28 jaar - 3de kindje - jongen
    ♡ Nathalie83 - 32 jaar - 1e kindje - meisje

    17 juli
    ♡ Rae -31 jaar - 4de kindje
    ♡ NicoleAM - 28 jaar - 1e kindje

    18 juli
    ♡ Twigs - 40 jaar - 1e kindje - jongen

    19 juli
    ♡ Twinkle78 - 37 jaar - 2de kindje - meisje

    20 juli
    ♡♡ Annacatharina - 35 jaar - 1ste 2 kindjes
    ♡♡ Sam01 - 31 jaar - 1ste 2 kindjes
    ♡ Mich92- 1ste kindje

    22 juli
    ♡ Noettie - 31 jaar - 2de kindje
    ♡ Ktink - 25 jaar - 1ste kindje
    ♡ Mrsindustry - 29 jaar - 1ste kindje - meisje

    23 juli
    ♡ Roosje24 - 28 jaar - 2de kindje - jongen
    ♡ CiDa84 - 31 jaar - 2de kindje
    ♡ Nobely - 24 jaar - 1ste kindje -jongen

    24 juli
    ♡ Vrolijkerd - 27 jaar - 2de kindje
    ♡ Gupperdegup - 32 jaar - 2de kindje

    25 juli
    ♡ Remmar1982 - 33 jaar - 2de kindje
    ♡ Amanda28 - 30jaar - 1ste kindje - meisje
    ♡ Marrieb - 30 jaar - 2de kindje

    26 juli
    ♡ Adinka - 28 jaar - 1ste kindje

    27 juli
    ♡ Bo87 - 28 jaar - 3de kindje
    ♡ Amandie - 29 jaar - 2de kindje

    28 Juli
    ♡ Heis - 33 jaar -1e kindje

    29 juli
    ♡ Martina79 - 36 jaar - 2de kindje - verrassing
    ♡ Essieee1983 - 32 jaar - 1ste kindje
    ♡♡ Manutje - 30 jaar - 1ste 2 kindjes
    ♡ Vrolijklente - 28 jaar - 2de kindje

    30 juli
    ♡ Blue lady - 27 jaar - 1ste kindje

    31 juli
    ♡ Emma79 - 36 jaar - 2de kindje
    ♡ Tabbey - 32 jaar - 1ste kindje
    ♡ Mamachrisje - 33 jaar - 3de kindje

    Totaal: 36
    Waarvan al 36 + 3 extra ♡ gezien zijn!

    4 meisjes
    5 jongens
    1 verrassing


    📅 Afspraken Februari
    13 februari om 11:45 | Tabbey | Geslachtsbepaling, pretecho
    13 februari | Emma79 | Geslachtsbepaling
    16 februari om 17:00 | Vrolijklente | Controle verloskundige
    18 februari om 14:00 | DIYMommy | controle bij gynaecoloog + groeiecho
    24 februari om 18:00 | Twinkle78 | 20 weken echo
    25 februari | Emma79 | Controle verloskundige
    27 februari om 9:10 | NicoleAM | 20 weken echo
    29 februari om 10:00 | DIYMommy | 20 weken echo

    📅 Afspraken maart
    1 maart om 09:30 | marrieb | 20 weken echo
    2 maart om 16.00 | Aikie | 20 weken echo
    2 maart | essieee1983 | controle verloskundige
    4 maart om 08:30 | Ktink | 20 weken echo
    4 maart om 09:00 | Mrsindustry | 20 weken echo
    7 maart om 11:00 en 12:15 | Roosje24 | 20 weken echo daarna controle verloskundige
    7 maart | essieee1983 | 20 weken echo
    7 maart | Emma79 | 20 weken echo
    9 maart om 16:00 | Vrolijklente | 20 weken echo
    9 maart om 17:15 | Nobely | 20 weken echo
    9 maart om 17:00 | Amanda28 | 20 weken echo
    10 maart om 08:30 | Tabbey | 20 weken echo
    11 maart om 13:50 | Amanda28 | controle gynaecoloog
    14 maart om 9:00 | DIYMommy | controle bij ziekenhuis verloskundige
    22 maart om 11:00 | mamachrisje | 20 weken echo (21wk)
    30 maart om 15:00 | Nobely | controle verloskundige

    ⭐️ Sterretjes ⭐️
    ElisabethD ~ weer zwanger
    Mawaikee
    Bugs bunny
    Desstiiny
    Talvi
     
  10. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Meiden, wat is het hier rustig. Ik mis jullie gekwebbel. Ik kan momenteel alleen maar klagen, dus hou het maar even voor me. :):(

    Iemand vertelde dat er op FB al veel meer geslachten bekent waren. Is er iemand die ze hier kan aanvullen? Ben zo benieuwd. Hier nog 4 weken - 1 dag wachten voor we het weten.

    Veel liefs! <3
     
  11. Twigs

    Twigs Actief lid

    16 mei 2015
    267
    0
    16
    NULL
    NULL
    Jeetje Vrolijklente, zo lang nog! Ben blij dat wij die extra echo hebben gedaan om erachter te komen. Mijn vriend stak me aan met zijn nieuwsgierigheid. Ik koop nu af en toe een leuk truitje of een shirtje en dan ben ik toch wel heel blij dat ik het weet :)

    Ik weet het, ik ben vrij stil momenteel. Kan alleen maar "zeuren" dat ik nog steeds misselijk ben. Gelukkig is het overgeven wat minder geworden, maar ik ben nog steeds beroerd. Gisteren wel met zwangerfit begonnen, dat kan omdat ik gelukkig nog steeds overdag genoeg binnen houd. En het gaat op een relaxed tempo. Misschien blijf ik er na mijn zwangerschap wel mee doorgaan, haha!
     
  12. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja he!! Gelukkig mogen we volgende week het hartje luisteren. &#128155; had trouwens weer gedroomd. Weer over een jongen. ML had hem dit keer Aden of zo genoemd. Weer omdat hij niet optijd een naam het verzonnen. Hij had het al aan de hele familie verteld en ik vond die naam maar raar. Dacht eerst een meisje, maar begin toch steeds meer te denken dat het een jongen is met die dromen.

    Fijn dat het overgeven weg is. Hier is de misselijkheid, futloosheid en pijn in mijn bekken momenteel echt een hel. Onze man wordt zo even opgehaald door oma. Denk dat ik even in het zonnetje ga zitten. F aan het zwangerschapsmasker wat ik waarschijnlijk krijg. Kan die zon wel gebruiken. Lekker dat zwangerschapsfit te doen is voor je. Lijkt mij ook heerlijk. Knuffel tegen de misselijkheid. Hopelijk wordt het straks nog minder. Hier btw ook iets afgevallen. Vind het lastig om goed te eten momenteel. Na het avond eten gaat er helaas geen koekje meer in.
     
  13. Twigs

    Twigs Actief lid

    16 mei 2015
    267
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik moet van het woord koekje al bijna overgeven haha! Ik heb net heel stoer gedaan: bij de slager heb ik huisgemaakte witlof met ham en kaas en aardappelpuree gehaald. Voor morgen, vandaag durf ik even niet. Er staat voor vanavond een zelfgemaakte groentesoep op het menu. Nou ja, vanavond... ik ga over een uurtje eten. Dan een Emesafene erachteraan en dan vanavond nog wat fruit en voor het slapen gaan nog een zetpil Emesafene. Dan lukt het meestal wel zonder overgeven. Gelukkig had ik een behoorlijke pan soep gemaakt zondag, ik heb er twee keer van gegeten en toen nog drie bakjes in de vriezer. Zo makkelijk! Voor mijn vriend haal ik nu kant en klare dingen, ik moet er echt niet aan denken om te koken.

    Haha, dat koken! Mijn ex vond zichzelf masterchef in de dop dus ik heb 17 jaar eigenlijk niet gekookt. Ik kon wel wat met pakjes enzo maar het was toch nooit goed. Dan zei hij: even een tip voor de volgende keer... niet slecht bedoeld... dan was ik er al weer klaar mee. Alleen soep, dat was echt mijn ding.

    Toen ik bij hem wegging vroeg hij ook hoe moet dat nou? Hoe ga je dat nou doen? Dus ik zei nou ik pak mijn spullen en ik ga. Nee, zegt ie, met eten! Blijf je hier dan wel eten? Je kunt toch helemaal niet koken! hahaha de arrogantie! Toen ik voor mijn vriend ging koken was die helemaal bij en enthousiast en hij vindt bijna alles lekker. Dat is even anders! Dat stimuleert gewoon! En nu met onze kleine op komst vind ik het wel belangrijk dat ik écht kan koken, dus niet meer uit een pakje maar zelf dingen maken. Ik denk dat moet toch lukken in een half jaar :D En dat ging heel goed, recepten van "de makkelijke maaltijd" van 24 kitchen enzo. En toen kon ik 's avonds niks meer binnen houden dus ja koken is even weer op de achtergrond verdwenen. Maar ik begin koken echt leuk te vinden, omdat dingen steeds beter lukken, dus dat komt straks echt wel weer goed!
     
  14. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    @ Twigs, aanrader qua kookboek (voor als je weer kunt koken ;)) is "Koken zonder pakjes en zakjes", lekker gerechten, niet te ingewikkeld en dus zonder de pakjes en zakjes.

    Hier momenteel hele dubbele week. Met mij gaat het gelukkig erg goed en zaterdag hebben we pretecho en kunnen we onze kleine uk weer bewonderen.
    Maar aan de andere kant gaat het met m'n schoonzusje (tevens goede vriendin) niet goed met de zwangerschap. Er was een verdikte nekplooi gezien tijdens 20 wekenecho twee weken geleden en nu blijkt (na vwp) dat kindje ernstige afwijking heeft op X-chromosoom en zwaar geestelijk gehandicapt zal zijn. Daarom hebben ze besloten om de zwangerschap af te gaan breken. Hartverscheurend om van dichtbij te maken. Zeker ook omdat ze inmiddels al dik 22 weken zwanger is en ze het kindje veel voelt bewegen. Hele zwangerschap had ze al het gevoel dat er iets niet goed zat, helaas was dat gevoel dus toch juist...
     
  15. Twigs

    Twigs Actief lid

    16 mei 2015
    267
    0
    16
    NULL
    NULL
    Wat verschrikkelijk Tabbey, en wat een moeilijk besluit! Sterkte voor jou en je schoonzusje xxx
     
  16. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat hartverscheurend Tabbey! Krijg tranen in mijn ogen. &#128546; wat een dappere keuze hebben ze gemaakt. Heel veel sterkte!!

    Ik zal "het" woord niet meer noemen Twigs. Ik was ook niet zo een koker. Mijn man toen wel. Inmiddels zijn de rollen omgedraait. Ik vind het vooral fijn als ik dingen kan koken die ik binnen 30 min kan maken. Incl. Snijwerk. Op AH.nl staan hele makkelijke recepten. Je kunt het filteren op 'budget' 'snel' 'menugang' ideaal. Sommige maak ik regelmatig. Vakernshaas in deegrolletjes. Super sjiek ziet het eruit. Gasten zijn altijd helemaal hotel-de-botel ervan. Goedkoop, 30 min. Eten we a.s. vrijdag omdat de varkenshaas in de aanbieding is.&#128521; Op zondag eten we wel vaak een pakje. Boboetie of burritos met die sour cream. Mmmm.. nu ook in de aanbieding bij de AH. Omdat we ook bijna alles bestellen online, kun je bij die recepten zelfs zeggen: doe alles in mijn boodschappen kar. &#128514; geniaal!! We waren er mee begonnen omdat boodschappen doen voor mij bij de eerste zwangerschap niet meer ging ivm mijn bekken. We zijn er nooit meer mee gestopt. Zo makkelijk. En op een of andere vage reden zijn we goedkoper uit. Ik denk omdat je wat prijsbewuster kan zoeken en je minder impulsaankopen doet.
     
  17. Twigs

    Twigs Actief lid

    16 mei 2015
    267
    0
    16
    NULL
    NULL
    Haha, over varkenshaasjes in bladerdeeg praten helpt wel hoor hihihi

    In mijn vorige relatie bestelden wij zo'n beetje alles bij Appie, vooral uit praktische overwegingen. Geen auto en ex heeft reuma. Ik werkte fulltime en kreeg echt niet op zaterdag alles mee op de fiets. Echt zo makkelijk! En het is inderdaad alleen nog makkelijker geworden door een recept te zoeken en alles in één keer in je kar te mikken. Wat me toen wel opviel is dat we wel erg vaak hetzelfde aten. Ook gewoon gemakzucht, ik werkte 60 uur per week en moest dan ook nog bedenken wat we gingen eten. Veranderde wel toen mijn pleegzoon bij me kwam wonen, die wilde meer variatie en vond niet alles lekker wat wij aten. Toen ben ik ook gestopt met bestellen en ging ik samen met hem naar de Jumbo. Ook omdat ik hem financieel zelfstandig wilde laten zijn en zelf niet eens wist wat een bloemkool kostte. Nu is het mijn dagelijkse loopje, naar de Appie voor fruit en naar de Jumbo voor soep :D
     
  18. Nobely

    Nobely Actief lid

    13 nov 2015
    442
    1
    18
    NULL
    NULL
    Jeetje tabbey wat heftig!

    Hier ook een zeurpiet. Ik kan alleen maar zeiken dus ik spaar jullie een beetje ;)
     
  19. Vrolijklente

    Vrolijklente Fanatiek lid

    18 mrt 2015
    1.271
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ah wat leuk!! Vanaf deze week (week 16) gaat de baby horen!! &#128149; Wat snel gaat het allemaal dan opeens. Ben voor mijn gevoel nog helemaal niet zo lang zwanger. Maar dat we het weten is alweer 3 maanden. Gister weer een cadeautje gehad van oma. Echt de enige die cadeautjes geeft zo lief! Haar maakt het echt niet uit dat het de tweede is. Wordt net zoveel verwend als de eerste. &#128155;
     
  20. Trutje89

    Trutje89 Fanatiek lid

    8 okt 2012
    1.166
    3
    38
    Meiden ondanks dat ik niet meer actief mee klets en af en toe alleen nog mee lees wilde ik toch nog even vertellen dat wij een dochter krijgen !

    X x
     

Deel Deze Pagina